Türk Telekom 5 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından bir yenisiyle birlikteyiz 5 GB internet kazanmak isteyen tüm kullanıcılar bu fırsattan yararlanarak haftalık olarak internet kazanabilirler. 2 GB ve 5 GB bedava internet paketlerinden bir tanesine sahip olarak sizlerde dilediğiniz videoyu izleyebilir veya istediğiniz kadar arkadaşlarınızı sosyal medyadan takip edebilirsiniz, interneti bol olan bu bedava internet kampanyası sayesinde sizlerde rahat bir nefes alarak internetim bitiyor derdine girmezsiniz.

Türk Telekom CEPTETEB 5 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom internet kampanyalarını genellikle bol keseden tuttuğunu bilirsiniz, şimdiden yeni bir kampanya olan CEPTETEB ile 5 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet 2023 paketinden yararlanmak için neler yapacağınızı öğrenmek ve bu fırsattan hemen yararlanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom 5 GB internet

İşlemler sonrasında hesabınıza 2 GB internet veya 5 GB internet yüklenecektir. Şartlar yok mu peki diyeceksiniz? Ama tabiki şart olmadan hediye zor diyerekten şimdi sizlere kampanya detaylarını sunacağız.

Türk Telekom 5 GB Bedava internet Kampanya Detayları

Türk Telekom 5 GB bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar bunun için CEPTETEB ile yükleme yapmaları gerekmektedir.

  • Türk Telekom hattınıza 35 TL yüklediğinizde hattınıza 2 GB haftalık internet, 40 TL ve üzerinde yükleme yaptığınızda ise 5 GB haftalık internet kazanacaksınız.
  • Ancak bu işlemi yapmadan önce mesaj kısmını açarak BANKA mesajını 5555 numarasına göndermeniz gerekmektedir.
  • Ayrıca bu kampanya 1 Eylül ile başlayarak 30 Ekim tarihine kadar geçerli olmaktadır.
  • Bu kampanyadan birden fazla kez yararlanabilirsiniz ancak yukarıdaki belirtilen tarihlerin içerisinde yükleme yapılmalıdır.
  • Bu kampanyadan sadece Türk Telekom müşterileri yararlanabilmektedir.

Kampanya SMS katılımını yaptıktan sonra gelecek mesaj sonrasında yaptığınız CEPTETEB mobil bankacılık, ATM veya telefon bankacılığı ile yaptığınız 35 TL üstü yüklemelerde bedava internetiniz hattınıza yüklenecektir, ancak yukarıda’da söylediğimiz gibi kazanacak olduğunuz bu bedava internet sadece haftalık olarak geçerli olacaktır. Gelen mesaj bilgilendirmesinden ne zaman sonlanacağını görebilir veya Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden kalan kullanımınızı ve son kullanma tarihlerine’de ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından daha fazlasını sitemizden bulabilir ve internet paketlerinizi 2’ye katlayabilirsiniz. Bu kampanya hakkında kafanıza takılan sorular var ise yorum atmayı unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir