Turkcell Salla Kazan 2019 Kampanyası

Turkcell salla kazan kampanyasından yararlanarak salladıkça bedava internet, bedava dakika ve bedava sms kazanabilir, ayrıca farklı hediyelere'de sahip olabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan 2019

Turkcell Salla kazan sayesinde 2019 yılbaşının ilk saatlerinde bedava internet, iPhone 8 ve Playstation 4 gibi büyük hediyeleri kazanmak istiyorsanız sizlerde reklamlarda gördüğünüz gibi emocanların oynayışları gibi sallayın ve çekilişe katılın, Turkcell salla kazan bedava internet kazanın.

Turkcell 2019 yılı bedava internet kampanyalarını sizlere sunmuştuk, ve sürekli olarak kampanyalarına bir yenisini ekleyen yerli operatör Turkcell, şimdide yeni yıla özel 2019 salla kazan kampanyası ile birbirinden çeşit hediyeler dağıtıyor. Bu sayede bizlerde bu hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyoruz.

Peki Turkcell salla kazan 2019 ile nasıl hediye kazanırım, öğrenmek istiyorsanız yazının devamını inceleyebilirsiniz…

Turkcell Salla Kazan Kampanyaları

Turkcell salla kazan ile birlikte daha öncede olduğu gibi bedava internet kazanabiliyorduk, ancak şimdi yılbaşı özel salla kazan kampanyasının gelmesi ile birlikte 2019 yılına özel sadece bedava internet değil, bunun dışında; bedava iPhone 8, bedava Playstation 4 ve devamında birbirinden farklı çeşit çeşit hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı Salla Kazan

Turkcell salla kazan sayesinde 2019 yılına yeni bir telefonla veya yeni bir oyun konsoluyla girme şansını sizlerde yakalamak istemez misiniz? Evet seslerini duyar gibiyiz, eğer sizde Turkcell salla kazan kampanyasına nasıl katılınır öğrenmek istiyorsanız inceleyin;

Turkcell Yılbaşı Salla Kazan Kampanyası

Turkcell 2019 yılbaşı salla kazan kampanyasına katılabilmeniz için yapmanız gereken işlem oldukça basit, telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını indirin ve Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde bulunan Salla Kazan 2019 bölümünü açın, buradan yılbaşı için özel salla kazan kampanyasına katılın. Telefonunuzu sallayın durun, hediyeleri kazanın.

Turkcell Salla Kazan Bedava internet

Turkcell 2019 salla kazan kampanya detaylarına o sayfa üzerinden erişebilirsiniz, ayrıca kampanya’ya katılabilmeniz için 18 yaş ve üzeri olmanız gerekmektedir. Eğer bu kritere uymadığınız halde yinede başvurmuş iseniz bu kampanya’da çıkan bedava internet veya diğer bedava verilecek hediyeleri kazanmanız mümkün değildir.

Turkcell Ramazan Salla Kazan Ekstra Hak Kampanyası

Turkcell salla kazan Ramazan kampanyası ile kullanıcılarına ekstra hak hediye ediyor, kampanya ile ilgili detayları görüntülemek ve ek bir hak kazanmak istiyorsanız; Turkcell Bayram Hediyesi Salla Kazan Kampanyası makalemizi incelemeyi unutmayız. Turkcell Ramazan salla kazan ile 2 katı çifte hediye kazanın.

Turkcell Bayram Salla Kazan

Turkcell salla kazan kampanyası sadece 2019 yeni yıla özel bir kampanya değildir, bu kampanya’dan yeni yıl sonrasında’da yararlanabilirsiniz ancak kampanya hediyelerinin güncelleneceğini unutmayın.

Salla kazan yılbaşı özel 2019 kampanyasını inceledik, eğer Turkcell abonesi iseniz daha fazla yeni yılda bedava internet kazanmak isterseniz Turkcell 2019 Yılbaşı Bedava internet yazımızı inceleyebilir ve 2019 bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell salla kazan kullanan kullanıcılar kazanmış oldukları hediyeler ile Turkcell kullanıcısı oldukları için çok mutlular. Turkcell bedava internet kazanmak için bir fırsat haline gelen Turkcell salla kazan kampanyasından sizlerde yararlanmayı unutmayın.

5 Yorum

  1. Cok sacma bir uygulama bende bip yuklu degil devamli bip geliyor fizy muzik dinleme geliyor fizy hic olmasin daha iyi dakika yada internet olsun ayda yilda internet dakika gelecekte sacma cok

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.