Turkcell Ramazan Bedava Konuşma 2019

Turkcell Ramazan Bedava Konuşma konusu ile birlikte 2019 yılına ait Ramazan boyunca bedava dakika kazanabilirsiniz.

turkcell ramazan 2019 bedava konuşma

Turkcell Ramazan bedava konuşma paketi ile birlikte 2019 yılında Turkcell kullanıcıları Ramazan ayı boyunca ücretsiz dakika kazanabiliyorlar ve Ramazan süresince bu dakikalar sayesinde akrabaları ile doya doya konuşma gerçekleştirebiliyorlar.

Turkcell Ramazan bedava internet kampanyalarından sonra şimdide bedava dakika kampanyası ile büyük bir mutluluk veriyorlar biz kullanıcılara.

Turkcell hattına sahip arkadaşlar için yapmaları gereken işlem aşağıdaki adımları takip ederek 2019 Ramazan bedava konuşma kampanyasından yararlanabilirler.

Turkcell Ramazan Bedava Konuşma Kazanma

Turkcell ile ramazan ayı boyunca bedavaya konuşmak ve hasret gidermek isteyen kullanıcılar için 2019 Ramazan ayının 15 Mayıs ile başlamasıyla bedava dakika kazanmaya sizlerde başlayabilir ve kazanacağınız bedava dakikaları ramazan ayı boyunca doya doya harcayabilirsiniz.

Turkcell ramazan bedava dakika nasıl kazanılır gibi soruların Ramazan ayının yaklaşması ile başlamasıyla gelmesi’de bir oldu.

Turkcell kullanıcıları bu Mübarek ayda arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile konuşmak ve onların sesini uzun zaman sonra duymak istemez misiniz?

Turkcell Ramazan Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell Ramazan bedava dakika kazanma işlemi için 15 Mayıs 2019 tarihinden sonra telefonunuzda Turkcell Online İşlemler uygulamasına sahip olmalısınız.

Bu uygulama telefonunuzda yüklü ise 15 Mayıs sonrasında uygulamaya giriş yaparak içeriden kampanyalara göz atmalısınız.

Turkcell Ramazan ayında bazen bedava internet dağıtımı yapsa’da bazı durumlarda ise bedava dakika ve bedava sms gibi kampanyalarda çıkartabiliyor. Ayrıca Turkcell’in diğer uygulamaları olan Bip ve Yaani gibi diğer farklı platformlardan’da ramazan ayı boyunca bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell ramazan bedava dakika kazanma işlemi için uygulama içerisini kontrol ettikten sonra bir sonuca varamamış iseniz bazı durumlarda’da otomatik olarak gelecek mesajı bekleyebilirsiniz.

Turkcell 2019 Ramazan hediyeleri kampanyasında neler dağıtacağı henüz kesinleşmediği için kampanya detaylarını sizler ile paylaşamıyoruz, kampanya kesinleştiği taktirde sizlere bu konu üzerinden güncelleme yaparak bildireceğiz.

Turkcell Ramazan Paketi Kalan Kullanımlar

Turkcell Ramazan ayı içerisinde kazanmış olduğunuz bedava internet, bedava dakika paketlerinden kalan kullanımlarınızı öğrenmek için uygulamaya giriş yaparak orada yer alan menü üzerinden kalan kullanımlar sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Turkcell Ramazan Paketi İptal Etme

Turkcell Ramazan ayı içerisinde kazanmış olduğunuz bedava internet, bedava dakika veya bedava sms paketini iptal edebilmek için;

Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramalısınız, ya da 532 numarasından hızlı bir şekilde iletişime geçerek gerekli talebi sağlayabilirsiniz.

Turkcell ramazan ayı bedava internet paketi için sosyal medya adreslerimizi takip etmeyi unutmayın. Turkcell Ramazan bedava konuşma hediyeleri ile bilikte kullanıcılar Ramazan ayı boyunca ve Ramazan bayramında bedava dakikalarını kullanabiliyorlar.

  • Kampanya 2019 yılı içerisinde aktif olmayabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.