Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Wifi şifre kırma işlemi sayesinde bedava internet keyfinin tadını çıkartın! Wifi şifresi nasıl kırılır öğrenmek isterseniz aşağıdaki aşamaları incelemeniz yeterli.

Wifi şifre kırma 2019

Wifi şifre kırma işlemi hep nasıl yapılır diye birbirlerimize sormuş olduğumuz kesindir. Ama kimsenin pek bilmediği şifre kırma işleminin nasıl yapılacağını genelde öğrenememişizdir. İşte tam bu durum için 2018 ile 2019 Wifi şifre kırma işlemi nasıl yapılır sizlere göstereceğiz.

Wifi Şifre Kırma 2018 – 2019

Wifi demek internet demek, eğer bir şifre kırma işlemi yaparsak ücretsiz internet kazanmış olacağız. Tabi ücretsiz internet demek istediğimiz kadar dolaşmak, istediğimiz kadar video izleme keyfini’de beraberinde getiriyor.

Wifi şifre kırma 2019 işlemi nasıl yapılır merak ediyor olmalısınız. İnternet kullanmak hayatın her alanında yaygınlaşmış durumda, hal böyle olunca internet olmadığı durumlarda insanlar kendini bir garip hissediyor ve hayatın yaşanamaz duruma geldiğini sanıyorlar. Aslında öyle bir şey yok ancak internet sayesinde’de hem sosyal de hemde gerçek hayatta neler yaşanıyor takip edebiliyorsunuz. Ama eğer telefonumuzdaki internet paketiniz bitmiş ise bu durumlarda wifi ağları hayat kurtarıcı oluyor. Ancak şifresiz wifi bulma işlemi oldukça zor ve bulduğumuzda’da bağlantı sorunu yaşayabiliyoruz. Wifi şifre kırma programı sayesinde şifre nasıl kırılır öğreneceğiz ve artık istediğimiz wifi ağına tek dokunuş ile bağlanabileceğiz.

Wifi Şifre Kırma Programı Nasıl Kullanılır?

Wifi şifre kırma programları birden fazla mevcut, bu durumlarda bu kategorimiz üzerinde wifi şifre kırma programlarını ayrı ayrı sizlere sunacağız, ilk olarak mobil daha sonra bilgisayarımız üzerinden wifi şifre kırma işlemini anlatacağız.

Android Wifi Şifre Kırma

Adroid telefonlarda wifi şifre kırma işlemi için kolay kolay çalışmalar işe yaramıyor, bu durumlarda denemeler sonucu ulaşamadığımız wifi şifresine artık program sayesinde wifi şifresini kırarak sahip olacağız, ve bu durum sonrası internet wifi ağına bedava olarak bağlanacağız. İstediğimiz internet sitesine herhangi bir kota durumunu düşünmeden bağlanacağız, ayrıca farklı bir noktaya geçtiğimizde orada bulunan ağlara’da wifi şifre kırma programı sayesinde ücretsiz bağlantı sağlar duruma gelerek, keyfimizi yerine getireceğiz.

Wifi Şifre Kırma Dumpper 2018 – 2019

Wifi şifre kırma programlarından bir tanesi olan Dumpper sayesinde şifre nasıl kırılır öğreniyoruz ve artık istediğimiz wifi şifresini ele geçiriyoruz. Ancak bu programlara kendi wifi ağınızın yakalanmasını istemiyor iseniz bunun için şifrenizin büyük / küçük ve değişik karakterler (& – % $ #) gibi  durumlarda sizi koruyacaktır. Bu program bu gibi durumlarda etkisiz kalıyor ve wifi şifresini bulanmıyor.

Wifi Şifre Kırma Programsız

Wifi şifrelerini herhangi bir program kurmadan kırmak isriyorsanız bunun için o modem ağlarının şifrelerine göz atmalısınız, ancak eğer modem şifresi daha sonra yönetici tarafından değiştirilmiş ise o ağ şifresini bulmanız zor olacaktır. Bu durumda yapmanız gereken işlem “Wifi Map” isimli uygulamayı indirmelisiniz, uygulama sayesinde istediğiniz wifi şifresini kırabilirsiniz.

Wifi şifre kırma 2019 konumuzun sonuna geldik, wifi şifresi nasıl kırıldığını öğrendiğimize göre şimdi farklı bir konuyu ziyaret edebiliriz: Turkcell BiP Bi Ara Bedava internet yazımız sayesinde Turkcell abonelerine özel bedava internet kazanabilirsiniz.

Wifi şifre kırma işlemi sayesinde kullanıcılar şifresini bilmedikleri wifi ağının şifresini kırabiliyor ve bu sayede o internet ağına bağlanarak bedava internet keyfinin tadını çıkartıyorlar.

4 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.