Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet 2019

Turkcell kurban bayramı hediye internet kampanyası ile birlikte 2019 Turkcell kurban bayramı bedava internet fırsatından sizlerde yararlanmayı unutmayın.

Turkcell Kurban Bayramı 2019

Turkcell kurban bayramı bedava internet hediyesi ile birlikte kullanıcılar 2019 Kurban Bayramının gelmesiyle hediye internet kazanıyorlar. Sizlerde Turkcell kurban bayramı hediye internet 2019 yılına ait hediyenizi almak isterseniz aşağıda yer alan bölümden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyalarında sürekli olarak göstermiş olduğu güzel fırsatlar ile kullanıcıları neşelendirmeye devam ediyor, kurban bayramı sevincinizi ikiye katlayarak daha fazla bedava internet kazanın ve sevdiklerinize bol bol fotoğraf göndererek bu bayramı daha bir mutlu geçirin.

Turkcell 2019 Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası

Turkcell kurban bayramı kampanyası 2019 yılında’da bir önceki seneler gibi devam edecek, bu yıl Turkcell kurban bayramı bedava internet hediyesi olarak 2 GB internet dağıtılması beklenmektedir. Turkcell kurban bayramı fırsatına katılabilmek için 20 Ağustos 2019 ile 24 Ağustos 2019 tarihleri arasını beklemeniz gerekmektedir. Bu tarihler aralığında 2019 Kurban Bayramı hediyesi alabilmek için aşağıda yer alan koşulları yerine getirmelisiniz.

Turkcell bedava internet

Turkcell bedava internet kurban bayramı 2019 kampanyası katılımı için şuanda herhangi bir şart bulunmamaktadır, şartlar ve bedava internet kampanyası kesinleşmesi durumunda sizlere sitemiz üzerinden bilgilendirme ve sosyal medya adreslerimizin üzerinden paylaşımda bulunacağız. *Şuanda herhangi bir haber yoktur. 

Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet Hediyesi

Turkcell kurban bayramı bedava internet almak için durumlarda ilk olarak 2017 yılında gerçekleştirilmiş olan Bip üzerinden mesaj gönderimi sayesinde hediye edilen bedava internet kampanyası 2019 yılında’da tekrardan olacağı söz ediliyor, bu durumda sizlerde hemen telefonunuza Bip uygulamasını indirerek Kurban Bayramı gelmeden bedava internet kazanma şansını beklemeye başlayın.

Turkcell internet

Turkcell kurban bayramı kampanyasından yararlanan kullanıcılar için hediye internet süresi gelen mesaj sonrasında belirtilecektir, o tarihe kadar kullanılmayan internet paketiniz var ise iptal olmaktadır. Eğer hediye internet paketini bitirmiş iseniz bu durumda artık kendi paketiniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

Turkcell bedava internet paketlerine daha fazla sahip olmak isteyen kullanıcılar ise sitemizde yer alan diğer konuları inceleyerek ulaşabilirler. Ayrıca Turkcell Ramazan bayramı kampanyası ile başlatmış olduğu bu kampanyayı; Turkcell Bayram Hediyesi Salla Kazan Kampanyası başlığı altından inceleyerek aynı kampanyayı kurban bayramı içinde yapması beklenebilir.

Turkcell kurban bedava internet kampanyası hakkında sorularınız var ise bizlere aşağıda yer alan yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın. Turkcell kurban bayramı bedava internet 2019 yılında’da sizlerde, bayram kampanyasından sizlerde yararlanarak 2019 kurban bayramı bedava internet sayesinde sevdiklerinizle doya doya fotoğraf paylaşın.

2 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.