Turkcell Yılbaşı 2019 Bedava internet

Turkcell 2019 yılbaşı bedava internet kampanyası nasıl yapılır aşağıdan inceleyerek katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı 2019 Bedava internet

Turkcell 2019 internet kampanyalarından daha önce birkaç yazımızda paylaşmıştık, bu yazımızda ise yeni 2019 yılbaşı kampanyalarını sizlere sunacağız ve ayrıca diğer paylaştığımız gönderilerdeki hediyeleri tek bir alanda toplayacağız.

2019 yılbaşı ile birlikte bu sayede Turkcell bedava internet kampanyalarını tek bir yazı altında görerek istediğiniz paketi uygulayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell operatör firması yapmış olduğu bu güzel kampanyalar sayesinde güzel bir nefes aldırıyor.

Turkcell 2019 bedava internet kampanyaları sayesinde istediğiniz paketi seçin ve ücretsiz internet hediyesini hattınıza yükleyin, ve belirtilen süre içerisinde doya doya internete girme zevkini yaşayın. Turkcell bedava internet paketleri şu şekilde…

Turkcell Yılbaşı 2019 Bedava internet

Turkcell yeni yıl kampanyalarını öğrenmek ve 2019 bedava internet sahibi olmak isterseniz aşağıda paylaşmış olduğumuz paketleri inceleyebilir ve istediğiniz pakete şartları doğru bir şekilde uyuyor ise başvurun ve bedava internet kazanın.

Turkcell 2018 bedava internet paketleri

Operatör firmaları 2019 yılbaşı için sunmuş olduğu bedava internet kampanyaları birbirinden çeşit ve oldukça geniş kapsamlı. Turkcell bu konuda çok ilgili ve kampanyalarını sık sık güncelliyor. Turkcell 2019 bedava internet kampanyaları şu şekilde;

*Bu konuda belirtilen kampanyalar bir önceki yıldan kalma olabileceğinden dolayı tüm fırsatlar geçerli olmayabilir.

Turkcell 2019 Bedava internet Hediyeleri

Turkcell 2019 bedava internet kampanyalarını inceleyerek istediğinize katılın ve ücretsiz internet kazanın.

Turkcell Satı Kutu Yılbaşı Kampanyası

Turkcell sarı kutu yılbaşı kampanyası sayesinde Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapın ve daha sonra orada bulunan bana özel bölümünden kutunuzu sallayın,kutuyu salladıktan sonra gelecek hediye sayesinde telefon sahibi veya bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu sizin şansınıza kalmış bir durumdur.

Turkcell Yılbaşı Salla Kazan 2019

Turkcell yılbaşı için salla kazan kampanyasını yenileyerek 2019 yılında iPhone X ve Playstation 4 gibi büyük hediyelerinde bulunduğu kampanya başlatmış durumda, sizlerde Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak bu kampanyanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Turkcell 2019 Bip Bedava internet

2019 yılında Turkcell kullanıcıları Bip mesajlaşma servisini kullanarak bedava internet kazanabiliyorlar, ayrıca 5 arkadaşınızı uygulamaya davet ettiğinizde 1 GB bedava internetin sahibi oluyorsunuz.

Turkcell Yılbaşı 2 GB Bedava internet

Turkcell hattı kullanan kullanıcılar eğer faturalı hat kullanıyorlar ise, bu faturalı hattınızı otomatik ödeme talimatı vermeniz durumda ilk ödemede 2 GB bedava internet sahibi olursunuz. Otomatik ödeme talimatı için herhangi bir Turkcell bayisine gitmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell 2019 Emocanlar Bedava internet

Turkcell 2019 yeni yıl kampanyalarından bir farklı kampanya olan emocanlar ile birlikte bedava internet kazanma şansınızı 2’ye katlayabilirsiniz. Bunun için Turkcell Emocanlar 2019 Bedava internet yazımızı inceleyerek detayları öğrenebilirsiniz.

Turkcell 2019 bedava internet kampanyalarından bahsettik, daha fazla kampanyadan haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.