Turkcell Ocak 2024 Bedava internet Paketleri

Turkcell bedava internet kampanyalarından bir yenisini daha inceleyeceğiz bu sefer inceleyeceğimiz işlem ise Turkcell Ocak 2024 ayında yapmış olduğu bedava internet kampanyalarına göz atacağız. bu yazımız ile birlikte Turkcell operatörünün 2024’in ilk ayı olan Ocak ayında devam eden veya yeni çıkan bedava internet paketlerini inceleyeceğiz.

Turkcell 2024 yılının gelmesiyle birlikte ilk olarak yılbaşı kampanyası ortaya çıkmıştı Şimdi ise Ocak ayı itibariyle karşımızda ne tür bedava internet kampanyaları çıkmakta hep beraber gelin birlikte bakalım.

Turkcell Ocak 2024 Bedava internet

Turkcell 2024 Ocak ayı itibari ile yapmış olduğu kampanyalar ile Turkcell kullanıcılarına mutlu bir ay geçirmeyi diliyor. Sadece bedava internet kampanyaları ile kalmayıp bedava dakika, bedava sms de 2024 Ocak ayı içerisinde Turkcell’den bedava olarak veriliyor.

Sizde Turkcell kullanıcı iseniz ocak ayı içerisinde alabileceğiniz kampanyaları aşağıda bulabilirsiniz.

Turkcell 2024 Bedava internet Kampanyaları

Turkcell ocak 2024 bedava internet nasıl kazanılır? Diye bir soru soracak olursanız, şimdi sizlere Turkcell ocak ayında yer alan bedava internet kampanyalarından söz edeceğiz. Aşağıda yer alan bedava internet kampanyaları sırasız olarak yer verilmiştir.

Bip 1 GB bedava internet

Turkcell bip kampanyası ile birlikte 5 arkadaşınızı uygulama içerisinde davet ederek onların da bir huyu lambasının kullanmasını sağlamanız taktirde hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir. Bedava internet sonrası sizlere bilgi sms’i yollanacaktır.

Turkcell Ocak Bedava internet

Turkcell 4.5G 1 GB bedava internet

Turkcell ile birlikte hala 4.5G’ye geçmemiş iseniz hattınızı 4.5G’ye taşıyın ve bedava olarak 1 GB internet kazanın. Kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için herhangi bir Turkcell bayisine gitmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Yaani Bedava 2 GB internet

Turkcell çıkartmış olduğu yerli arama motoru yaani ile birlikte bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell yaani uygulamasını indirdiğiniz takdirde uygulama içerisinde yapmış olduğunuz aramalar ile birlikte hattınıza bedava 1 GB veya 2 GB internet yüklenecektir.

Turkcell Yükle Kazan 1 GB Bedava internet

Turkcell Ocak ayı içerisinde TL yükleme ne takdirde bedava 1 GB interneti bir hafta veya 1 gün olmak suretiyle sizlere hediye edecektir. Hediyenin gelmesi ile birlikte sms bilgilendirmesi yapılacaktır.

Turkcell 2023 Ocak Bedava internet

Turkcell Bip 5 GB Bedava internet

Türk uygulama içerisinde arkadaşlarınızla mesaj attıkça bedava internet kazanabiliyor sunuz. Eğer uygulama içerisinde 10 arkadaşınızı davet edip onlar ile birlikte 250 mesaj ve üzeri bir konuşma sağladığınız takdirde sizlere 5 GB bedava internet veya daha farklı bedava internet paketlerinden bir tanesi hattınıza yükleyecektir.

Turkcell Salla kazan Bedava internet Kampanyası

Turkcell hesabım uygulamasını kullanarak Sizlerde salla kazan ile birlikte bedava internet kazanabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken Turkcell hesabım uygulamasına girerek salla kazan bölümüne tıklamanız. Açılan ekrandan ise telefonunuzu sağlamanız ile birlikte sizlere bedava 1 GB internet ten başlayarak, 10 GB bedava internete kadar hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell 2024 Ocak ayı kampanyaları ile birlikte yılbaşı sonrası sizlere ne tür kampanyalar sunulmuş incelemiş olduk, eğer daha fazla pakete bakmak isterseniz Bip 2 GB Bedava internet Kampanyası‘nı inceleyerek farklı bir bedava internete sahip olabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir