Turkcell 2022 Sarı Kutu Bedava internet

Turkcell 2022 yılbaşı bedava internet kampanyalarına devam ediyor, onlardan bir tanesi daha olan Turkcell 2022 Sarı kutu kampanyası sayesinde bedava internet kazanmak oldukça basitleşiyor. Operatörler sürekli olarak birbirleriyle yarışırken, Turkcell yaptığı bu kampanyalar sayesinde şuanda durumu iyice kızıştırmış durumda, çünkü kullanıcılar için şuanda en önemli durum bedava internet veren ya da internet paketleri uygun olan tarifelere geçmek istiyorlar. Bu durumun farkında olan Turkcell 2022 yılında bedava internet dağıtmaya devam edecek gibi duruyor.

Diğer GSM şirketlerinden farkını göstermeye çalışan Turkcell Operatörü yılbaşı sarı kutu bedava internet kampanyasını duyurmuş durumda. Bu sayede sarı kutular ile birlikte bedava internet, bedava dakika ve bedava sms kazanabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Bedava internet Paketleri

Turkcell sarı kutu bedava internet kampanyası sayesinde hiçbir puan harcamadan kazanabileceğiniz 1 GB bedava internet olduğunu biliyor muydunuz?

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Bedava internet

Sarı kutu Turkcell firmasının çıkarmış olduğu puanlardan oluşan bir sistemdir, Turkcell ile ne kadar zaman geçirmiş iseniz günlük olarak 1 puan olarak artan sistemdir. Bu puanlar sayesinde bedava internet kazanabiliyorsunuz, isterseniz sitede yer alan kampanyalardan’da istediğinize katılabilirsiniz. Puanınız her gün artmaktadır, eğer kullandığınız paketin fiyatı yüksek ise puanınız 1 olarak değil 2 ve daha fazla olarak artmaktadır.

Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı Bedava internet

Turkcell sarı kutu 2022 bedava internet ile birlikte yılbaşı günü kazanabileceğiniz bedava internet karşınıza çıkabilir, bunun için yapmanız gereken işlemler aşağıda yer almaktadır.

Turkcell Sarı Kutu 2022 Bedava internet almak

Turkcell sarı kutu kampanyasından yararlanmak için yılbaşı gecesi Turkcell sarı kutu sitesine girerek karşınıza çıkan kampanyaları inceleyin, bazı kullanıcılara özel bedava internet dağıtılacağı için şanslı kişi siz olabilirsiniz ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava internet paketi sizde gözüküyor ise katılım için talep edin, daha sonra gelen onay mesajı ile 2022 bedava internet kazandığınız paketi kullanmaya başlarsınız.

Eğer paketi iptal etmek isterseniz Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak kazandığını bedava internet kampanyasının iptalini talep edebilirsiniz.

Turkcell 2022 yılbaşı bedava internet paketlerinden daha fazlasını incelemek isterseniz; Turkcell 2022 Yılbaşı Bedava internet yazımıza bakarak 2022 yeni yıl bedava internet kazanma şanslarını inceleyebilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu