Türk Telekom Operatör İsmi Değiştirme 2024

Türk Telekom operatör ismi değiştirmek isteyen kullanıcılar bunun nasıl yapıldığını bilmedikleri durumda bu yazımıza ulaşmış olabilirler, bizlerde sizlere Türk Telekom yazısını kaldırmayı ve yerine istediğimizi ücretsiz olarak yazmamızı gerektiren yöntemi açıklayacağız. Bu sayede sizlerde artık Türk Telekom yazısı yerine sevdiğinizin ismini ya da farklı bir şey (takım ismi vs.) yapabileceksiniz, bu işlem oldukça kolay ve bedava.

Türk Telekom operatör ismini değiştirme nedenleriniz farklı olabilir ancak değiştirmeye karar vermeniz bu konuya ulaşmanız anlamına gelmekte, o yüzden aşağıdaki adımları takip ederek kolay yoldan bu işi çözebilirsiniz, ayrıca işlem sonunda Türk Telekom bedava internet paketine de sahip olabilirsiniz, hemen aşağı kaydırın.

Türk Telekom Operatör İsmi Nasıl Değiştirilir?

Türk Telekom operatör ismi değiştirmek isteyen kullanıcılar için 2024 yılına ait yöntem şu şekilde yer almaktadır, ancak bu yöntemi yapmak isteyen kullanıcılar ilk olarak Türk Telekom Selfy hizmetine kayıt olmaları gerekmektedir. Selfy dünyasına girmek isteyen kullanıcılar ise 7 ila 25 yaş aralığında olmaları gerekmektedir, eğer sizde bu yaş aralığında iseniz;

TC Kimlik numaranızı yazarak “4545” numarasına göndermeniz yeterli olacaktır, eğer mesaj göndermek istemiyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444 numarası üzerinden de işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

türk telekom operatör adı değiştirme


Artık Selfy dünyasına sizlerde katılmış iseniz Türk Telekom operatör ismi değiştirme işlemine gelebiliriz, bunun içinde yine 4545 numarasına “DEGISTIR” yazarak boşluk bırakın ve yazılacak olan kelimeyi girin. Örnek vermek gerekirse; “DEGISTIR BEDAVA INTERNET AL” şeklinde bir mesajı gönderin. Gönderdikten sonra ise gelecek olan mesajın ardından “ONAY AVATAR” yazarak bu istediğiniz yazıyı onaylayın ve artık sizin telefonunuzda yer alan Türk Telekom operatör ismi BEDAVA INTERNET AL olarak gözükür. (Bu işlem hem Android hem de iOS (iPhone) telefonlarda aynıdır.)

Yukarıda sürprizini verdiğimiz Türk Telekom Bedava internet 2024 paketine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Operatör İsmi Değişmedi Ne Yapmalıyım?
Yukarıda yer alan işlemleri sırasıyla yapan kullanıcı yine de operatör isminin değişmediğini söylüyorsa bu durumda yapması gereken oldukça basit telefonu kapatıp yeniden açmak bu işlemin etkinleşmesini sağlayacaktır.

Türk Telekom Operatör İsmini Sıfırlama (Geri Getirme)

Türk Telekom operatör ismini kendine göre güncelleyen kullanıcılar bu işlemi geri almak istediklerinde ise “IPTAL AVATAR” mesajını 4545 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır, daha sonra operatör ismi otomatik olarak eski halini alacaktır.
Türk Telekom operatör isim değişikliği hakkında sorularınız varsa bizlere yorum kısmından bu sorularınızı iletebilirsiniz, en kısa sürede cevaplayacağız.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Amphitrite dedi ki:

    Bu değişikliği yaptığımda bütün harfler büyük görünüyor, sadece baş harfinin büyük olmasını nasıl sağlayabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir