Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom bedava internet paketleri ile 2023 yılında kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Operatör firmalarının hediye internet denilince ilk sıralarda yer alan Türk Telekom, kullanıcılarını da sürekli yapmış olduğu farklı kampanyalar sayesinde mutlu etmeye devam ediyor.

Sizde Türk Telekom kullanıcısıysanız ve 2023 bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız aşağıda bulunan adımları takip etmeniz dahilinde 1 GB – 2 GB – 4 GB – 5 GB – 10 GB ve 20 GB gibi farklı hediye internet paketlerine ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2023 Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet paketi yapmak isteyen kullanıcılar için birden fazla kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalara katılım sağlayarak ve gerekli adımları sırasıyla izleyerek ücretsiz internet paketinin sahibi olursunuz. Türk Telekom ücretsiz olarak sunmuş olduğu kampanyaların içerisinde Türk Telekom Sil Süpür, Türk Telekom Online İşlemler, Türk Telekom Yükle Kazan gibi farklı türlerdeki fırsatlar yer almaktadır.

Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyalarını sürekli olarak güncel bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz. Burada yer alan paketler yıllara göre güncellenmiş şekilde kullanıcılara sunulmaktadır, dilediğiniz pakete katılım sağlayarak internet paketinizi ücretsiz bir şekilde alın.

Sil Süpür 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

sil süpür 30 gb internet

Türk Telekom sil süpür uygulaması ile birlikte Faturalı veya Faturasız tüm kullanıcıları için hediye internet dağıtıyor. Sizlerde bedavaya verilen bu internet paketlerinden bir tanesine sahip olmak için ilk olarak Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür İndir (Online İşlemler) Türk Telekom sil süpür indirme işlemi için Online İşlemler uygulamasına ihtiyacınız vardır. Bu sayfa aracılığıyla sayfa altından iOS veya Android sürümlerinden uygun olanı indirebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indiren kullanıcılar için ikinci aşama olan adımları şu şekilde takip edebilirsiniz;

  • Online İşlemler uygulamasına kayıt olun ve giriş yapın.
  • Uygulama içerisinde Sil Süpür bölümüne giriş yapın.
  • Burada karşınıza çıkacak olan kutuları parmağınız yardımıyla temizleyin.
  • Daha sonra oradan şansınıza uygun çıkacak hediyeyi görün.
  • Ve hediyeniz hattınızla alakalı ise tanımlanması dahilinde bilgilendirme mesajı tarafınıza gönderilecektir.

Türk Telekom Sil Süpür 2023 Hediyeleri Nedir?

Türk Telekom sil süpür içerisinde bedava internet paketi olarak 1 GB – 2 GB – 5 GB – 10 GB ve 30 GB haftalık internet paketleri mevcuttur.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi makalesi ile birlikte daha fazla sil süpür ile hediye internet kazanma taktiklerine bakabilirsin.

Türk Telekom Hattına Geç Bedava İnternet Kazan

Telefonu Türk Telekom operatörüne bağlı olmayan kullanıcılar için hatlarını taşımaları dahilinde aylık olarak kazanacakları 30 GB bedava internet paketi hediye ediliyor. Bunun için yapmanız gereken tek işlem Türk Telekom bayisine giderek hediye internet paketinin geçerli olan tarifeye geçiş yapmalısınız.

Türk Telekom’a geçiş yapan kullanıcılar ise hatlarının aktif olması sonrasında BOLBOL yazıp bu mesajı 5555 numarasına göndermeleri dahilinde hatlarına ücretsiz internet paketi yüklenecektir. Yüklenme sonrasında hattınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

  • Bu kampanya Türk Telekom’un aylık olarak güncelleyebileceği bir durumdur, lütfen hat taşıma işlemi öncesinde kampanyanın değişip değişmediğini ilgili danışmana sorun.

Selfy 1 GB Hediye İnternet 2023 Paketi

selfy 1 gb

Türk Telekom Selfy kullanıcıları için yapmış olduğu kampanya ile birlikte 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için Türk Telekom sizden hattınıza 30 TL veya üzerinde bir yükleme yapmanızı talep ediyor. Bu yükleme işlemini yapan kullanıcılar 1 GB internet kazanabilirler.

Ücretsiz internet paketini hattınıza tanımlamak için DOPDOLU HEDIYE yazarak bu mesajı 4545 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. İşlem bittiğinde sms ile bilgilendirme gelecek ve hattınıza paket yüklenecektir.

E-Fatura ile 1 GB İnternet Kazan

Türk Telekom E-Fatura ile birlikte 1 GB internet paketi kazanmak istemez misiniz? Türk Telekom Faturalı kullanıcılar için geçerli olan işlem için faturanızı e-fatura olarak almak isteyen kullanıcılar aşağıdaki mesajı göndererek internet sahibi olabilirler.

1 GB bedava internet paketi için: 1GB boşluk E-POSTA ADRESİNİZ yazarak bu mesajı 3008 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Kullanıcılar bu kampanyadan sadece 1 kere yararlanabileceğini unutmamalıdır.

4.5G Hattına Geç 30 GB Hediye İnternet Al

4.5g internet paketi

Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyası için hattınızı 4.5G sim kartı ile değiştirmeniz yeterli olacaktır. Bu işlem için ilk olarak hattınızın eski olması gerekiyor, yeni hatlar zaten 4.5G desteklediği için kabul edilmeyecektir. Eğer hattınız eski ve 4.5G desteklemiyor ise Türk Telekom bayilerinden herhangi bir tanesini ziyaret ederek sim kartınızı değiştirebilirsiniz.

Sim kartı değişikliği yaparken orada bulunan yardımcıya değişikli sonrasında 30 GB bedava internet paketini tanımlamanızı talep ediyorum demeniz durumunda kampanyanın devam etmesi halinde ücretsiz olarak hattınıza internet paketi yüklenilecektir.

Yeni Yıl 10 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom yeni yıl kampanyası ile birlikte 10 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom 2023 yeni yıl kampanyasının henüz belli olmasa bile; 2023 yılında olan güncel kampanya ile birlikte Türk Telekom online işlemler uygulamasını 31 Aralık – 01 Ocak arasında ziyaret etmeniz durumunda şanslı kişilerden bir tanesi iseniz karşınıza çıkacak olan 10 GB bedava internet paketinin sahibi olabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ramazan bayramına özel ücretsiz internet paketi ile birlikte 15 GB internet sahibi olmak isteyen kullanıcılar için bayram öncesi yapılacak bilgilendirme ile birlikte adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Türk Telekom ramazan bayramı 2023 kampanyası ile ilgili bilgiler çıktıkça sizlere güncelleme yayınlayacak ve bilgilendireceğiniz, bunun için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

Kurban Bayramı 5 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom kurban bayramı için özel 5 GB hediye internet paketi kazanmak isteyenler için Türk Telekom Online işlemler uygulamasını ziyaret ederek bayram günü gelmesi dahilinde bilgilendirme alanından ücretsiz internet paketinizi alabilirsiniz.

  • Türk Telekom kurban bayramı 2023 kampanyası güncelleme ile birlikte yenilikler paylaşıldığında sizlere sunacağız.

Yılbaşı Hediye İnternet Kampanyası 2023

türk telekom yılbaşı kampanyası

Türk Telekom yılbaşı bedava internet paketi ile birlikte 20 GB ücretsiz internet hediye ediyor. Bu hediye paketine sahip olmak için ister Faturalı olun ister Faturasız kullanıcı fark etmez. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile birlikte aşamaları takip ederek hediye internet paketini hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Yorum ile Bedava İnternet Kazanma

Aşağıda bulunan yorum kısmına Türk Telekom bedava internet paketleri hakkında detaylı açıklama yapan kullanıcıların arasından aylık olarak seçeceğimiz ücretsiz internet 2023 paketi bilgisi verilecek ve ücretsiz internet paketi tanımlanacaktır. Tek yapmanız gereken işlem yorum yazarak mail adresinizi doğru olarak girmeniz yeterli olacaktır.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir