Turkcell BiP Bedava internet 2019

Turkcell Bip 2019 bedava internet kampanyası nedir, nasıl katılım sağlanır tüm detayları ile burada.

Turkcell bip 2019 bedava internet

Turkcell yeni yılın gelmesi ile birlikte başlatmış olduğu Turkcell bip bedava internet kampanyası sayesinde herkesin mutluluğunu da sağlamış oldu. Mobilden bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar bip sayesinde ücretsiz olarak internete’de sahip olabiliyorlar. Yılbaşı öncesi ve yılbaşı sonrası olmak üzere birbirinden güzel bedava internet kampanyaları Turkcell Bip sayesinde cebinize geliyor.

Turkcell BiP Bedava internet Nasıl Yapılır?

Bedava internet kampanyalarıyla kendini çokça duyuran Turkcell operatör firması bu kampanya ile birliktede kendisine yeni bir ses getiren alan açmış durumda. 2018 yılında yapmış olduğu onca kampanya sayesinde kullanıcılar çok sevinmişti, bu kampanyaları 2019 yılında daha fazla yapmasını beklediğimiz operatörden şimdi sizlere Turkcell bip sayesinde nasıl bedava internet kazanacağınızı göstereceğiz.

Turkcell BiP Bedava internet Paketi

Turkcell Bip bedava internet paketlerinden yararlanabilmek için öncelikle bip uygulamasını indirmeniz gerekemektedir, daha sonra ise eğer katılımınız gerçekleşmemiş ise müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya online olarak iletişime geçerek katılımınızı sorgulatabilir veya tekrardan başvurabilirsiniz.

Katılım Şartları

Katılım şartı olarak telefonunuza bip uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Bedava interneti iptal etme
Eğer kazanmış olduğunuz bedava interneti iptal etmek istiyorsanız bunun için telefonunuz uygulaması üzerinden maalesef ki işlem gerçekleştirememektesiniz, tek yapmanız gereken işlem ise müşteri hizmetlerine ulaşarak internet paketinizin kaldırılmasını talep ediniz.

Turkcell BiP Yükle Bedava internet Kazan

Turkcell bip uygulamasına sahip kullanıcılar bedava internet kazanıyorlar bunun için yapmanız gereken bip uygulamasını indirerek arkadaşlarınıza mesaj atmak oluyor, eğer 5 gün süre dahilinde 10 mesaj gönderimi yaparsanız size ücretsiz olarak 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Mesaj dahili dışında herhangi bir emoji gönderimi veya farklı bir konum gönderimi bu mesajlaşmaya dahil edilmediğini unutmayınız. Ayrıca bu kampanya 31 Aralık 2017’ye kadar geçerli bir kampanyadır. Bu kampanyanın yeni yıl sonrası’da devam edeceğini düşünmekteyiz, ancak şu anlık böyle bir haber mümkün olmadığından sitemizi ve sosyal medya adreslerimi takip etmeyi unutmayınız.

Turkcell BiP 2019 Bedava internet

Turkcell bip indir ve 1 ay boyunca kullanabileceğin 1 GB bedava internete sahip ol, 2019 yılında keyfine keyif kat!

Turkcell BiP Bol Bol internet

Turkcell bip uygulaması sayesinde bol bol internet kazanmanızda mümkün, bunun için Bip bi ara kampanyasında 2019 yılı bedava internet kazanmak için 10 farklı arkadaşını ara ve 2 GB bedava internet kazan, bu da yetmedi mi? O zaman 30 tane arkadaş bul ve bunları tek tek ara daha sonra sana 10 GB bedava internet kazanma hakkı tanınsın.

Eğer yukarıda gördüğünüz bedava internet paketlerinden bir tanesine sahip olduysanız ve kalan kullanımlarınızı görmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken işlem “KALAN” yazarak 2222 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir, kalan kullanımınız size geri mesaj ile bilgilendirilecektir.

Ayrıca Turkcell Bedava internet 2019 kampanyalarına’da göz atmayı unutmayınız.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.