Türk Telekom 3 Katı Bedava internet Paketi

Türk Telekom yılların hediyesi kampanyası ile birlikte üç katı bedava internet kazanmak ister misiniz? Türk Telekom aboneleri hatlarının süresi boyunca ne kadar Türk Telekom’da kalmış ise o kadar çok bedava internet kazanıyor. kaç yıldır bizimlesin Üç katı kadar GB bedava sloganı ile karşımıza çıkan operatör bizlere hediye olarak 30 GB bedava internet sunuyor. Sizde Türk Telekom müşterisi iseniz yılların hediyesi 3 katı bedava internet nasıl yapılır? öğrenmek için yazımızın devamını incelemeyi unutmayınız. Türk Telekom’un başlatmış olduğu bu kampanyaya ile birlikte faturalı veya faturasız hat sahipleri en az 90 gün olmak koşulu ile birlikte Türk Telekom’da kalma süreleri göz önünde bulundurularak 3 katı bedava internet hediyesine sahip olabiliyorlar. Türk Telekom’un başlatmış olduğu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Yılların Hediyesi 3 Katı Bedava internet

Türk Telekom 3 Katı Bedava internet

Türk Telekom yılların hediyesi kampanyasının sizde yararlanmak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken işlem Türk Telekom hattınız ile en az 90 gün geçirmiş olmanız gerekiyor. Eğer ki 90 gün de ki ben yıllardır Türk Telekom operatöründe müşteriyim diyorsanız siz çok şanslısınız, çünkü Türk Telekom’un bu kampanyası yıllar eskidikçe daha fazla kazandırıyor. Türk Telekom yılların hediyesi fırsatında herhangi bir katılım mesajı bulunmamaktadır. bunun için kazanacağınız internetler aşağıdaki görüldüğü gibi tabloda uygun olarak verilmektedir.

  • Eğer 90 Gün ve 1 Yıl Arası ise: Her Ay 1 GB Toplam 3 GB bedava internet
  • 1 Yıl ile 2 Yıl Arasında: Her Ay 2 GB Toplam 6 GB bedava internet
  • 2 Yıl ile 3 Yıl Arasında: Her Ay 3 GB Toplam 9 GB bedava internet
  • 3 Yıl ile 4 Yıl Arasında: Her Ay 4 GB Toplam 12 GB bedava internet
  • 4 Yıl ile 5 Yıl Arasında: Her Ay 5 GB Toplam 15 GB bedava internet
  • 5 Yıl ile 6 Yıl Arasında: Her Ay 6 GB Toplam 18 GB bedava internet
  • 6 Yıl ile 7 Yıl Arasında: Her Ay 7 GB Toplam 21 GB bedava internet
  • 7 Yıl ile 8 Yıl Arasında: Her Ay 8 GB Toplam 24 GB bedava internet
  • 8 Yıl ile 9 Yıl Arasında: Her Ay 9 GB Toplam 27 GB bedava internet
  • 9 Yıl ve üzeri: Her Ay 10 GB Toplam 30 GB bedava internet

Bu tabloda yer aldığı üzere Türk Telekom Üç katı bedava internet hediyesi toplamda 3 ay sürmektedir, her ay boyunca aldığınız bedava internet o ay bitimine kadar (yani fatura tarihinize kadar) kullanım imkanı verilmektedir.

Türk Telekom Yılların Hediyesi İptali

Türk Telekom’un yapmış olduğu bu yılların hediyesi kampanyasının iptal etmek istiyorsanız bunun için “IPTAL YILLAR” mesajını 5555 numarasına sms olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Sms sonrasında iptal ile alakalı size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. eğer mesaj gelmemiş ise müşteri hizmetlerini arayarak da paketi iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom 30 GB Bedava internet

Türk Telekom yılların hediyesi ile birlikte 9 yıl ve üzeri hattınız Türk Telekom’da ise her ay boyunca 10 GB bedava internet ve toplamında 30 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz, Ayrıca bu kampanyadan BİMcell, Pocell ve Pttcell gibi Türk Telekom’un alt operatörleri de yararlanabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için sim kartınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.

Türk Telekom’un yapmış olduğu bedava internet kampanyası ile kafanıza takılan bir soru işareti var ise bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler Bedava internet makalesine göz atmadan çıkmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir