Vodafone Yılbaşı Bedava internet 2019

Vodafone 1 Ocak 2019 bedava internet kampanyaları neler, merak eden kullanıcılara Vodafone 2019 bedava internet paketleri.

Vodafone Yılbaşı Bedava internet 2019

Vodafone 1 Ocak 2019 tarihli yeni yıl kampanyaları için birbirinden sürpriz hediyeleri bizlere sunmuş durumda. Her yıl olduğu gibi 2019 yılında’da bol bol internet keyfi için Vodafone yılbaşında bedava internet kampanyalarını coşturmuş gibi görünüyor.

Vodafone yılbaşı bedava internet kampanyalarını inceleyerek sizlerde 2019 yılına arkadaşlarınız ile doya doya birbirinize video veya fotoğraf göndererek geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken işlem kampanyalara katılmak ve bedava internet keyfini çıkarmak. Tüm operatörlerin yapmış olduğu bedava internet kampanyalarına Vodafone’da katılmış durumda, sizlerde 2019’un ilk gününde bedava internet sahip olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler…

Vodafone Yeni Yıl Bedava internet 2019

Vodafone 2019 yeni yıl bedava internet kampanyaları ile birlikte tüm kullanıcılar eğlenerek yeni yıla giriş yapıyorlar, peki bu eğlenceyi birazda sosyal ağlarda paylaşsak nasıl olur diyenler için, Vodafone yeni yıl bedava internet 2019 kampanyalarını sizlere sunuyoruz. Bu kampanyalar sayesinde sizler eski yıla  güle güle el sallarken, yeni yıla’da güle güle mutlu başlayacaksınız.

Sizlerde aşağıda yer alan yeni yıl kampanyalarına katılarak bu sürpriz fırsatları kaçırmayın, doya doya internet keyfinizi sürdürün.

Vodafone Yılbaşı Bedava internet Kampanyaları

Vodafone 2019 yılbaşı bedava internet kampanyaları detaylarını burada bulabilir, ve katılım sağlayarak 10 GB internet kazanma şansına ortak olabilirsiniz.

Vodafone Çark Yılbaşı Bedava internet

Vodafone çark ile birlikte yılbaşının ilk günü kazanacağınız hediyenin 2 katını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı, bu kampanya sayesinde Vodafone yılbaşı hediyesini 2’ye katlıyor. İlk olarak kampanyanın aktif olmasını bekleyin, eğer bildirim çıkmıyor ise kampanya aktif olmamış demektir. Bildirim çıkmış ve kampanya aktif olmuş ise çarkı çevirin ve 1 GB internet kazanmış iseniz 2019 yılbaşı bedava internet kampanyası sayesinde sizin 1 GB internetiniz 2’ye katlanarak 2 GB internet olmaktadır.

Vodafone Yeni Yıl Bedava internet 2018

Vodafone Yanımda Yılbaşı Bedava internet

Vodafone yanımda sayesinde 2019 yılbaşı bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz, Yanımda uygulamasını açın ve sağ üst köşedeki menü aracılığıyla “Bana Özel” bölümüne giriş yapın, burada bulunan yılbaşı özel kampanyalarından katılmak istediğinize tıklayın, ve katılım başvurusu yapın. İşte bu kadar basit, bu sayede farklı kampanyaları 2019 yeni yıl sayesinde kullanın.

Vodafone internet Avcıları Yılbaşı Bedava internet

Vodafone internet avcıları uygulaması sayesinde 2019 yeni yıl bedava internet kazanma şansını artıyor, 2019 yılına giriş sayesinde Vodafone internet avcıları oyununa özel GB’ları yükseltecek ve daha fazla av karşınıza çıkacak. Uygulamayı açın ve internet avlamaya başlayın.

Vodafone 2019 bedava internet

Vodafone 2019 yılbaşı bedava internet kampanyalarının dışında, bazı müşterilerine hiçbir kampanya’ya katılma gereği kalmadan sms sayesinde bilgilendirme yaparak 1 ocak 2019’a özel bedava internet dağıtmakta. Sizde o şansı müşteriler arasında olabilirsiniz.

Ayrıca yukarıda söylemiş olduğumuz kampanyalar değişiklik gösterebilir, bu yüzden sizler Vodafone internet sitesini takip ederek yeni yıl kampanyalarının detaylarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca Vodafone Bana Ne Var Çark Bedava internet kampanyasını inceleyerek Vodafone çark sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.