Türk Telekom Babalar Günü 2024 Kampanyası

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası 2024 yılında da devam ediyor, genç arkadaşlar babalarına en güzel hediyeleri Türk Telekom sayesinde indirimli olarak alıyorlar.

Türk Telekom kampanyaları sayesinde kendisinden konuştururken aynı zamanda özel günlerden bir tanesi olan 16 Haziran 2024 Babalar Günü hediyeleri sayesinde de uygun fiyatlı güzel hediye alarak babanıza hediye edebilirsiniz.

Türk Telekom Babalar Günü 2023

Türk Telekom fırsatları dahilinde Babalar Günü kampanyası hediyelerinden Türk Telekom bedava internet kazanabilir ya da özel indirimli ürünlere aşağıdan ulaşarak katılım sonrasında hediyenizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Babalar Günü 2024 Bedava internet Paketi

Türk Telekom Babalar günü hediyesi olarak önceki yıllarda yapmış olduğu kampanyada tarifenize ek olarak ödediğiniz ücret karşılığında indirimli telefon sahibi olabiliyordunuz, hediye telefon markaları ise;

  • Samsung Galaxy J2
  • Samsung Galaxy J5
  • Samsung Galaxy J7

Bu 3 telefon indirim kampanyası Babalar Gününe özeldi. Ayrıca peşin fiyatına 24 ay taksitle alınabiliyordu. Bu kampanya dahilinde kullanıcılara ek olarakta “Tivibu Go Süper” paketide hediye edilmekteydi.

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası

Türk Telekom kampanyalar dahilinde 2024 babalar gününde kampanyalar ne olacak henüz kesinleşmiş değil, ancak yine bu kampanyaya benzer bir fırsat bekliyoruz.

Türk Telekom Babalar Günü Reklamı

Türk Telekom babalar günü reklamını merak eden kullanıcılar ise önceki yıla ait bu reklam filmini izleyebilirler.

Türk Telekom 2024 babalar günü reklam filmi hakkında henüz bir görüntü elimizde mevcut değil ancak çıktığı taktirde konumuza onu da ekleyeceğiz.

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Türk Telekom babalar günü kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar 2024 yılı için başlatılan herhangi bir kampanya şu anlık görünmüyor, kampanya eklenir ise sizlere kampanya katılım koşullarınıda yine bu yazı üzerinden bildireceğiz.

Türk Telekom babalar günü bedava internet kampanyası yapacak mı o’da henüz kesinleşmedi. Bu yüzde Babalar Günü kampanyaları için 16 Haziran 2024 tarihinden bir hafta önce konumuzu tekrardan inceleyerek bu sene kampanya yapılacak mı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler üzerinden de babalar günü kampanyası var mı kontrol edebilirsiniz, kampanya hakkında bilgi sahibi olan kullanıcılarda bizlere bu durumu yorum kısmından bildirirse seviniriz.

Türk Telekom bedava internet paketlerinden yararlanmak isterseniz sitemizi inceleyerek size en uygun ücretsiz internet kampanyasına katılarak bol bol internet kullanımı yapabilirsiniz. Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası sayesinde kullanıcılar Türk Telekom bedava internet ve babalar günü hediyesi olarak indirimli ürünlerden yararlanıyorlar.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir