Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom bedava internet paketinden herkese efendim bugün sizlere güzel bir kampanyadan bahsedeceğiz. 1 GB hediye internet kampanyası, bu kampanya sayesinde çok fazla büyük bir paket olmasa da internet paketinizin bitmesi durumunda size cila gibi gelecek bir kampanya olduğunu söylemek isteriz. Eğer sizinde internet paketiniz bitti ya da paketim bitiyor bana bedava internet lazım derseniz 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz, bunun için ne yapacağım derseniz aşağıdaki adımları takip ederek ücretsiz internetin sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar öncelikle Türk Telekom 1 GB kampanyasından yararlanabilmeniz için şartlar mevcuttur, nedir bu şartlar diye soracak olursanız;

Kendi hattınıza ücret yüklemeniz gerekmektedir, eğer bu yüklediğiniz ücret 30 lira üzerinde ise Türk Telekom sizlere 1 GB hediye interneti 1 hafta boyunca kullanmanız için ücretsiz olarak hattınıza ekleme yapacaktır.

Yok abi ne 30 TL’si derseniz 30 liradan düşün bir yükleme yaptığınızda ise yine Türk Telekom sizlere 1 GB bedava internet verecektir, ancak bu bedava interneti sadece 1 gün boyunca kullanabileceksiniz.

türk telekom hediye internet paketleri

Yani Türk Telekom’un bedava 1 GB hediye internetine sahip olabilmeniz için hattınıza ücret yüklemeniz yeterli oluyor, başka herhangi bir mesaj atmanıza gerek kalmadan 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. Peki ya bu kampanya ne zamana kadar son, durun söyleyelim bu kampanya 15 Haziran tarihinde son bulacaktır, bu yüzden elinizi çabuk tutun ve kampanyadan bir an önce yararlanmaya bakın deriz. 🙂

Türk Telekom Bedava internet Hakkımda Bilgilendirme

Kampanya’dan faturasız tüm kullanıcılar yararlanabilirler ama şöyle bir durum var bu kampanya sadece ülkemiz içerisinde geçerlidir. Yurt dışına çıkacağım orada’da kullanabilir miyim demeyin çünkü kullanamazsınız.

Önemli bir diğer husus ise kampanya Türk Telekom’un kendi müşterileri içindir. Ben Bimcell’liyim yok Pttcell’liyim gibi alt dallara sahip GSM operatörleri bu kampanyadan yararlanamazlar.

Ayrıca kampanyadan yararlandıktan sonra ne kadar mega bayt internetim kalmış diye sorgulamak isterseniz: “KALAN 1 GB KAZAN” yazmanız yeterli ve bu yazdığınızı’da “5555” numarasına gönderebilirsiniz, gönderim sonrası size bilgi mesajı gönderilecektir.

Dayı ben sms yazmakla uğraşamam diyorsanız sizin için Türk Telekom mobil uygulamasını öneriyoruz, uygulama sayesinde’de ne kadar kullanımınız kalmış görebilirsiniz. Türk Telekom bedava internet hediyesi ile birlikte hiçbir ücret ödemeden Türk Telekom 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom’un sahur kampanyasından yararlanmak isterseniz şöyle tıklayın: Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet 

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Meryem dedi ki:

    Cok lazım internet lütvennnnn

  2. Rıfat dedi ki:

    Lütfen bana acilen internet lazım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir