19 Mayıs Turkcell Bedava internet

19 Mayıs Turkcell bedava internet kazanmak isteyen dostlarımızı bir araya getirerek bu güzel kampanya ile baş başa bırakıyoruz.

Turkcell hediyelerinde 19 Mayıs 2018 tarihi itibari ile Turkcell bedava internet kazanmaları ve bu interneti 1 gün boyunca bol bol kullanmaları mutlu bir haber olarak yer almakta.

Turkcell 19 Mayıs Bedava internet Kampanyası

Turkcell 19 mayıs bedava internet kampanyası sayesinde kazanacak oldukları ücretsiz internetin keyfini çıkartarak güzel bir 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı geçiriyorlar.

19 Mayıs Turkcell hediyesi nasıl alınır merak eden dostlarımız için kampanya detayları ve katılım şartlarını aşağıdan inceleyebilir ve Turkcell bedava internet paketinden sizlerde yararlanabilirsiniz.

19 Mayıs Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell 19 Mayıs kampanyası 2018 yılında nasıl olacak diye merak ettiğinizi biliyoruz, Turkcell 19 Mayıs kampanyasını 2017 yılında yaptı mı hatırlamıyoruz ancak 2016 yılında “Gençlere Özel 19 Mayıs Hediye 2 GB Kampanyası” ile kullanıcıları mutlu eden operatör firması 2018 yılında kampanya yapacak mı merakla bekleniyordu.

Turkcell 19 Mayıs 2018 kampanyası bu sene olmayacak gibi görünmekte, 2016 yılında Turkcell GNÇ ile alınan 2 GB bedava internet, 19 Mayıs 2018 Saat: 01:36 ile herhangi bir kampanya gözükmüyor, ancak bu kampanyanın gelmemesini göstermez. Eğer 19 Mayıs gün içerisinde bir kampanya duyurulur ise sizlere hemen güncelleme yaparak bildireceğiz.

Turkcell 19 mayıs bedava internet kampanyasından 2018 yılında’da umarız tüm kullanıcılara yapılacak güzel bir kampanya ile karşınızda olabiliriz.

Turkcell 19 Mayıs Paketi Hakkında Detaylar

Turkcell 19 mayıs paketi ile ilgili katılım konusunda önceki yıllara nazaran yine Turkcell GNÇ uygulaması üzerinden bir kampanya yapabilir gözükmektedir, ancak bu uygulama üzerinden herhangi bir kampanya yapmaz ise Turkcell Hesabım ile ilgili bir kampanya bekliyoruz.

19 mayıs bedava internet kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar şu anlık hiçbir şey yapmalarına gerek yoktur, kampanya çıkışı sonrasında sizlere bilgilendirme mesajı gönderilebilir.

Turkcell 19 mayıs kampanyasında kalan kullanımlarınızı görüntülemek için ise sizler yine Turkcell Hesabım uygulamasına bakarak detayları öğrenebilirsiniz.

Geçen yıllara nazaran yine 1 gün geçerli olmak koşuluyla 2 GB bedava internet hediyesi 2018 yılında’da verilmesini temenni ediyoruz. (Sadece Genç Turkcell’lilere değilde, tüm kullanıcılara beklemedeyiz.)

Turkcell 19 mayıs kampanyası hakkında sizler ne düşünüyorsunuz bizlere yorum göndererek düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.