Vodafone Yılbaşı Bedava internet 2020

Vodafone 2020 bedava internet paketlerini incelemeye diğer yazılarımızda başlamıştık, bu yazımızda’da 2020 yılbaşı Vodafone bedava internet kampanyalarını bir araya getirerek sizlere daha kolay bir bedava internet kazanmanızı sağlayacağınız yazı oluşturmak istedik.

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde 2020 yılında hediye internet kazanarak daha fazla mutluluk içerisinde dışarıda ücretsiz kullanacağınız MB veya GB’lar kazanın. Vodafone 2020 bedava internet kampanyaları sayesinde’de ister evde ister dışarıda internetiniz bitecek korkusu olmadan bedava internet kullanımı yapın.

Vodafone Yılbaşı 2020 Bedava internet

Vodafone her yıl olduğu gibi bu yıl başında’da bizi yalnız bırakmayarak bedava internet dağıtıyor. Vodafone abonesi iseniz aşağıdaki Vodafone 2020 yılbaşı kampanyalarına göz atın ve istediğiniz pakete başvurun, bu sayede onay mesajı ile 1 Ocak 2020 tarihine bedava internet kazanarak girin.

Vodafone yılbaşı kampanyaları sizlere 1 hafta veya 1 ay olmak üzere sadece bedava internet ile kalmayıp, şansınıza göre bedava dakika ve bedava sms olarakta karşımıza çıkmaktadır.

Vodafone 2020 Bedava internet Hediyeleri

Vodafone 2020 yılbaşı bedava internet paketlerini karmaşık sıraya göre aşağıda bulabilirsiniz:

Vodafone 2020 Yılbaşı 60 GB internet Kampanyası

Vodafone 2020 yılbaşı günü bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar 31 aralık gününe kadar buraya tıklayarak başvuruya katılmaları durumumda 60 GB bedava internet kazanma şansını yakalayabilirler.

Vodafone 2020 Çark Bedava internet

Vodafone 2020 yılına yakın bir tarih kala değiştirmiş olduğu “Bana Özel” kampanyası şekli ise birlikte artık telefonunuzu sallamak yerine artık 1 hafta boyunca 1 kez kullanabileceğiniz ve içerisinden 5 GB bedava internet kazanabileceğiniz kampanyayı çıkartmış durumda. Sizlerde her hafta 1 kez çevirebileceğiniz çarkı Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde çevirin ve bedava internet kazanın.

Vodafone Yılbaşı 2018 Bedava internet

Vodafone 2020 Yılbaşı internet Avcıları

Vodafone 2020’nin ilk dakikalarında bedava internet kazanmak istiyorsanız bunun için yeni yıl yaklaşırken uygulamayı açın ve 2 kat daha fazla bedava internet kazanma şansını çıkartın, unutmayın hızlı olmalısınız.

Vodafone Yanımda 2020 Bedava internet

Vodafone yanımda sayesinde 2020 yılına özel hediyelerden sizlerde yararlanmak istiyorsanız bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını açarak menü üzerinden Bana Özel Kampanyalar seçeneğine bakın ve burada yer alan herhangi bir kampanya’ya başvurarak o hediyeden yararlanın.

Vodafone 2020 Yükle Kazan

Vodafone 2020 yılı içinde geçerli olan kampanya sayesinde TL yüklemeniz sonrasında sizlere bedava internet veya bedava TL veren kampanya yine devam edecektir, bunun için hattınıza para yüklemeniz yeterlidir.

Vodafone 2020 yılbaşı bedava internet kampanyalarına göz attığımıza göre buradaki kampanyalar dışında yer alan Vodafone Yılbaşı Bedava internet 2020 yazımızı’da incelemeden çıkmayın deriz, mutlu yıllar!

Bedava internet Paketleri
1 Yorum
  1. Umut

    Vodafone yılbaşı 2020 hediyesi için teşekkürler.

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.