Turkcell Ramazan Hediyesi 2019

Turkcell Ramazan Hediyesi 2019 yılı içerisinde popüler operatör firması Turkcell bedava internet, bedava konuşma (dakika) ve bedava sms dağıtmayı planlıyor!

turkcell ramazan bedava internet

Turkcell Ramazan Hediyesi 2019 ile Turkcell avantajlarını yakalayarak bedava internet, bedava sms ve bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell ramazan bedava internet kampanyasında duyurduğumuz fırsatlardan bir yenisiyle daha karşı karşıyayız. Turkcell Ramazan Hediyesi ile birlikte Turkcell bedava internet keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiz.

Turkcell kullanıcıları için başlatmış olduğu Ramazan Hediyesi kampanyası sayesinde Turkcell iftar paketi ve Turkcell sahur paketi ile kazanacakları hediyeleri Ramazan boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilecekler.

Turkcell Ramazan hediyeleri içerisinde neler mevcut ve bu mübarek ayda neleri Turkcell sayesinde hiçbir ücret ödemeden kullanacağız aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Hediyesi 2019

Turkcell Ramazan Hediyeleri her yıl olduğu gibi 2019 yılı içerisinde‘de kampanya devam edeceğini düşünüyoruz. * Kampanya 2019 yılı için güncellenmemiş ve şuanda aktif değildir.

15 Haziran 2018 tarihi ile başlayan Ramazan ayında Turkcell ile bedava internet kazanmak ve keyfi sonuna kadar varmak istiyorsanız Turkcell Ramazan bedava internet hakkında detaylı kampanyaya aşağıdan ulaşabileceksiniz.

Turkcell Ramazan kampanyaları aşağıda tek tek yer almaktadır, istediğiniz kampanya katılım şartlarını uygulayarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bedava internet

Turkcell ile Ramazan ayında bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için birbirinden farklı fırsatlar yer almaktadır, bu fırsatları uygulayarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan 1 GB Bedava internet

Turkcell bedava internet kampanyasından 1 GB hediye internet almak için Turkcell Bip uygulamasına sahip olmalısınız, uygulama içerisinden 15 farklı arkadaşınıza Ramazan ayı içerisinde mesaj atarsanız 1 hafta ücretsiz Ramazan bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan 2 GB Bedava internet

Turkcell ramazan hediyesi 2019 yılı kampanyasında 2 GB bedava internet sahibi olmak isteyen kullanıcılar ise yine Turkcell Bip uygulaması içerisinden bu sefer 20 farklı arkadaşına mesaj göndermesi gerekmektedir. Mesaj gönderimi sonrasında 2 GB bedava internet 1 hafta boyunca ücretsiz olarak hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Ramazan 10 GB Bedava internet

Turkcell Ramazan hediyesi 10 GB bedava internet için Bip uygulaması üzerinden 50 farklı kullanıcıya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu kampanyada ise gönderilen farklı mesaj sonrası gelecek olan 10 GB bedava internet 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

* Kampanya’ya katılım sınırı olduğundan dolayı elinizi acele tutmalısınız.

Turkcell Sahur Bedava internet

Turkcell sahur bedava internet paketinde ise sahur’da geçerli internet için 5 kullanıcıya mesaj gönderimi yapın. Hattınıza yüklenecek olan 2 GB bedava internet hediyesini saat gece 02:00 ile sabah 06:00 saatleri arasında ücretsiz kullanın.

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava internet

Turkcell ramazan bayramı bedava internet hediyesi ile alakalı bir bilgi mevcut değildir, 2019 yılı içerisinde çıkacak herhangi bir ramazan bayramı bedava internet kampanyası çıktığında konumuz güncellenecektir.

Turkcell Ramazan Bedava Dakika

Turkcell Ramazan bedava dakika kazanmak isteyen kullanıcılar Ramazan ayı boyunca yaptıkları görüşmeler ile hediye kazanabilirler, Turkcell bedava dakika hediyesinden yararlanmak için Ramazan aynının gelmesini bekleyebilirsiniz, ayrıca konuştuğunuz dakikalar kadar dakika Ramazan Bayramında’da hediye olabilir, detayları güncelleyeceğiz.

Turkcell Ramazan Bedava SMS

Turkcell Ramazan bedava sms kampanyası ile her yöne 1000 sms kazanmak isteyen kullanıcılar için beklediğimiz bir kampanya mevcuttur, kampanya detaylarını 15 Haziran 2019 tarihinde güncellenmesi için bekleyebilirsiniz.

  • Turkcell Ramazan bedava hediye kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir, bir önceki yıl için yapmış olduğu bu kampanyaları 2019 yılı içerisinde’de yapılmasını bekliyoruz. Kampanya koşullarını gelecek kampanya sonrasında güncelleyeceğiz.

Turkcell Ramazan Hediyesi sayesinde 2019 Ramazan Ayı Turkcell kullanıcıları için bol bedava internet, bedava dakika ve bedava sms olarak geçecek gibi görünüyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.