Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024

Türk Telekom bedava internet 2024 paketleri ile birlikte sizlerde bedava internet veren uygulamalar neler öğrenmek ister misiniz? Türk Telekom yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte kullanıcılarına oldukça fazla internet paketi vermekte. Sizlerde bu internet paketlerine sahip olarak belirtilen süreler içerisinde kullanarak dilediğiniz gibi kullanım yapabilirsiniz.

Türk Telekom kampanyaları ile ister Faturalı tarifeye sahip olun isterseniz de Faturasız kullanıcı olun fark etmez. Bu kampanyalardan sizlere uygun olan Faturalı ve Faturasız paketler bulunmaktadır. Tüm detayları ile birlikte sizlerde paket detaylarını inceleyerek katılım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024 Nelerdir?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2024 arasında birden fazla fırsat bulunmaktadır. İlk olarak aklınıza gelen tabiki de Online İşlemler uygulamasıdır. Bu uygulama içerisinden birden fazla hediye internet paketi bizlere sunulmakta. Bu paketler ile günlük, haftalık veya aylık ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

 1. Online İşlemler Bedava İnternet Paketleri
 2. Arayanı Bil Hediye İnternet Kazan
 3. Selfy Mor Paket 1 GB Ücretsiz İnternet
 4. Ramazan 2 Katı Bedava İnternet
 5. Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom bedava internet paketleri kapsamında birden fazla uygulama ile birlikte sizlere hizmet vererek ücretsiz internet sahibi yapıyor. Daha fazla internet kampanyaları için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 paketlerini incelemeyi unutmayın.

Online İşlemler 30 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile birlikte 30 GB internet paketi kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Online İşlemler uygulamasını Android veya iOS cihazlarına yüklemeniz ile birlikte hediye internet kazanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

 • Online İşlemler uygulamasına giriş yapın, kayıt oluşturun.
 • Kayıt sonrası ana sayfa üzerinden menü alanına girin.
 • Menü üzerinden Sil Süpür bölümüne tıklayın.
 • Buradan karşınıza çıkacak olan alanı parmak yardımıyla temizleyin.
 • Temizleme sonrasında sizlere hediye internet paketi veya farklı hediyeler çıkacaktır.

Bu işlemi her hafta yeniden tekrarlayarak haftalık 5 GB – 10 GB – 20 GB – 30 GB gibi farklı türdeki hediyelere sahip olabilirsiniz. Paket 2024 yılı itibariyle geçerlidir.

Arayanı Bil Hediye 1 GB İnternet Kazan

Türk Telekom Arayanı Bil servisi ile birlikte hediye internet paketi kazanabilirsiniz. 1 GB bedava internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar Arayanı Bil servisine kayıt olmalılar. Abonelik sonrasında hattınıza aylık 1 GB internet paketi yüklenecektir. Aylık ücret olarak 3,49 TL olan bu pakete aşağıdaki kodu yazarak abone olabilirsiniz.

 • “PLUS” yazarak bu mesajı 7065 numarasına göndermeniz durumunda 1 aylık Arayanı Bil abonesi olabilirsiniz, abonelik sonrasında hattınıza gelecek mesaj ile birlikte 1 GB hediye internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom bedava internet paketi olarak farklı kampanyalarda bizlere sunmuştur. Bu kampanyaların içerisinde 1 GB – 5GB – 10 GB gibi farklı hediye internet fırsatları bulunmaktadır. Sizlerde Türk Telekom Faturalı ya da Faturasız kullanıcılardan bir tanesi iseniz aşağıdaki kod ile birlikte hediye internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

 • Türk Telekom hediye internet paketine sahip olabilmek için “HEDIYE” yazarak bu mesajı 9433 numarasına gönderebilirsiniz. Mesaj sonrasında hattınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Gelen mesaj ile birlikte adımları takip ederek bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

4.5G ile 2 Kat Ücretsiz İnternet Fırsatı

Türk Telekom aboneleri hatlarını 4.5G’ye uyumlu olan SIM kartlarına geçiş yaptıklarında onlara özel olarak hatlarına ek 2 kat ücretsiz internet paketi tanımlanmaktadır. Bu internet paketi sadece yurt içinde geçerli olmakla birlikte gelecek olan mesajda ek detayları görebileceksiniz. Bu kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar aşağıdaki adımı takip edebilirler.

 • 4.5G ile 2 kat internet sahibi olmak isterseniz SIM kartınızı değiştirmeden önce “2KAT” yazarak bu mesajı 5555 numarasına ücretsiz bir şekilde göndermeniz durumunda 2 kat internet hattınıza tanımlanacaktır. Tanımlanan internet paketi ise 3 ay boyunca kullanım sağlanabilir.

Selfy ile 1 GB Hediye İnternet Kazan

Türk Telekom Selfy kullanıcılarına özel olarak kullanıma sunulan Selfy Mor paket ile birlikte 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bu pakete sahip olmak için Faturasız bir hatta sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca bu pakete 30 TL ve üzeri yüklemelerde geçerli olarak hediye internet sağlanmaktadır.

 • Selfy 1 GB bedava internet paketi için “MOR HEDIYE” yazarak bu mesajı 4545 numarasına gönderebilirsiniz. Gelen onay / ret mesajı ile birlikte kullanıma başlayabilirsiniz.

Yorum Yap Hediye İnternet Kazan

Türk Telekom kullanıcıları bu yazı altında bulunan yorum bölümüne kazandıkları internet, operatör tanımı gibi açıklayıcı bir yorum göndermeleri durumunda her hafta yapılacak yeni çekiliş ile birlikte sizlerde ücretsiz internet kazanan kullanıcılar arasında yer alabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir