Vodafone 10 Kasım 2022 Bedava internet

10 Kasım Atatürk’ü Anma Gününde Vodafone aboneleri bedava internet keyfini sürmekteler. Bu kutlu günde Anıtkabir veya Selânik’te misiniz, Atatürk ile çekilmiş bir anıyı sosyal medya adresleriniz de paylaşmak 10 Kasım 2022’de bedava internet coşkusuyla bedava hale geliyor.

Vodafone 10 Kasım Kampanyası Nedir?

Vodafone 10 Kasım günü Atatürk’ü Anma kapsamında kullanıcılarına ücretsiz internet vermeyi amaçlıyor, bu internet sayesinde kullanıcılar 10 Kasım gününü nasıl geçirdiklerini sosyal medya mecralarında paylaşmaları veya paylaşımları görmeleri açısından güzel bir kampanya yaptıklarını gözlemliyoruz, peki 10 kasım günü bedava interneti nasıl alabilirim öğrenmek istiyorsanız gelin sizlere 10 Kasım 2022 tarihli alabileceğiniz Vodafone bedava internet kampanyası detayları…

Vodafone 10 Kasım 2022 Bedava internet Nasıl Yapılır?

Vodafone abonesi iseniz 10 Kasım 2022 bedava internet kazanmak için telefonunuza “Yanımda” uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Yanımda uygulamasını nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız telefonunuzun market bölümünü açarak Yanımda kelimesini aratmanız yeterli oluyor, çıkan uygulamayı telefonunuza indirin ve uygulamanızı açın.

10 Kasım günü açtığınızda uygulamada sizi bedava internet bölümü karşılayacaktır, eğer böyle bir karşılama çıkmamış ise yapmanız gereken işlem Yanımda uygulaması bölümünde yer alan menü’deki “Bana Ne Var” bölümüne girmeniz yeterli, bu bölümde bedava internet kısmını görebilirsiniz.

Vodafone başlatmış olduğu bu güzel bedava internet paketinden sonra diğer operatörlerinde bu şekilde kampanyalar düzenlemesini beklemekteyiz, bizleri sosyal medya adreslerimizden takip ederek çıkacak yeni bedava internetleri görebilirsiniz.

Bedava İnternet Paketleri

Ayrıca diğer bedava internet paketlerine göz atmak isterseniz: Vodafone Bedava internet Paketlerinetıklayarak makalemize göz atabilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorumlar

  1. SERACETTİN dedi ki:

    Internet istiyorum bedava

  2. Anonim dedi ki:

    20gb bekliyorum

  3. Fatma dedi ki:

    Bedava istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu