Turkcell BiP Bi Ara Bedava internet 2019

Turkcell Bip Bi Ara 2019 bedava internet kampanyası nedir, nasıl katılınır tüm detaylar...

Turkcell BiP Bi Ara Bedava internet 2019

Turkcell Bip sayesinde bedava internet kazanmaya devam etmek istemez misiniz? Daha önce paylaşmış olduğumuz Turkcell Bip uygulaması kampanyalarına bir yenisini daha ekliyoruz ve doya doya internet kazanmaya devam ediyorsunuz. Turkcell bedava internet konusunda sık sık kampanyalar yapan bir firma haline geldi ve 2019 yılında’da bu kampanyalarına yenilerini eklemeye devam etmekte. Peki Turkcell Bip bi ara ile bedava internet nasıl kazanabiliriz diye gelen soruları cevaplamaya geçmeye ne dersiniz öyleyse…

BiP Bi Ara Bedava internet 2019

Turkcell’in yapmış olduğu bu güzel kampanyalar ile birlikte mutlu insanlar görmek çokta zor olmasa gerek, böyle kampanyalar yapın güle güle dolaşalım değil mi. 2019 bedava internet kampanyaları ile kendinden çokça konuşturan operatör Turkcell şimdiden Bip bi ara kampanyası ile bizlerle. Bip bi ara sayesinde bedava internet kazanma şansı yakalayarak 1gb , 10gb hatta 30gb internet kazanabiliyorsunuz, bu işlemin nasıl yapıldığını gelin inceleyelim.

Bip Bi Ara Kampanya Katılımı

Turkcell Bip bi ara kampanyasına katılmak için google play ya da apple store aracılığı ile “Bip” uygulamasını indirmeniz gerekmektedir, uygulamayı indirdikten sonra bedava internetler peş peşe gelecek, nasıl mı…

Bip Bi Ara Kampanya İptali

Bip bi ara kampanyasını iptal etmek istiyorsanız bunun için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bip Bi Ara 1GB Bedava internet – Hafta Boyunca

Bip uygulamasını yükleyin ve 5 kişiye mesaj gönderimi sağlayın, 1 hafta geçerli 1gb bedava internet kazanın.

Bip Bi Ara 2GB Bedava internet – Hafta Boyunca

Bip sayesinde bedava 2gb internet kazanmak için 2 arkadaışınızı Bip üzerinden arayın ve konuşma sağlayın. Bu konuşmalar sonrası 2gb bedava internet kazanın.

Bip Bi Ara 1GB internet

Bip bi ara ile 5 kişiyi arayın ve konuşma sağlayın, bu konuşmalar sonucu 1 ay boyunca 1 gb bedava internet kazanın.

Bip Bi Ara 2GB internet

Bip bi ara’yı kullanarak 10 kişiyi arayın. Arama sonrası 2GB aylık bedava interneti kazanın.

Bip Bi Ara 30GB internet

Bip bi ara ile Bip uygulaması ile 30 kişiyi arayın. 30 kişi arama sonucu size 10GB bedava internet sunulacaktır. Ancak bu bedava interneti kazanabilmeniz için bu işlemi yapan ilk 200bin kişi içinden biri olmalısınız.

Bip Bi Ara Kalan

Bip bi ara kampanyasında kalan bedava internetinizi sorgulamak için “KALAN” mesajını “2222” numarasına gönderin.

Turkcell 2019 bedava internet kampanyalarından bir tanesi olan yeni kampanyaya göz atmak isterseniz: Turkcell 2019 1 GB Bedava internet yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.