Turkcell Yılbaşı Hediyesi 2022

Turkcell yılbaşı hediyesi 2022 ile internet kampanyalarından daha önce birkaç yazımızda paylaşmıştık, bu yazımızda ise yeni 2022 yılbaşı kampanyalarını sizlere sunacağız ve ayrıca diğer paylaştığımız gönderilerdeki hediyeleri tek bir alanda toplayacağız.

2022 yılbaşı ile birlikte bu sayede Turkcell bedava internet kampanyalarını tek bir yazı altında görerek istediğiniz paketi uygulayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell operatör firması yapmış olduğu bu güzel kampanyalar sayesinde güzel bir nefes aldırıyor.

Turkcell 2022 bedava internet kampanyaları sayesinde istediğiniz paketi seçin ve ücretsiz internet hediyesini hattınıza yükleyin, ve belirtilen süre içerisinde doya doya internete girme zevkini yaşayın. Turkcell bedava internet paketleri şu şekilde…

Turkcell Yılbaşı 2022 Bedava internet Hediyesi

Turkcell yeni yıl kampanyalarını öğrenmek ve 2022 bedava internet sahibi olmak isterseniz aşağıda paylaşmış olduğumuz paketleri inceleyebilir ve istediğiniz pakete şartları doğru bir şekilde uyuyor ise başvurun ve bedava internet kazanın.

Turkcell 2022 bedava internet paketleri

Bedava İnternet Paketleri

Operatör firmaları 2022 yılbaşı için sunmuş olduğu bedava internet kampanyaları birbirinden çeşit ve oldukça geniş kapsamlı. Turkcell bu konuda çok ilgili ve kampanyalarını sık sık güncelliyor. Turkcell 2022 bedava internet kampanyaları şu şekilde;

*Bu konuda belirtilen kampanyalar bir önceki yıldan kalma olabileceğinden dolayı tüm fırsatlar geçerli olmayabilir.

Turkcell 2022 Bedava internet Paketleri

Turkcell 2022 bedava internet kampanyalarını inceleyerek istediğinize katılın ve ücretsiz internet kazanın.

Turkcell Satı Kutu Yılbaşı Kampanyası

Turkcell sarı kutu yılbaşı kampanyası sayesinde Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapın ve daha sonra orada bulunan bana özel bölümünden kutunuzu sallayın,kutuyu salladıktan sonra gelecek hediye sayesinde telefon sahibi veya bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu sizin şansınıza kalmış bir durumdur.

Turkcell Yılbaşı Salla Kazan 2022

Turkcell yılbaşı için salla kazan kampanyasını yenileyerek 2022 yılında iPhone X ve Playstation 4 gibi büyük hediyelerinde bulunduğu kampanya başlatmış durumda, sizlerde Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak bu kampanyanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Turkcell 2022 Bip Bedava internet

2022 yılında Turkcell kullanıcıları Bip mesajlaşma servisini kullanarak bedava internet kazanabiliyorlar, ayrıca 5 arkadaşınızı uygulamaya davet ettiğinizde 1 GB bedava internetin sahibi oluyorsunuz.

Turkcell Yılbaşı 2 GB Bedava internet

Turkcell hattı kullanan kullanıcılar eğer faturalı hat kullanıyorlar ise, bu faturalı hattınızı otomatik ödeme talimatı vermeniz durumda ilk ödemede 2 GB bedava internet sahibi olursunuz. Otomatik ödeme talimatı için herhangi bir Turkcell bayisine gitmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell 2022 Emocanlar Bedava internet

Turkcell 2022 yeni yıl kampanyalarından bir farklı kampanya olan emocanlar ile birlikte bedava internet kazanma şansınızı 2’ye katlayabilirsiniz. Bunun için Turkcell Emocanlar 2022 Bedava internet yazımızı inceleyerek detayları öğrenebilirsiniz.

Turkcell 2022 bedava internet kampanyalarından bahsettik, daha fazla kampanyadan haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu