Türk Telekom Selfy 1 GB Tambu Hediyesi

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava internet hediyesi ile birlikte GB Kazandıran Tambu Kampanyasına sizlerde katılım göstererek internet paketi yapabilirsiniz. Bedava internet paketleri ile birlikte kendinden oldukça söz ettiren Türk Telekom bu seferde Selfy kullanıcılarını mutlu edecek bir fırsat başlatmış durumda.

Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyaları ile birlikte kullanıcılar oldukça fazla internet kazanabileceği kampanyalara ulaşırken bu kampanya ile birlikte de 1 GB bedava internet alabilirsiniz, şimdi sizlere Türk Telekom selfy kampanyası hakkında bahsederek nasıl katılacağınızı göstereceğiz.

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom Tambu 1 GB bedava internet kampanyası ile birlikte Selfy üzerinden 1GB hediye internet kazanabiliyorsunuz, bu internet ile birlikte 30 gün boyunca kullanabileceğiniz internet hattınıza yükleniyor. Türk Telekom ile birlikte de kazandığınız interneti ister tarayıcınız isterseniz de sosyal medya adresleri üzerinden kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Türk Telekom bedava internet kampanyasına nasıl katılırım, iptal işlemleri nasıldır diye soracak olursanız bununla alakalı olarak aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy Tambu Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 1 GB Selfy Tambu kampanyasına katılabilmek için öncelikle Tambu uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir, uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yaptıktan sonra içerisinde bulunan hediye kodunu bir yere kopyalayın.

Türk Telekom Tambu 1 GB Bedava internet

Daha sonra not almış olduğunuz hediye kodunu TAMBU yazarak boşluk bırakın ve yanına hediye kodunu girerek 4545 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya başvurusu yaptıktan sonra size mesaj şeklinde bilgilendirme yapılacaktır, kampanya hakkında kullanım süresini mesaj üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Kampanyaya katılım yapmanız ve kampanyada bulunan 1 GB internet tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom Selfy 1 GB Kampanyası Detayları

Türk Telekom Selfy kampanyasına katılmak isteyen tüm kullanıcılar aşağıda yer alan detayları kabul etmiş sayılmaktadır.

 • Kampanya 30 gün geçerli olmaktadır ve bittikten sonra tekrarlanmaz.
 • Bu kampanya bir hat ile sadece bir kez katılabilirsiniz.
 • Eğer kampanya dahilindeki 1 GB bedava internet bittiği taktirde paketinizde yer alan internet üzerinden kullanıma devam edersiniz.
 • 1 GB internet kampanyası sadece yurt içerisinde geçerlidir.
 • Bu kampanyanın geçerlilik tarihi: 31 Aralık

Türk Telekom Selfy 1 GB Tambu Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Selfy Tambu 1 GB internet kampanyasını iptal etmek isteyen kullanıcılar olursa bunun için IPTAL TAMBU1GB yazarak bu mesajı yine 4545 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya iptalinde kendi internetinizden kullanıma devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy 1 GB Tambu kampanyası hakkında sorularınız varsa bizlere aşağıdan yorum göndererek bildirebilirsiniz, bol bol bedava internet için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Mehmet kurnaz dedi ki:

  Hiç internetim yok ya

 2. Bünyamin dedi ki:

  Değerli turkcell yetkilileri lütfen internet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir