Kullanım Koşulları

Bedavainternetal.com adresinde bulunan bedava internet blogunda yer alan içerikler bizzat yazarlarımız tarafımdan ya da yetkiye sahip gerçek kullanıcılar tarafından girilmektedir. Siteyi kullanan tüm kullanıcılar aşağıda yer alan kurallar dahilinde Tüm Kullanım Koşulları ve Detayları kabul etmiş sayılmaktadır.

İçerikler

Bedavainternetal.com bedava internet paketlerini ele alan blog adresidir. İçerisinde bulunan bir kısım içerikler çekiliş vb. durumlar yer alabilir.

Bedavainternetal.com’da bulunan içerikler önceden bilgi vermek koşulunda olmaksızın tek taraflı olarak değişim yapılabilir, güncellenebilir ya da yayından kaldırılabilir. Bu gibi oluşacak olumsuz durumlardan bedavainternetal.com sorumlu tutulamaz.

Bedavainternetal.com adresine erişiminiz, kullanmanız ya da bu adresten herhangi bir ses, görüntü veya yazı içeren bilgi ya da belge indirmeniz sebebiyle bilgisayar donanımınız da ya da diğer varlıklarda oluşabilecek herhangi hasar ya da bulaşabilecek virüsten bedavainternetal.com sorumlu olmamaktadır.

Görsel Materyaller

Bedavainternet.com‘da yer alan fotoğraflar veya videolar’da ticari amaç güdebilir. Görsel materyallerin hak sahipleri ya da videoların hak sahipleri talep etmesi durumunda, bedavainternetal.com ilgili yazının değiştirileceğini ya da gerek görülürse yayından kaldırılacağını taahhüt eder.

Dış Bağlantılar

Bedavainternetal.com‘da yer alan dış bağlantı linkleri site sahibi tarafından koyulmuş olup, tıklanması ile sizi farklı sitelere yönlendirebilir. Sitemizde bulunan linklerdeki içeriklerin doğruluğu veya işlevselliği ile ilgili olarak sorumluluk bedavainternetal.com‘a ait olmamaktadır. Kullanıcıların bulunan dış linklere tıklaması tamamen kendi kişisel inisiyatifleri ve sorumluluklarıdır.

Yorum Hakkı

Bedavainternetal.com’da bulunan yazılara tüm kullanıcılar yorum yapma hakkına sahiptir.

Bedavainternetal.com’da bulunan yazılara yapılan yorumlar sebep gösterilerek site sahibi sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk yorum yapan kullanıcıya aittir.

Yazılarda yer alan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, farklı kullanıcıları rahatsız edici ve yasalara uygun olmayan durumlarda bedavainternetal.com bu yorum / yorumları silme, düzenleme, yayınlamama, kullanıcıya bilgi vermeden üyeliğini kapatma ayrıca ihbar etme hakkına sahiptir.

İçerik Kullanımı

Bedavainternetal.com tarafından yazılan içeriklerin ve bedavainternetal.com tarafından yapılan grafiklerin tüm hakkı gizlidir. Bilgi paylaşımı olaylarında adresimizde bulunan yazıların şartları yerine getirildiği halde , ticari olmayan durumlarda kullanıma serbesttir.

Bedavainternetal.com’da bulunan içeriklerin bir kısmı ya da tamamı online veya offline alanlarda izne tabii olacak şekilde ve kaynak gösterilmek şartıyla bulundurulabilir. Mevcut yazılar izin verilse dahi bir kısmı ya da tamamı değiştirildiği şekilde online ya da offline alanlarda kesinlikle kullanımı yasaktır.

Bedavainternetal.com’dan alıntı yaptığınız dahilinde aşağıda bulunan şekil ile kaynak göstermeniz rica edilir.

Yukarıda gösterilen koşullara uyulmadığı taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına bedavainternetal.com yönetimi olarak sahip durumdayız. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarını burada bulabilirsiniz.

Kullanım koşulları hakkında soru, görüş veya önerileriniz için info@bedavainternetal.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.