Türk Telekom Sahur Kampanyası 2020

Türk Telekom sahur kampanyası 2020 ile bedava konuşma kazanabilirsiniz. Türk Telekom Ramazan Kampanyasından sonra şimdide sıra sahur kampayamıza geldi, ramazan boyunca doya doya kullanın diye bedava internet paketiniz türk telekomdan hediye edilmekte.

Türk Telekom sahur paketini duyduğumuzda inanamadık ancak tamı tamına 10 GB bedava internet kazanmak sizin elinizde. Ramazan boyunca gece saatlerinde ücretsiz olarak internete girmek ve ister film ister oyun oynamak bu kadar kolay olmamıştı. Bitme derdi yok, ücret derdi yok. İstediğini yap ve internete girdikçe kazan.

Türk Telekom Sahur Kampanyası (10 GB Bedava İnternet)

Türk Telekom sahur 10 GB bedava internet bu paketinin ismi ücretsiz olarak sahur paketi olarak geçmektedir. İnsanlar ramazanda boş kaldıkları vakitte iftar ve sahur arasında ücretsiz olarak bedava girecekleri internet paketi sayesinde yemekler yendikten sonra filmler açılacak ve telefon üzerinden ister dışarıda isterseniz evinizde keyfinize bakacaksınız.

Türk Telekom Sahur Paketi Detayları

Türk telekom bu kampanya’yı yapmış ama sadece kendi içerisinde olan türk telekom müşterilerine değil tabi kide, bu kampanya’dan çevresinmde bulunan alt kategorilerdeki gsm operatörleri de yararlanabiliyor, peki bu operatörler hangileridir, işte şöyle;

Türk Telekom 10 GB bedava internet

PoCell, BimCell, PttCell Faturasız ve Esnaf paketleri’de bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Türk telekom kullanıcıları’da zaten yararlandığını tekrardan hatırlatmamıza gerek yok sanırım. 🙂

Türk Telekom Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Peki ya ben yukarıdaki hatlardan bir tanesine sahibim ama bu türk telekom’un sahur kampanyasındaki paketinden nasıl yararlanacağım, 10 GB bedava interneti nasıl kazanacağım diye soracak olursanız işlem gayet basit bir şekilde yapılmakta, öncelikle telefonunuzu açarak mesajlar bölümüne giriş yapın ve daha sonra mesaj bölümüne SAHUR yazın bu yazdığınız kelimeyi’de 5555’e gönderin, işlem bu kadardır. Daha sonra gelecek onay mesajı sayesinde artık bedava internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz, biz şimdiden sizlere hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Türk Telekom Sahur Paketi İptal Etme

Eğer türk telekom’dan bedavaya almış olduğunuz sahur kampanyasını iptal etmek isterseniz İPTAL SAHUR yazarak bu mesajı yine 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır, onay mesajından sonra paketiniz iptal olacaktır.

Türk Telekom Sahur Paketi Ne Zaman Kullanılır?

Türk Telekom’un sahur paketi saat gece 02:00’dan başlayarak sabah saat 06:00’a kadar sürmektedir, bu süre dahilinde ramazan sonuna kadar bu paketten yararlanabilirsiniz. Paket içeriği baya bol olduğundan ramazan içerisinde bitirmeniz’de o kadar kolay olmayacaktır ama unutmayın ki ramazan sonrası bu paket hattınızdan silinecektir.

Ayrıca Türk Telekom’un diğer ramazan kampanyalarını görmek için şu yazımızı ziyaret edebilirsiniz: Türk Telekom Ramazan’da Bedava İnternet

Türk Telekom Sahur kampanyası 2020 yılında vermiş olduğu güzel hediyeler sayesinde kullanıcılara Ramazan ayı bedava internet fırsatlarını kullanabiliyorlar.

Bedava internet Paketleri
5 Yorum
 1. Murat

  Ücretsiz diyorsunuz aylık 25Tl yükleme yapmanız gerekiyor diyor.

 2. Memo

  illa 25 tl mi yükleceğiz amk TT

 3. Kübra

  30 tl yükledim mesaj da gönderdim ama zaten kayitlisiniz diyor onay mesajı falan da gelmedi olmıcak mı?

 4. Fırat

  Kaç senelik turktelekom luyum daha adam akıllı birşey vermemiş

 5. Salih

  Mesaj atıyorum bana kod gönderiyor

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.