Türk Telekom Bedava İnternet Mayıs 2022 Paketleri

Türk Telekom bedava internet 2022 paketleri ile kullanıcılarına sürpriz yapmaya devam ediyor. Avea paketleri dahil olmak üzere Türk Telekom internet paketlerine ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca Türk Telekom bedava internet sayesinde her ay faturalı ve faturasız tarifelere hediye internet dağıtılıyor.

Türk Telekom Bedava internet 2022 Kampanyaları

Her ay güncellenen paketlerle sizlere Türk Telekom bedava internet hediyelerinden bahsedeceğiz ve yapacak olduğunuz burada yer alan herhangi bir paket sayesinde 2 GB, 5 GB hatta 15 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom’un müşterilerine özel yapmış olduğu özel gün kampanyaları ile birlikte de, her ay farklı bir kampanya ile bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet paketiniz bitti diye üzülmenize gerek yok. GSM operatörü bu sayede biten internet paketimizi dolduruyor ve kaldığımız keyifli zamanlara moral bozmadan devam edebiliyoruz.

Türk Telekom bedava internet fırsatları 2022 yılı içerisinde sürekli güncellendiği için; Kampanya katılım aşamaları öncesinde kampanyanın devam edip etmediğini öğrenebilmek için Türk Telekom’un resmi sitesini inceleyebilirsiniz. Kampanya katılım mesajı sonrası size gelecek uyarı mesajında kampanyanın süresinin bittiği belirtilebilir. Türk Telekom bedava internet kampanyalarını incelemek için aşağıya bakınız.

Türk Telekom Bedava internet 2022 Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom bedava internet paketleri ile birlikte 2022 yılı içerisinde yer alan tüm güncel fırsatları bulabilir ve katılım şartları dahilinde paketlere başvuru yapabilirsiniz.

Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom bedava internet sayesinde internetiniz olsun ya da olmasın; İstediğiniz zaman aşağıdaki kampanyalardan bir tanesi veya birkaç tanesi sayesinde bedava internet kazanmaya devam edebilirsiniz. Şimdi sizlere 2022 Türk Telekom kampanyalarından söz edelim.

Türk Telekom 15 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom yeni yıl 15 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar; 2022 yılı için geçerli olan bu paketi inceleyerek ücretsiz olarak hediye internet paketlerinden yararlanabilirler.
bedava internet 2022
Türk Telekom yılbaşı 2022 15 GB bedava internet paketini incelemek için Türk Telekom Yeni Yıl 15 GB Bedava internet Paketi sayfasından inceleme yapabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet Paketi

Paket Adı: Türk Telekom Selfy Mor Hediye
Paket İçeriği: 1 GB Bedava internet
Paket Ücreti: Ücretsiz – Sadece Hattınıza Ücret Yükleme

Nasıl Katılırım?

Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet almak için yapmanız gereken işlem “MOR HEDIYE” yazarak bu mesajı “4545” numarasına göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca hattınıza tek sefer olmak üzere 25 TL veya üzerinde bir yükleme yapmalısınız.

Türk Telekom Online İşlemler Bedava internet 2022

Paket Adı: Türk Telekom Online İşlemler Bedava internet
Paket İçeriği: 1 GB Bedava internet
Paket Ücreti: Ücret Yok

Türk Telekom Online İşlemler Bedava internet Nasıl Alınır?

Türk Telekom uygulaması olan online işlemler sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler uygulaması ile birlikte 1 GB bedava internet kazanabilmek için yapmanız gereken işlem:

Online işlemler uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve kendi numaranızı uygulama üzerinden TL yüklediğiniz taktirde bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak bedava internet alabilmek için “1 GB KAZAN” mesajını 5555 numarasına göndermeniz gerekiyor, gönderim sonrası gelecek onay mesajı sayesinde hattınıza bir hafta kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet yüklenecektir.

Türk Telekom TL Yükle Bedava internet Kazan Kampanyası

Paket Adı: Türk Telekom TL Yükle / Kazan
Paket İçeriği: 1 GB – 5 GB arası Bedava internet
Paket Ücreti: 15 TL Üzeri Hat Yüklemesi

Pakete Nasıl Katılırım?

Türk Telekom hattınıza TL yükleyerek bedava internet kazanıyorsunuz bunun için hattınıza 15 TL veya üzerinde bir yükleme yaptığınızda size günlük olarak kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hediye edecektir. Türk Telekom TL yükle kampanyası er ay güncellenebilir bu yüzden 1 GB bedava İnternet dışında 2 GB bedava internet veya 5 GB bedava internet bile kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Ücretsiz İnternet 2022 Paketi

bedava internet

Türk Telekom müşterilerine özel televizyon reklamı kampanyası 10 GB bedava internet kazanabilmek için “GIGA” yazarak bu mesajı yine 5555 numarasına göndermeniz gerekmektedir. Bu kampanya sadece bir kullanım için geçerlidir. kampanya dahilinde Bir hafta boyunca sadece iki gün kullanabileceğiniz Önce kayıt bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom 4 GB Ballı Hediye İnternet 2022 Fırsatı

Paket Adı: Türk Telekom Ballı 4 GB
Paket İçeriği: 4 GB Bedava internet
Paket Katılım Ücreti: Ücretsiz

Türk Telekom Ballı 4 GB Bedava internet Katılımı

Türk Telekom yeni gelen müşterilere özel bedava 4 GB internet vermektedir. Hacer Türk Telekom müşterisi değilseniz yapmanız gereken işlem “BALLI 4 GB” mesajını 2070 numarasına göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom müşterisi olduktan sonra hem paketiniz internet hem de 4 GB bedava internet hattınıza yüklenecek olup ilk olarak bedava internet harcayabilirsiniz.

Sana Özel Bedava İnternet Bulundu!


Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Al
Türk Telekom 4.5 G bedava internet nasıl kazanılır hakkında gelen sorulara yanıt niteliğinde cevap işte, Türk Telekom ve Avea hatları için faturalı veya faturasız fark etmez internet paketi uygulamak için aşağıdaki işlemi yapmanız yeterli olacaktır; Türk Telekom hattınızı henüz 4.5G hizmetine geçirmemiş iseniz hemen yeni sim kartınızda geçiş yaparak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hattınızı 4.5G’ye geçirdikten sonra “4.5G SIM” yazarak 5555 numarasına gönderin.

Türk Telekom Karne Hediyesi Bedava İnternet

hediye internet 2022

Türk Telekom başlatmış olduğu bedava internet ile birlikte öğrenciler 2022 yılı içerisinde tatil günlerinde bedava internet kazanabilmek için;

Türk Telekom öğrenci tarifesi kullanıyor ise Türk Telekom online işlemler uygulaması sayesinde hafta boyunca 2 GB bedava internet kazanabilirler. Bunun için yapması gereken işlem Türk Telekom online işlemler uygulamasını her gün sürekli olarak kontrol etmek. Daha fazla öğrenci bedava internet paketi incelemek isterseniz Türk Telekom 2022 Karne Hediyeleri yazısına bakabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Gelenlere 500 MB Ücretsiz Bedava internet

Türk Telekom GSM operatörüne yeni geliyor iseniz 500 MB bedava internet alabilmek için “DENEME” mesajını 5555’e gönderin, gelecek olan cevaptan sonra kullanıma başlayabilirsin. Bu paket Türk Telekom mobil hattına yeni geçen kullanıcılar için geçerlidir. Ancak kampanya ileride güncelleme alarak iptal olabileceğini unutmayınız.

Türk Telekom 5 GB Hediye internet 2022 Kampanyası

bedava internet 2022

Türk Telekom’un her ay güncellenmiş olduğu bedava internet paketlerinden biri olan Türk Telekom kampanyasından yararlanmak için “HEDIYE INTERNET” mesajını 5555 numarasına gönderin. Gelecek mesaj sonrası sizlere bilgilendirme yapılacak ve mesaj içeriğinde yazdığı gibi 5 GB bedava internet veya farklı bir internet paketi hattınıza hediye olarak yüklenecektir. İşlemi her ay tekrarlamanız mümkün olmaktadır. (Güncellenmiş olabilir, deneyerek detayları öğrenebilirsiniz.)

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet 2022 Paketi

türk telekom ramazan bedava internet

Türk Telekom Ramazan ayı ile birlikte bizlere hediyeler verecek. Türk Telekom Sil Süpür sayesinde Ramazan boyunca hediye internet paketi kazanın.

Türk Telekom Ramazan hediyesi olan 2 GB – 3 GB – 5 GB – 10 GB hediye internet kampanyasına katılmak için buraya tıklayın.

Türk Telekom bedava internet paketleri 2022 sürekli olarak güncel olarak yenilenmektedir, kampanyalar değişiklik gösterebilir. Net bir bilgi alabilmek için Türk Telekom müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnternet Paketi Kazan

Türk Telekom bedava internet 2022 yılında tüm kullanıcılara yapılan güzel kampanyalar sayesinde oldukça fazla yeni hat kullanıcısına sahip oluyor ve hediye internet dağıtımını bu sayede daha da çok arttırıyor. Sizlerde Türk Telekom hediye internet paketi kazanma şansı için yorum yapmayı unutmayın.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

74 Yorum

 1. Avatar of Tuğçe Sezgin Tuğçe Sezgin dedi ki:

  Türk telekom bedava internet ile 5 gb internetim oldu bunu kullanmak için kaç günüm var acaba?

  1. Türk Telekom bedava internet kullanımı için 1 hafta süreniz mevcuttur, ancak paket dahilinde bu süre hattınızda değişiklik gösterebileceği için Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile kalan kullanımların ne zamana kadar süreceğini öğrenebilirsiniz.

   1. Avatar of Gökhan Gökhan dedi ki:

    Bende istiyorum bedava internet.

   2. Avatar of Mushab Mushab dedi ki:

    Bende istiyorum nasıl kazandınız

   3. Avatar of Anonim dedi ki:

    Bende bedava internet istiyorum

   1. Avatar of Ayça Ayça dedi ki:

    Kabul etti teşekkür ederim.

    1. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

     Hediyeyi nasıl aldınız

  2. Avatar of Betül Betül dedi ki:

   Nasıl aldınız acaba

  3. Avatar of Emrah Emrah dedi ki:

   Nasıl yaptınız ben yapamadım?

  4. Avatar of Sinem Dedeoğlu Sinem Dedeoğlu dedi ki:

   1 ay boyunca oluyor

   1. Avatar of Anonim dedi ki:

    5 GB
    Kazanmak istiyorum

 2. Avatar of Ruya Ruya dedi ki:

  Hattım faturalı ve hicbirinden yararlanamıyorum baska hediye internet nasıl yapabilirim acaba

  1. Avatar of Leyla Leyla dedi ki:

   Teşekkür ederim Türk Telekom 2022 bedava internet paketi hattıma tanımlandı.

   1. Avatar of Anonim dedi ki:

    Nasil yaptiniz acaba

 3. Avatar of Kelami Senir Kelami Senir dedi ki:

  Türk telekom bedava internet kampanyalarına böyle devam ederse güzel olur.

   1. Avatar of Bedirhan Bedirhan dedi ki:

    Türk telekoma numara taşıdım ama sil süpür yapmıyorum neden

    1. Avatar of Umut Umut dedi ki:

     Çünkü hattını yeni aldıysan 1 hafta sonra geliyor

     1. Avatar of Emine Emine dedi ki:

      Türk Telekom hediye istiyorum.

    2. Avatar of Anonim dedi ki:

     Kardes aradan 1 yada 2 hafta geçmesi lazım

   2. Avatar of Anonim dedi ki:

    Bende hediye istiyorum

 4. Avatar of Resat Resat dedi ki:

  Türk telekoma yeni geçtim ama ne sil supur var ne de bi hediyesi var hicbise olmuyor

 5. Avatar of Aso Aso dedi ki:

  Turk telekom bedava 10 gb internette faturalilardan ucret kesiliyor mu

 6. Avatar of FURKAN ORAK FURKAN ORAK dedi ki:

  nasıl yaptınız

 7. Avatar of Bahar Bahar dedi ki:

  Şuanda yapabileceğimiz bedava internet var mı?

  1. Avatar of Osman Osman dedi ki:

   Elbette var niye olmasın.

 8. Avatar of Mahmut Mahmut dedi ki:

  Güncel 2022 bedava internet yok mu acaba?

 9. Avatar of Nur Nur dedi ki:

  Faturalı hatlar için neden kampanya yok her denediğim kampanya faturasızlar için

 10. Avatar of Ekrem Ekrem dedi ki:

  Nasıl yapılıyor ben bir türlü yapamadım?

 11. Avatar of Kaan Kaan dedi ki:

  2022 için bedava internet varmı? Türk telekomun.

  1. Avatar of Simay Simay dedi ki:

   Türk telekom internet kazandım.

   1. Avatar of esma esma dedi ki:

    gerçekten mi? nasıl kazandın

 12. Avatar of Selin Selin dedi ki:

  Turkcell faturalı hatlar 2022 bedava internet paketleri güncellenmiş.

 13. Avatar of Eda Eda dedi ki:

  Hediye internet 2022 için teşekkürler.

  1. Avatar of Hatice Hatice dedi ki:

   Çok güzel kampanyalar.

 14. Avatar of Refika Refika dedi ki:

  Sil süpür kampanyası da çoğu zaman ki hediyesi konuşma paketi. İnternet hediyesi binde bir oluyor sorun bende mi?

 15. Avatar of Türk Telekom Müşterisi Türk Telekom Müşterisi dedi ki:

  türk telekom hediye 2022 kampanyaları paylaşmanızı bekliyorum.

 16. Avatar of Ayhan Ayhan dedi ki:

  İnternete ihtiyacım var

 17. Avatar of Meleqim Meleqim dedi ki:

  Neden faturalı hatlara bedava internet yok?

 18. Avatar of Anonim dedi ki:

  Türk telekom bedava internet 2022 kampanyaları harika!

 19. Avatar of Gizem Gizem dedi ki:

  Türk Telekom faturasız internet paketi hediyem geldi.

 20. Avatar of Gülbeyan Gülbeyan dedi ki:

  Türk Telekom 2022 bedava internet var mı?

 21. Avatar of Itır Itır dedi ki:

  Türk telekom hediye internet 2022 kampanyasında bende varım.

 22. Avatar of Gülbeyan Gülbeyan dedi ki:

  Türk Telekom 20 GB bedava internet al

 23. Avatar of TÜRK TELEKOM MÜŞTERİSİ TÜRK TELEKOM MÜŞTERİSİ dedi ki:

  Türk Telekom bedava internet paketi kapsamında umarım diğer operatörleri geçer

 24. Avatar of TÜRK TELEKOM MÜŞTERİSİ TÜRK TELEKOM MÜŞTERİSİ dedi ki:

  Bu internet paketi ne zaman hatımıza yüklenecek?

 25. Avatar of Mehmet karataş Mehmet karataş dedi ki:

  İnternete ihtiyacım var.

 26. Avatar of Yasemin Yasemin dedi ki:

  Türk telekom hediye internet nasıl yapılır öğrendim, teşekkür ederim.

 27. Avatar of Oya Oya dedi ki:

  Türk telekom faturasız 2022 bedava internet paketi aldım sağolun.

 28. Avatar of Nane Nane dedi ki:

  Gıga uygulaması cidden ücretsizmi

 29. Avatar of KADIRCAN KADIRCAN dedi ki:

  Al Size 2GB nasıl alınır 5555’e 2GB yazıp gönderin (ÜCRETLİDİR)

 30. Avatar of Seyit Seyit dedi ki:

  Faturalılar taahhütlü olduğu için hat değişimi yapamazlar onu bildiklerinden sürekli faturasıza hediye İnternet veriyorlar bu gidişle ben de faturasıza geçeceğim zaten aynı şeyleri ödüyoruz

 31. Avatar of Gülbeyan Gülbeyan dedi ki:

  Türk Telekom bedeva internet istiyorum 5GB

 32. Avatar of Ela Ela dedi ki:

  Hediye internet mesajlarını yükleme yapmadan önce mi atmalıyız ?

 33. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Neden bana bedava internet gelmiyor.

 34. Avatar of Hatice Hatice dedi ki:

  Türk telekom 5 GB BEDAVA

  1. Avatar of Emrah Emrah dedi ki:

   Aldın mı yani oldu mu

 35. Avatar of Hakan Şimşek Hakan Şimşek dedi ki:

  İnternet paketi kazanmak istiyorum bedava internet olsun 5gb 10gb falan olsun

  1. Avatar of Anonim dedi ki:

   Bende bedava internet istiyorum

 36. Avatar of Yahya Yahya dedi ki:

  Bende hediye İnternet istiyorum

 37. Avatar of Şervan Şervan dedi ki:

  Vodafone ücretsiz 10gb isteyenler bana ulaşabilirler

 38. Avatar of Rojhat Rojhat dedi ki:

  HEDİYE İNTERNET NASİL YAPİLİR FATURASİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu