Turkcell Platinum 2019 Yeni Yıl Hediyesi

Turkcell 2019 yılınan yaklaşması ile birlikte yeni yıl kampanyalarına başlamış görünüyor. Turkcell Platinum 2019 yeni yıl kampanyası ile birlikte kullanıcılarına güzel hediyeler dağıtmakta, sizlerde bu hediyelerden yararlanmak için kampanya’ya katılım sağlayarak gerekçeleri uyguladığınız taktirde hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet 2019 kampanyaları ile birlikte kendini konuşturmaya başlamışken üstüne birde Turkcell Platinum yeni yıl kampanyası eklenerek daha güzel bir fırsat ortaya çıkmış oldu. 2019 yılına girmemiz ile birlikte gelecek olan yeni kampanyalarında bu denli çoğalması kullanıcı gözünden güzel bir itibar oluşturuyor. Sizlerde Turkcell Platinum üyesi iseniz aşağıdaki adımları inceleyerek kampanyadan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Turkcell 2019 Yeni Yıl Hediyesi (Platinum Üyeler İçin)

Turkcell 2019 hediyeleri ile birlikte başlatılan bu kampanya sayesinde sizlerde sürpriz saati yakalayarak D&R üzerinden kitap ya da Cinemaximum üzerinden film izleyebileceksiniz. Bu kampanya içerisinde yer alan bu fırsatlar ise kitap sever arkadaşlar ve film sever arkadaşlar hemen katılacaklarını, yani sürpriz saati bulmaya başlayacaklar gibi görünüyor.

Turkcell 2019 Yılbaşı Kampanyası

Turkcell Platinum 2019 kampanyası ile birlikte sürpriz saat ile 3.000 kullanıcı hediyelerden bir tanesine sahip olacaklar, kampanya katılımı ve detayları hakkında bilgilere aşağıdan sahip olabilirsiniz.

Turkcell 2019 Yeni Yıl Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Turkcell yeni yıl kampanyasına katılabilmek için öncelikle Turkcell Platinum üyesi olmalısınız, çünkü bu kampanya sadece Platinum üyeler için geçerli olmakla birlikte katılım için Platinum uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor, uygulamayı telefona indirdikten sonra saat saat kontrol ederek sürpriz saati bulmalısınız, o saati bulduktan sonra çıkan şifreyi alarak kampanya’ya katılabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı 2019 Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell 2019 yılbaşı kampanyasına katılan kullanıcıların aşağıdaki detayları bilmelerinde yarar var;

 • Turkcell yeni yıl kampanyası 19 Aralık günü son bulacaktır.
 • Hediye olarak Cinemaximum sinema bileti ve D&R kitap kodlarıdır.
 • Bu kampanyadan 1 kullanıcı sadece 1 kez yararlanabilir.
 • Kampanya’da toplam kod 3.000 adettir.
 • İki hediye bir arada verilmemektedir.
 • Çıkan hediye sistem tarafından otomatik olarak rastgele verilir.
 • Sinema bileti kodu sadece tek kişiliktir.
 • Cinemaximum tüm sinemalarında (sadece Atakule dahil değildir.) geçerli olmaktadır.
 • VIP ya da diğer ayrıcalıklı sinema türlerinde geçerli olmamaktadır.
 • D&R kodu ise 20 TL olmaktadır ve sadece 20 TL ve üzerindeki kitaplar için geçerlidir.
 • Kampanya’dan kazanılacak kodlar en son 20 Şubat 2019 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.

Turkcell 2019 Platinum yeni yıl hediyesi ile alakalı sorularınızı bizlere yorum kısmından iletin, ayrıca sitemizde dolaşarak Turkcell bedava internet paketlerine bakmayı unutmayın.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.