Turkcell 2020 1 GB Bedava internet

Turkcell operatörünün yapmış olduğu bu güzel kampanyalardan bir yenisiyle tekrardan birlikteyiz, Turkcell 1 GB bedava internet kazanmak için hazır mısınız genç arkadaşlarım? GSM operatörleri sürekli olarak kendilerini yenilemeyi amaçladıkları için her yeni yıl olduğu gibi bu yılda yani 2020 yılında’da bedava internet dağıtmaya devam ediyor.

Kesintisiz hizmet denince akla gelen firmalardan bir tanesi olan Turkcell 2020 yılında’da yerinde durmuyor. Sürekli olarak kampanyalarına devam eden firma dünya’ya açılmaya da devam etmekte.

Bu dev firma sayesinde insanlarda güler yüzlü olmaktan kaçınmıyor, tabi bize’de bu kadar bedava internet verseler kim sevinmez değil mi.

Turkcell 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell yeni servislerini kutlamak amaçlı 2020 yılında 1gb bedava internet dağıtımı yapıyor, bu kampanya sayesinde kullanıcılar 1 GB bedava internet kazanma şansını yakalıyorlar, peki nasıl bedava internet kazanırım diye soracak olursanız hemen sizi katılım şartlarını incelemeye davet edelim.

Turkcell Sınırsız Bedava internet

1gb bedava internet sadece 30 gün süre için geçerlidir, daha sonrasında bedava internet paketiniz bitmese dahi silinecektir.

Turkcell 2020 yılı 1 GB bedava internete katılabilmeniz için bireysel abone olmanız yeterli, başka hiçbir şart aranmamaktadır.

1gb bedava internet’i hattınızdan kaldırmak istiyorsanız “IPTAL ACILISA OZEL 1GB” mesajını yazara 2200 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Bedava internet paketi hakkında aklınıza takılan bir soru olursa bize yorum atabilirsiniz, onun dışında Turkcell bedava internet kampanyalarına daha fazla göz atmaya ne dersiniz? Turkcell Wifi Bedava internet 2020 yazımızı inceleyerek Turkcell bedava internet 2020 tarifelerine göz atabilirsiniz.

Bedava internet Paketleri
4 Yorum
 1. OSMAN

  Turkcell 1 GB bedava internet paketi yaptım oldu, teşekkür ediyorum sitenizi yakından takip ederek yeni kampanyaları heyecanla beklemedeyim.

 2. dogan sebzeci

  intenet 1gb bedava

 3. Salih

  Turkcell 1 GB bedava internet 2020

 4. Joker

  Ücret isteniyor mu?

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.