Turkcell Sarı Kutu Kapandı! – Hediyeler Nasıl Alınır?

Turkcell sarı kutu ile birbirinden farklı hediyeyi sarı kutu puan ile alabiliyorduk, ancak gelen güncelleme ile Turkcell sarı kutu hediyeleri artık kapanıyor. Turkcell sarı kutu kapandı mı diye soracak olursanız aşağıda verdiğimiz tarihten sonra yazımıza bakıyorsanız artık iş işten geçmiş diyebiliriz.

Turkcell Sarı Kutu Kapandı Hediyeleri Nasıl Alırım?

Turkcell’in hizmeti olarak kullanılan bir hediye puan sistemli hizmet: Turkcell Sarı Kutu adresi üzerinden farklı kampanyalar sayesinde Turkcell sarı kutu puan sayesinde bu hediyelere sahip olabiliyorduk. Turkcell sarı kutu hediyeleri nelerdir diye soracak olursanız, sizlere birkaç hediye sıralayarak sarı kutu puanları hakkında bilgilendirme yapabiliriz;

  • Aylık 1 GB internet – 3.000 Sarı Kutu puan
  • Yurtiçi Hotel 110 TL indirim – 7.500 Sarı Kutu puan
  • 12 Ay Boyunca 250 MB internet – 7.000 Sarı Kutu puan
  • 3 Ay 1000 SMS – 1.500 Sarı Kutu puan
  • Ipragaz Tüp 79 TL – 150 Sarı Kutu puan

Turkcell Sarı Kutu puan ile alınabilecek örnek hediyeler yukarıdaki gibidir. Peki Turkcell sarı kutu puan kazanma nasıl yapılır diye bir soru soracak olursanız; Onun içinde yapmanız gereken işlemlerden bir tanesi Turkcell üyeliğinizi sürdürmenizdir, ne kadar uzun bir süre Turkcell üyesi olursanız o kadar derecede sarı kutu puanlarınız artacaktır. Sarı kutu puanım nereden görünür sorusunun cevabı ise; Turkcell Puan Sorgulama adresi üzerinden sağ üstte bulunan giriş butonu sayesinde hesabınıza giriş yaparak puanlarınızı görebilir ve puan harcaması yapabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak içinde güzel bir proje olan bu hizmetin kapanması bazı Turkcell kullanıcılarını üzmüş olsa da yerine gelen diğer güzel Turkcell uygulama ve hizmetleri sayesinde bu üzüntüyü gireceğini düşünüyoruz.

Turkcell Sarı Kutu için Son Hediyeler

Sarı kutu son tarih

Turkcell sarı kutu hediyeleri artık kapanıyor ve sizinde sarı kutu puanınız var ise 30 Mayıs 2018 tarihine kadar kullanmanızı tavsiye ederiz. Eğer bu tarih içerisinde Turkcell sarı kutu puanlarınızı kullanmaz iseniz puanlar silinerek iptal olacaktır.

Sarı kutu puan öğrenme işleminin Turkcell sitesi sayesinde yukarıda nasıl yapılacağı hakkında bilgi vermiştik, sizde hesabınıza giriş yaparak sarı kutu puanım ne kadar kalmış görebilirsiniz. Turkcell sarı kutu hediye seç işlemi, sayesinde’de hesabınız üzerinde kalan sarı kutu puanlarını harcayınız, eğer harcama yapmadan beklerseniz üzüntü yaşayabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Puan Transferi

Turkcell sarı kutu puanım düşük olduğu için transfer etmek istiyorum diyorsanız bunun için “SARIKUTU (boşluk) “transfer yapılacak numara” (boşluk) “transfer edilecek sarı puan miktarı” ” mesajını tire işaretleri olmayacak şekilde “8327” numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra size gelecek mesaj ile bu işleminizi onaylayın ve sarı kutu puanlarınız karşı numaraya aktarılmış olsun. Sarı kutu puanlarının bir numarada birikmiş olması daha iyi hediyeler kazanma olanağı sağlayacağından güzel bir düşüncedir.

Turkcell sarı kutu kapanmadan önce yapılması gereken işlem süre bitmeden harcama yapmak veya sarı kutu puan aktarmak olacaktır. Turkcell sarı kutu hakkında diğer hediyeleri incelemek isterseniz Turkcell 2019 Sarı Kutu Bedava internet başlıklı makaleye göz atabilirsiniz.

Bedava internet Paketleri
1 Yorum
  1. Necmiye Altıbaş

    Puanımla internet almak istiyorum fakat işlem yapamıyorum.

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.