Turkcell Bedava internet Uygulamaları 2019

Turkcell 2019 bedava internet kazanma şanslarından bir tanesi ile karşı karşıyasınız, Turkcell bedava internet uygulamaları sayesinde sizlerde  telefonunuz aracılığı ile bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Turkcell bedava internet kampanyalarına bir yenisi daha eklenerek uygulamalar sayesinde ücretsiz internet alabileceğinizi duymuş muydunuz?

2019 bedava internet kampanyalarında Turkcell yine kendinden oldukça konuşturacak gibi duruyor. Bu güzel kampanyalar sayesinde sizlerde mutlu oluyorsunuz, bizlerde. Bedava internet kazanma detaylarını öğrenmek istiyorsanız şöyle yazının bir devamına göz atmanız gerekecek;

Turkcell Bedava internet Uygulamaları

Turkcell bedava internet uygulamalarından yararlanabilmeniz için öncelikle Android veya iOs işletim sistemi yüklü telefonunuzda markete girerek “Turkcell Hesabım” , “Bip” ve “Yaani” uygulamasını indirmeniz gerekiyor, çünkü Turkcell bedava internet veren uygulamalar bu şekilde, başka herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan bu iki uygulama sayesinde bedava internet kazanacağız. Nasıl mı işte şu şekilde…

Turkcell Bedava internet 2019 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet kazandıran uygulamaların listesini 2019 yılına göre düzenledik ve karşımıza şu şekilde kampanyalar çıktı, bu kampanyalara katılım sağlayarak gelen sms ile onaylama yapabilirsiniz. Eğer sms gelmez ise bedava internet süreci henüz başlamamış demektir.

Turkcell Hesabım 500 MB Bedava internet

Turkcell hesabım uygulamasını indirerek size özel bölümden 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Katılım sağladıktan sonra bir gün geçerli olan bedava internet sms gelmesiyle birlikte hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Bip 1 GB Bedava internet

Turkcell Bip kampanyaları oldukça fazla onlardan bir tanesi olan Bip indiren tüm Turkcell kullanıcılarına 2019 yılı içerisinde 1 ay geçerli olan 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Davet Et 1 GB Kazan

Eğer Turkcell Bip uygulamasını kullanmaya davet ettiğiniz 5 kullanıcı başlamış ise size 1 GB bedava internet verilecektir.

Turkcell 4.5G Bedava internet

Turkcell’de hala 4.5G’ye geçiş yapmadınız mı? Eğer cevabınız hayır ise hemen şimdi geçiş yapın ve hesabınıza 1 GB bedava internet yüklensin.

Turkcell Yaani Bedava internet

Turkcell Yaani uygulamasını indirdiğiniz ve kullanmaya başladığınız taktirde sizin için geçerli 1 GB bedava internet kazanıyorsunuz, uygulamayı düzenli olarak kullandığınız taktirde ek 1 GB daha kazanabiliyorsunuz, bu işlem bir sonraki ay içinde bu şekilde şuanda devam etmektedir. Turkcell bedava internet uygulamaları konumuz sayesinde birçok kullanıcı uygulamalar ile bedava internet sahibi oldular.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.