Türk Telekom Karne Hediyesi 2020

Türk Telekom karne hediyesi 2020 olarak birbirinden farklı hediyeler sunmakta. Türk Telekom 2020 bedava internet kampanyalarından söz etmiştik, şimdi ise karneleri aldığımıza göre hediye olarak bedava internet dağıtmakta ve bu işlemin sizlere nasıl yapıldığını göstereceğiz.

Türk Telekom bedava internet kampanyasından karne gününde yararlanmak için yaşınızın 25 altı olması gerekmektedir. Eğer yaşını tutuyorsa sizde Türk Telekom bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Karne Hediyeleri

Türk Telekom 8 Haziran 2019 karne gününde hediyelerden yararlanarak size karne hediyesi olarak düşünen Türk Telekom operatörü bizlere bu özel gün kampanyaları sayesinde mutlu günler veya haftalar geçirmemize katkı sağlıyor.

Türk Telekom karne hediyesi kampanyasından sizde yararlanmak isterseniz aşağıda yer alan bedava internet paketlerini ve diğer marka indirimleri görebilir ve katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Karne Bedava internet Paketleri

Türk Telekom bedava internet almak için karne günü kampanyası olan 8 Haziran 2019 günü Türk Telekom uygulaması olan Online İşlemler ile birlikte karne gününde giriş yaptıktan sonra menü üzerinden size özel kampanyalar ile birlikte telefonunuzu sallayarak 2 katı bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Karne Hediyeleri

Online işlemler uygulaması ile karne gününde 1 GB bedava internet kazanırsanız bu internet size 2 katı olarak 2 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. * Kampanya güncellenmiş olabilir, kontrol ediniz.

Türk Telekom Karne Hediyesi Nasıl Alınır?

Türk Telekom karne hediyesi 2020 olmak için yine Türk Telekom ’un online işlemler uygulamasına giriş yaparak size özel kampanyaların bulunduğu bölüm üzerinden bedava sinema biletinden tutun, onlarca marka ile anlaşma yapan Türk Telekom ’un herhangi bir firma indiriminden yararlanarak indirimli ürün sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom Karne Hediyesi 2020 ile alacağınız bedava internet ile marka indirimleri sayesinde gelen sms onayı sayesinde bir hafta boyunca kullanabileceğiniz internet veya indirim kuponunu kullanmak hakkınızın detayları da size gelen sms sayesinde anlaşılabilmektedir.

Türk Telekom ’un karne hediyesi ile birlikte nasıl bedava internet kazanacağımızı gösterdik, şimdi ise daha fazla bedava internet kazanmak isterseniz size farklı bir Türk Telekom bedava internet kampanyasına şuradan ulaşabilirsiniz: Türk Telekom Ocak 2020 Bedava internet Paketleri

Bedava internet paketleri ile birlikte kafanıza takılan soru işaretlerini bize yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Türk Telekom Karne Hediyesi 2020 tarihinde karne alan öğrenciler için hediyeler sunuyorlar. 8 Haziran 2019 karne günü daha bir güzel geçiyor.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.