Vodafone Bedava internet Uygulamaları 2019

Vodafone bedava internet uygulamaları 2019 yılında nelerdir, nasıl katılırım diyenlere şimdi katılım işlemleri ve hediye internet seçenekleri.

Vodafone bedava internet 2019

Vodafone bedava internet paketleri 2019 yılında’da her zaman olduğu gibi devam etmekte, Vodafone bedava internet hakkında bir çok makaleyi sizler ile paylaşmıştık, sırada ise Vodafone bedava internet uygulamaları isimli makale ile sizlere android veya ios uygulamaları sayesinde Vodafone bedava internet nasıl kazanırsınız göstereceğiz.

Vodafone Bedava internet Uygulamaları

2019 yılında’da paketlerde değişimler olsa’da insanlar bedava internet aramaktan tabiki vazgeçemezler, çünkü paketler oldukça düşük kalıyor ve internet yetmiyor, bu nedenden dolayı bedava internet bu sayede bizlere çok yarar sağlıyor. Mobil ortamlarda Vodafone veya diğer operatörlerin bedava internet kampanyaları ile birlikte hattınıza günlük, haftalık veya aylık olarak doya doya internet kullanmanıza olanak doğuruyor.

Vodafone bedava internet uygulamaları sayesinde’de artık uygulamayı indirerek ve yapılması gereken görevleri / işlemleri uygulayarak bedava internet kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz, peki bu uygulamalar hangileri öğrenmek ve hemen bedava internet kazanma işlemine geçmek istiyorsanız yazımızın devamını incelemenizde yarar var…

Vodafone Bedava internet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone bedava internet kazanabilmek için indirmeniz gereken iki adet uygulama mevcuttur, bunlardan tabiki ilk’i olmazsa olmaz “Yanımda” uygulaması, diğer bir bedava internet uygulaması ise “İnternet Avcıları” uygulamasıdır. Bu uygulamaları indirerek bedava internet kazanabilirsiniz, kazanabilmek için yapmanız gereken işlemler’de şu şekilde;

Yanımda Uygulaması ile 250 MB Bedava internet

Vodafone yanımda uygulamasını indirin ve bana özel bölümüne tıklayın, burada her hafta başından itibaren bir kez almak koşulu ile bir gün kullanabileceğiniz 250 MB bedava internet kazanabilirsiniz. (Unutmayın sadece 1 gün geçerli bir kampanyadır.)

Uygulama Yüklemeden 2 GB Bedava internet

Eğer hiçbir uygulama yüklemek istemiyorum ama bedava internet kazanmak istiyorum diyorsanız bunun için hattınıza 50 TL veya üzeri bir para yüklemesi yaparak 2 GB bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

İnternet Avcıları Uygulaması ile 1 GB Bedava internet

iOs veya Android telefonunuza yüklemiş olduğunuz İnternet Avcıları uygulaması sayesinde artık dolaşarak bedava internet kazanabilirsiniz, bunun için uygulamayı açın ve uçan balonları patlayın, paylattıkça puan biriktirin ve bu puanlarınızı internete dönüştürün. Bu puanlar sayesinde 1 GB / 2 GB hatta 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet kampanyalarından daha fazlasını incelemek isterseniz; Vodafone Gani Bedava internet yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.