Türk Telekom 2023 Bedava internet Paketleri

Türk Telekom 2023 bedava internet kampanyaları ile birlikte kendini konuşturmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere Türk Telekom operatörü internet paketleriyle oldukça kendinden söz ettiriyor. Uygun fiyata fazla GB’lı internet paketleri kullanıcılar için çok cazip geliyor. Aynı zamanda Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyaları ile birlikte de daha fazla keyif veren yönleri ortaya çıkmış oluyor.

Sizde Türk Telekom kullanıcısı iseniz 2023 kampanyalarına katılım sağlayarak hediye internet keyfinin tadını çıkartmaya hemen başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adımları takip ederek ücretsiz internet paketine ulaşmak ve belirtilen süre içerisinde internet paketini kullanmanız.

Türk Telekom 2023 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 2023 kampanyaları ile bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar için ilk olarak Türk Telekom Faturalı veya Türk Telekom Faturasız hatlardan bir tanesine sahip olmaları veya yeni Türk Telekom abonesi olmaları gerekmektedir.

türk telekom bedava internet 2023

Türk Telekom abonesi olduktan sonra karşınıza çıkacak olan birden fazla fırsat ile hediye internet paketi sahibi olacaksınız. Türk Telekom’un vermiş olduğu bazı internet hediyeleri şu şekildedir;

  • Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet
  • Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet
  • Türk Telekom Hoş Geldin İnternet Hediyesi
  • Türk Telekom Selfy Hediye İnternet

Türk Telekom Sil Süpür 2023 Hediye İnternet Paketi

Türk Telekom Sil Süpür 2023 paketi ile birlikte sizlerde 15 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk olarak Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Daha sonra uygulama içerisine giriş yaparak kayıt işlemini tamamladıktan sonra menü üzerinden Sil Süpür bölümüne girin.

bedava internet türk telekom

Sil Süpür alanında parmağınızla kutuları temizleyerek 15 GB hediye internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bedava internet için her tafta yeniden aynı işlemi tekrarlamanız yeterli olacaktır. Türk Telekom sil süpür Faturalı ve Faturasız tüm paketler için geçerlidir.

Türk Telekom 4.5G İnternet Hediyesi

Türk Telekom hattına sahip kullanıcılar henüz 4.5G hatlarına geçiş yapmamış iseler onlara sürprizimiz var. Türk Telekom mağazasını ziyaret ederek hattını yenileyecek olan müşterilere özel Türk Telekom 30 GB bedava internet paketi hediye ediyor. Ancak bu işlem hattı eski olan kullanıcılar için 4.5G geçme fırsatında yakalanıyor. Eğer yeni hat alacaksanız bu işlem sizin için geçerli değil, ancak aşağıdaki paket size uygun olabilir.

Türk Telekom Hoş Geldin İnternet Hediyesi

Türk Telekom kullanıcısı değil misiniz? Merak etmeyin hemen Türk Telekom’a geçiş yaparak ilk ay kazanabileceğiniz 25 GB hediye internet paketine sahip olabilirsiniz. Türk Telekom 2023 bedava internet paketleri içerisinde bulunan hoş geldin kampanyası sayesinde yeni hat alınan ve paketi bu kampanyayı destekleyen kullanıcılar için 25 GB internet hediye. Daha sonraki aylarda ise 30 TL üzeri yüklemelerde ise Türk Telekom yine 15 GB bedava internet paketi vermekte.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Çanakkale ve Balıkesir’de yaşayan kullanıcılarına özel olarak yapmış olduğu kampanya sayesinde 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem olarak ilk başta Efsane 8 veya 12 paketi ile Prime Efsane 20 ile Selfy Efsane 10 paketlerinden bir tanesine geçmeniz yeterli olacaktır. Bu işlem sonrasında hattınıza tanımlanacak 10 GB bedava internet paketine sahip olursunuz. Bu kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam etmektedir.

Türk Telekom EBA 6 GB İnternet Paketi

Türk Telekom öğrencilerin eğitim görmesi için EBA uygulaması içerisinde geçerli olan 6 GB bedava internet paketini sundu. Bu sayede sizlerde Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek ek paketler bölümünden ücretsiz bir şekilde EBA 6 GB hediye internet paketine sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom 2023 hediye internet paketleri hakkında sorularınız varsa bizlere aşağıdan yorum olarak bildirebilir ve daha fazla internet kampanyası için sitemizi dolaşabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir