Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2019

Türk Telekom Ramazan Hediyesi ile 2019 Ramazan ayı bol internet kampanyaları ile geliyor.

türk telekom ramazan hediyesi 2019

Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2019, Ramazan geldi hoş ve bereketiyle geldi diyebiliriz. Türk Telekom’da ramazan ayı için ücretsiz hediye paketlerini duyurmaya başladı, şuanlık birkaç paket duyurmuş olsa’da ramazan boyunca abonelerine küçük küçük sürprizler yapmadan geçmeyeceğini umuyoruz.

Gelen kampanya haberleri ile birlikte artık ramazan boyunca gece saatlerinde 10 GB internet hediyesini resmi sitesinde duyurduğunu söyleyebilirsiniz, peki ya bu internet hediyesini nasıl alırım, bunu nasıl kullanırım ve herhangi bir ücret ödeyecek miyim gibi sorular soruyorsunuzdur, işte tüm cevaplarını sizler için topladık;

Türk Telekom Ramazan Bedava internet

Türk Telekom’un Ramazan Ayı için çıkarmış olduğu 10 GB bedava internet paketini yapmak için: SAHUR yazarak 5555‘e göndermeniz gerekmektedir.

Bu adrese mesaj gönderdikten sonra size bir onay için mail gelecektir ve bu onay mesajını’da gönderdikten sonra artık telefonunuza Ramazan Ayı boyunca kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet yüklenmiş olacaktır. Ancak şöyle bir not düşmekte yarar var bu bedava internet akşam 02:00 ve 06:00 arasında kullanabiliyorsunuz, o saatler dışında kullanacak olduğunuz internet sizin kendi paketiniz’den yiyeceğini de unutmamak gerekiyor.

Türk Telekom 2019 Ramazan Hediyesi

Türk Telekom’da Sahur kampanyasına katılmış iseniz bu kampanyanın detaylarını’da sizlere sunmakta yarar olacağını düşünüyoruz;

Kampanya’ya katılımda herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, kampanya tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur ancak kampanya’ya katılabilmeniz için bir kaç şart sunulmuştur, o şartı ve detayları aşağıda görebilirsiniz.

Türk Telekom Sahur 10GB İnternet

  • Öncelikle hediye interneti alabilmeniz için son 48 saat içerisinde telefonunuza en az 25 tl yüklemiş olmanız gerekiyor, eğer böyle bir işlem gerçekleştirmemişseniz bu hediye internet kampanyasından yararlanamıyorsunuz.
  • Ayrıca 10 GB internet hediyeli Sahur kampanyasına en geç 23 Haziran 2017 tarihi gecesine kadar katılabilirsiniz. 24 Haziran saat 01:00’da kampanya katılımı kapatılacaktır.
  • Bu kampanyadan yararlandıktan sonra abi biraz’da arkadaşım kullansın ya da anneme vereyim gibi bir olay söz konusu değildir, katıldığınız kampanyadan sadece siz yararlanabiliyorsunuz, transfer etme durumu yoktur.
  • Ancak şunu belirtmeden’de geçmeyelim, bu hediye internet paketini sadece Türkiye içerisinde kullanabilirsiniz, ben yurt dışına çıkacağım geceleri bedava internet var bol bol mesajlaşırız video izlerim gibisinden bir düşünceye kapılmayın.
  • Şimdi güzel haber şimdi gelsin, bu kampanyadan sadece Türk Telekom kullanıcıları değil alt dalları’da yararlanabiliyorlar. Nedir bu alt dallar diyecek olursanız: Bim Cell, Ptt Cell, Po Cell gibi GSM operatörleri’de bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanmaktalar.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Türk Telekom verdiği bu bedava internet hizmeti 24 Haziran 2017 tarihinde son bulacaktır, o gün sonrası bu paket kendiliğinden iptal olacaktır, ayrıca o gün gelmeden bu paketteki 10 GB internet bitirirseniz bir daha yenilenme gibi bir durum söz konusu değildir.

Bu yüzden her gece sahurdan sonra video / film izleyeyim derseniz 10 GB interneti bile dört, beş günde bitirebilirsiniz. 🙂

Kampanya ile alakalı hediye internetiniz gelmiyor ise bize yorum olarak ulaşırsanız hemen yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Türk Telekom Ramazan kampanyaları ile birlikte 2019 bedava internet hediyesi Ramazan aynı boyunca ücretsiz olarak hediye.

13 Yorum

  1. Saat 11:05 de attım 5555 SAHUR YAZDIM 9230 dan mesaj geldi değerli müsterimiz sahur kampanyasina kayitlisiniz dedi ama internet hic gelmedi?

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.