Turkcell Bedava internet Paketleri 2019

Turkcell bedava internet kampanyalarına hoş geldiniz, Turkcell kullanıcılarına özel 2019 bedava internet paketlerini buradan inceleyebilirsiniz.

turkcell bedava internet 2019

Turkcell bedava internet paketleri ile başlattığı bu serüvende rakiplerine fark atarak Turkcell bedava internet hediyelerini bizlere sunuyor, farklı ise Turkcell kampanyaları oldukça fazla olduğundan dolayı rakipleri bunlara dayanamıyor ve büyük ara farkla kendini göstermeye devam eden GSM firması Turkcell’in Faturalı ve Faturasız hediye internetler paketlerini inceleyelim.

Turkcell bedava internet 2019 kampanyaları sayesinde sürekli olarak güncellenen yeni kampanyalar ile daha fazla bedava internet kazanmanın yollarını sizlerle paylaşıyoruz. Turkcell 2019 yılının gelmesiyle birlikte bedava internet fırsatlarını güncelleyerek birbirinden farklı türdeki bedava internet uygulamaları ve SMS ile alınabilecek kampanyaları sizlere sunduk. Bu sayede Turkcell aboneleri istedikleri yerde kullanabilecekleri 1 GB, 2 GB veya 10 GB gibi birbirinden farklı çeşitteki kampanyaları inceleyerek daha fazla bedava internetin keyfine varabiliyorlar.

Turkcell Bedava internet 2019 Paketleri Nelerdir?

Turkcell bedava internet fırsatlarından yararlanabilmek için fırsat altındaki açıklamayı veya Turkcell’in resmi sitesindeki açıklamayı okumayı unutmayın, çünkü kampanyalar farklı oldukları için katılım aşamaları da bu süreçte farklı olabilmektedir. Sizlerde Turkcell abonesi iseniz bedava internet kazanmak istiyorsanız aşağıda yer alan kampanyaları inceleyerek 2019 bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyaları her yıl veya her ay olmak üzere güncellenmektedir. Sitemizde yer alan içerikler sürekli güncellenerek Turkcell 2019 bedava internet kampanyaları da bu sayede siz değerli ziyaretçilerimize bedava olarak sunulmaktadır.

Bu kampanyalardan yararlanmak sizin kişisel tercihinize kalmış bir durumdur. Eğer benim internetim var daha fazla interneti ne yapacağım derseniz; burada yerde alan kampanyalar ihtiyacı olan arkadaşlarınıza bildirebilirsiniz. *Bilgilendirme: Burada bulunan internet paketlerinin bazıları 2018, bazıları ise 2019 yılına aittir, bu yüzden bazıları geçerliliği yitirmiş olabilir.

Turkcell 10 GB Bedava internet

Turkcell Bip 1 GB Bedava internet

Kampanya Adı: Turkcell Bip Bedava internet Hediyesi
Kampanya İçeriği: 1 GB Bedava internet
Kampanya Ücreti: Ücretsiz
Kampanya Koşulu: Bip uygulamasına sahip olmak gerekiyor.

Turkcell Bip 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell uygulaması olan bip ile birlikte 1 GB bedava internet kazanmak için yapmanız gereken işlem tek olarak telefonunuzdan App Store veya Play Store mağazasından bip uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Bu uygulamayı indirdikten sonra size gelecek sms ile birlikte bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava internet

Kampanya Adı: Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası
Kampanya Son Tarihi: 01 Ocak 2019
Kampanya Hediyeleri: 1 GB bedava internet, 5 GB bedava internet, Fizy Üyeliği ve birbirinden farklı kutular sayesinde farklı bedava internet, bedava sms ve bedava dakika hediyeleri.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediye Nasıl Kazanılır?

Turkcell Sürpriz Nokta oyunu ile hediyeler kazanmak isterseniz Turkcell Bip uygulamasını indirerek keşfet bölümünden “Turkcell Sürpriz Nokta” kanalına tıklayın ve takip işlemi uygulayın, daha sonra “Oyna” mesajı göndererek kutuların olduğu yerlere gidin ve kutuları toplayarak bedava internet kazanın.

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet

Kampanya Adı: Turkcell Yaani Bedava internet
Kampanya Koşulu: Yaani uygulaması kullanmak.
Kampanya İçeriği: 2 GB internet
Kampanya Ücreti: Ücret Yok

Turkcell Yaani ile Bedava internet Kazanmak

Yeni Turkcell uygulaması olan yerli arama motoru uygulaması yaani ile birlikte uygulama indirdikten sonra her gün uygulama içerisinde arama yaparak bir hafta sonucunda kazanabileceğiniz 2 GB bedava internet sms sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell GNÇ 1 GB Bedava internet

Paket Adı: Genç Turkcell Bedava 1GB internet
Paket İçeriği: 1 GB koşullu internet hediyesi
Paket Şartı: Hattınıza 30 TL üzeri yükleme yapmak.

Genç Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

Genç Turkcell paketleri kullanıcılara özel bedava 1 GB internetten yararlanabilmek için Turkcell GNÇ üyesi olmalısınız. Eğer ben zaten GNÇ’liyim derseniz yapmanız gereken tek işlem 30 TL veya üzerinde bir yükleme yapmanız dahilinde sizlere 1 ay geçerli 1 GB bedava internet hediye edilecektir.

Turkcell 2018 Bedava internet Kampanyaları

Turkcell Yükle Kazan Bedava internet

Fırsat Adı: Turkcell Yükledikçe Kazan
Fırsat Detayı: Ne kadar çok yükleme yaparsanız o kadar çok bedava internet kazanırsınız.

Turkcell abonesi olan kullanıcılar bedava internet kazanabilmek için bir başka yöntem olan hattınıza TL yükleme ile birlikte kazanacağınız birbirinden farklı çeşit bedava internet olan haklarından yararlanmak için hattınıza en az 20 TL ve üzerinde bir yükleme yapmanız yeterli olacaktır. Eğer siz de bedava internet kazanırsanız sms ile bilgilendirilirsiniz.

Turkcell Hesabım Bedava internet

Turkcell hesabım uygulaması ile birlikte de her hafta bedava internet kazanma biliyorsunuz bunun için yapmanız gereken işlem Turkcell hesabım uygulamasına girer ekmeğini üzerinden size olan özel kampanyaları incelemek. Ayrıca özel günlere ait yapılan kampanyalar ile birlikte de Turkcell hesabım uygulaması ile daha fazla bedava internet veya mağaza indirimleri kazanabilirsiniz.

Turkcell 23 Nisan Bedava internet

Turkcell 23 Nisan bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell GNÇ kullanıcıları için yapılan 2019 güncel kampanya’ya ulaşmak için Turkcell 23 Nisan bedava internet makalesini inceleyebilirsiniz.

Turkcell 1 Mayıs Bedava internet

Turkcell 1 Mayıs bedava internet paketi sayesinde işçiler için özel bir fırsata katılabilir ve bu sayede 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell 1 Mayıs 2019 kampanyası sadece 1 veya 2 gün geçerli olmaktadır, ve kampanya her yıl değişim gösterebilir. Bunun için Turkcell 1 Mayıs Bedava internet yazımıza bakabilirsiniz.

Turkcell 19 Mayıs Bedava internet

Turkcell 19 Mayıs bedava internet kampanyası ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için yapılacak olan bedava internet fırsatlarını öğrenmek için 19 Mayıs 2019 konusu olan 19 Mayıs Turkcell Bedava internet yazımıza göz atabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Bedava internet

Turkcell hattını yeni geçmiş kullanıcılar özel veya hattını 4.5G’ye geçirecek kullanıcılar için 1 GB bedava internet hediyesi sunulmaktadır. Hediyeyi almak için hattınızı değiştirdiniz bayi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Emocanlar Bedava internet

Turkcell reklamları ile vermiş olduğu emocanlar kampanyasını tv kanallarından takip ederek güncel bedava internet fırsatlarından yararlanmayı unutmayın.

Daha fazla Turkcell bedava internet kazanabilmek için sitemizin ana sayfasına veya Turkcell kategorisine bakmanız yeterli olacak ve güncel kampanyaları görebileceksiniz.

Turkcell bedava internet paketlerini kullanan müşteriler, genellikle farklı uygulamalar sayesinde bedava internet kazandıkları için mutlular. Sitemizde Turkcell bedava internet 2019 hakkında aradıklarını buldukları içinde bizlere teşekkürlerini iletiyorlar.

16 Yorum

  1. Turkcell 1 gb bedava internet paketini yaptım oldu teşekkürler, diğer paketleride deniyorum bakalım onlarda sonuç ne olacak.

  2. Turkcell bip ile 1 gb bedava internet nasıl yapılır bilmiyordum ama öğrendim bakalım şimdi arkadaşlara mesaj atıp daha fazla gb kazanıcam.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.