Turkcell 1 GB Bedava İnternet 2022

Turkcell operatörünün yapmış olduğu bu güzel kampanyalardan bir yenisiyle tekrardan birlikteyiz, Turkcell 1 GB bedava internet kazanmak için hazır mısınız genç arkadaşlarım? GSM operatörleri sürekli olarak kendilerini yenilemeyi amaçladıkları için her yeni yıl olduğu gibi bu yılda yani 2022 yılında da bedava internet dağıtmaya devam ediyor.

Kesintisiz hizmet denince akla gelen firmalardan bir tanesi olan Turkcell 2022 yılında da yerinde durmuyor. Sürekli olarak kampanyalarına devam eden firma dünyaya açılmaya da devam etmekte.

Bu dev firma sayesinde insanlarda güler yüzlü olmaktan kaçınmıyor, tabi bize de bu kadar bedava internet verseler kim sevinmez değil mi.

Turkcell 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell yeni servislerini kutlamak amaçlı 2022 yılında 1gb bedava internet dağıtımı yapıyor, bu kampanya sayesinde kullanıcılar 1 GB bedava internet kazanma şansını yakalıyorlar, peki nasıl bedava internet kazanırım diye soracak olursanız hemen sizi katılım şartlarını incelemeye davet edelim.

Turkcell Sınırsız Bedava internet

1gb bedava internet sadece 30 gün süre için geçerlidir, daha sonrasında bedava internet paketiniz bitmese dahi silinecektir.

Bedava İnternet Paketleri

Turkcell 2022 yılı 1 GB bedava internete katılabilmeniz için bireysel abone olmanız yeterli, başka hiçbir şart aranmamaktadır.

1gb bedava interneti hattınızdan kaldırmak istiyorsanız “IPTAL ACILISA OZEL 1GB” mesajını yazara 2200 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Bedava internet paketi hakkında aklınıza takılan bir soru olursa bize yorum atabilirsiniz, onun dışında Turkcell bedava internet kampanyalarına daha fazla göz atmaya ne dersiniz? Turkcell Wifi Bedava internet 2022 yazımızı inceleyerek Turkcell bedava internet 2022 tarifelerine göz atabilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorumlar

 1. Anonim dedi ki:

  1 Gb

 2. Anonim dedi ki:

  1 gb internet istiyorum yapmadım

 3. Yusuf dedi ki:

  Hediye istiyorum

 4. Anonim dedi ki:

  Nasıl yaptın

 5. Joker dedi ki:

  Ücret isteniyor mu?

 6. Salih dedi ki:

  Turkcell 1 GB bedava internet 2022

 7. dogan sebzeci dedi ki:

  intenet 1gb bedava

 8. OSMAN dedi ki:

  Turkcell 1 GB bedava internet paketi yaptım oldu, teşekkür ediyorum sitenizi yakından takip ederek yeni kampanyaları heyecanla beklemedeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu