Türk Telekom Anneler Günü 2024 Kampanyası

Türk Telekom anneler günü 2024 kampanyası ile birlikte tüm Annelerimizin bu özel gün için mutlu olmaları amacıyla birbirinden güzel hediye ve kampanyaları bir araya getiriyor.

Türk Telekom bedava internet 2024 kampanyaları dışında bu kez farklı bir şekilde indirim fırsatları ve marka kampanyaları ile karşımıza gelen operatör markası 14 Mayıs 2024 anneler günü için fırsatları bir bir karşımıza çıkartmış durumda. Sizlerde eğer Türk Telekom müşterisi iseniz anneler günü kampanyalarını inceleyerek katılım sağlayabilirsiniz. Bu kampanyalar ve fırsatları öğrenmek için hemen sayfayı aşağıya kaydırın.

Türk Telekom Anneler Günü 2024 Hediyeleri Neler?

Türk Telekom anneler günü kampanyası 2024 yılında Türk Telekom bedava internet dışında farklı markalar ile Bi’Dünya Fırsat uygulaması ile geliyor. Bu uygulama sayesinde sizlerde farklı markalarını indirimli fırsatlarından yararlanarak anneler gününe özel hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom anneler günü 2024 ile uygulama içerisinde yer alan bazı kampanyalar şu şekilde;

  • Çiçek sepeti ile rozetli ürünlerde geçerli olan %15 indirim fırsatı.
  • Setur.com.tr üzerinde bulunan indirimlere ek olarak %5 indirim fırsatı.
  • Boyner.com.tr üzerinden yapılan 250 TL’lik veya üzeri alışverişe 50 TL’lik indirim kuponu.
  • Hotiç alışverişlerinde tüm ürünlerde geçerli %10 indirim fırsatı.
  • Madam Cocco alışverişinde 100 TL veya üzerindeki alışverişlerde 20 TL indirim fırsatı.

Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen kullanıcılar Türk Telekom Bi’Dünya Fırsat uygulamasına giriş yaparak tüm kampanya detaylarına ulaşabilirler ve anneler günü 2024 fırsatlarından gün geçmeden yararlanabilirler.

Türk Telekom Anneler Günü Bedava internet 2024

Türk Telekom anneler günü 2024 bedava internet kampanyası isteyen kullanıcılar için şu anda böyle bir fırsat paylaşılmış değildir. Sizlerde Türk Telekom bedava internet fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız sitemizde bulunan diğer kampanyalara göz atabilirsiniz, eğer anneler günü kampanyası ile ilgili bir gelişme olursa sizlere bu yazımız üzerinden kampanya detaylarını paylaşarak ayrıca sosyal medya üzerinden bilgilendirmesini yapacağız.

Türk Telekom anneler günü kampanyası hakkında söylemek istediklerinizi bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Tüm Annelerimizin anneler gününü içtenlikle kutlar, nice güzel vakitler geçirmelerini temenni ederiz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Zeynep AY dedi ki:

    Türk Telekom çok guzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir