OpenVPN Bedava internet 2019

OpenVPN sayesinde bedava internet kazanmak oldukça basit, OpenVPN 2019 ayarları sayesinde bedava internete sahip olabilirsiniz. Mobil hat kullanıcıları internet paketlerini bitirdikten sonra bedava internet arayışına çıkarlar, genelde birkaç bedava internet paketi bulan olabilir ancak bu paketler ya da kampanyalarda son bulunca artık çare VPN kullanmaya gelir, bu durumda’da en iyi vpn hizmetlerinde bir tanesi olan OpenVPN sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz.

OpenVPN 2019 Ayarları Nedir?

OpenVPN aslında bir nevi uzak sunucuya bağlanma işlemidir, bu sayede Türkiye veya farklı ülkelere bağlanarak ayarlar sayesinde bedava internete hızlı ve güvende girmeyi amaçlamaktadır. Eğer sizinde internetiniz bitmiş ise OpenVPN hizmetinden ücretsizce faydalanabilirsiniz. Ancak güncel vpn bilgileri sürekli olarak yenilendiği için sizlerin bu bilgilerinizi güncel tutmanız gerekiyor. Bu yüzden sizlere OpenVPN 2019 ayarlarını paylaşma gereği duyduk ki, 2019 yılında bedava internet kazanma şansını OpenVPN ile hızlı bir biçimde yakalayın.

O zaman OpenVPN ayarları nasıl eklenir isterseniz ona göz atalım ve OpenVPN sayesinde 2018 bedava internet kazanmaya bakalım.

OpenVPN Bedava internet 2019

OpenVPN bedava internetten faydalanmak istiyorsanız ilk olarak Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörlerinden herhangi birine abone olmanız yeterli, daha sonra android veya ios cihazınızdan OpenVPN uygulamasını indirin.

OpenVPN uygulamasını indirdikten sonra ayarlamaları aşağıda yer alan biçimde yapın;

İsim: Sibercell
Kullanıcı Adı: Apn
Şifre: mms
Apn Türü: default,mms

Uygulama içerisinde bu ayarları yapamamış iseniz telefonunuzun ayarlar kısmında yer alan bağlantılar bölümünden bu ayarlamaları gerçekleştirin.

Bu düzenlemeleri yaptıktan sonra config dosyasını indirerek OpenVPN uygulamasına aktarıyoruz, son olarak TCPVPN adresine girerek hesap açıyoruz ve hesabı 5 gün kullanıyoruz, daha sonra aynı işlemi bir kez daha yapıyoruz. Gün doldukça işlemi ücretsiz olarak tekrarlıyoruz.

Hesap sonrasında OpenVPN sayesinde bedava internet kazanıyorsunuz.

Bu bedava internete sahip olmak için Turkcell / Vodefone / Avea / Türk Telekom hatlarından herhangi birine sahip olmanız fark etmez, hepsinde hızlı ve güvenilir olarak çalışmaktadır. Ayrıca bu ayarlar sayesinde hiçbir kotaya takılmayacaksınız.

OpenVPN ile bedava internet nasıl yapılır öğrenmiş olduğumuza göre benzer bir yazımız olan Wifi Şifre Kırma 2019 Nasıl Yapılır? isimli makalemiz sayesinde wifi şifresi kırarak istediğiniz wifi ağına bağlanabilirsiniz.

Bedava internet Paketleri
12 Yorumlar
 1. Mikail akn

  ücretsiz internet yaptım OpenVPN candır abi.

 2. Anonim

  Hocam 2018 config gönderirmisiniz size zahmet. Şimdiden teşekkürler.

 3. Melih Sinar

  OpenVPN bedava internet bağlantısı yaptım teşekkürler.

  1. Anonim

   Melih Hocam Ben yapamadım yardımcı olurmusunuz.

 4. Özkan yıldırım

  Config nedir nerden bulurum

  1. Bedava internet

   OpenVPN config indirmek için OpenVPN config dosyası sitesini ziyaret edebilirsiniz. OpenVPN config dosyaları sürekli güncel değiştiği için sitede bulunan her dosya çalışmayabilir.

 5. Abdullah

  Link atar mısın google hostname falanca var bu başka heralde

 6. Adsız

  Hangi configi indirecegiz. Dolu confing var.

 7. attila 🇹🇷

  ilk defa konuya mutakip olan şahsiyeti muhteremler bu hicazetten bir imla anlama naziyeti icinde tefsir edilemezler. bu şahsi kanaatimdir.
  Ne Mutlu Turkum Diyene 🇹🇷🇹🇷

 8. Akih

  Biraz yardım edin lütfen

 9. Akih

  Sertifika bişeysi diyor o ne

 10. ali

  Sertifika yüklenmesi ne demek nasıl yapıcaz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.