Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet 2024 kampanyalarına devam ediyor. Sil Süpür paketi daha önceden de olduğu gibi 2024 yılında da sürprizlerine devam ediyor. 30 GB bedava internet paketi veren uygulama ile birlikte sizlerde daha fazla hediye internet sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom kampanyalarında sunmuş olduğu farklı çeşitlerdeki internet hediyeleri ile kendinden oldukça fazla söz ettirmeye devam ediyor. Bu fırsat ile birlikte de günlük veya haftalık olarak ücretsiz internet sahibi olabileceksiniz. Doyasıya internet keyfi için yapmanız gerekenler şu şekilde;

Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

sil süpür bedava internet

Sil süpür bedava internet kampanyası Türk Telekom Online İşlemler uygulaması tarafından yapılan bir sistem. Bu sistem ile birlikte kullanıcılar her hafta hediye kazanabiliyorlar. Bu hediyelerin arasında oldukça fazla yer alan bedava internet fırsatları da bulunmakta. Eğer sizlerde sil süpür ile 30 GB kazanmak isterseniz bu uygulamaya katılarak her hafta hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sil süpür 2024 yılı itibariyle Online İşlemler uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Öncelikle akıllı telefonunuzdan uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya sahip kişiler şifre oluşturarak hesaplarına giriş yapabilirler. Daha sonra menü üzerinde yer alan Sil Süpür oyununa giriş yapmalısınız. Giriş sonrasında gelecek olan simgeleri ellerinizle silip süpürerek altından çıkacak olan hediyeleri görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Yılbaşı Hediyesi 2024 konusunu inceleyerek sizlerde yeni yıl kampanyasından yararlanabilirsiniz

Sil Süpür Hediyeleri Nelerdir?

Türk Telekom sil süpür bedava internet oyunu ile birlikte 2024 yılında vermiş olduğu hediyeler şu şekildedir;

  • Günlük İnternet: 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB, 2 GB, 5 GB bedava internet.
  • Haftalık İnternet: 250 MB, 500 MB, 2 GB, 5 GB, 10 GB, 30 GB hediye internet.
  • Günlük Türk Telekom kullanıcılarıyla sınırsız konuşma, 1 kez geçerli MNG kargo %30 indirim, 1 kez geçerli Enterprise %40 indirim, 1 ay geçerli Arayanı Bil Servisi, Haftalık her yöne 250 dakika, 1 ay geçerli Muud Premium üyeliği.

Sil Süpür Kampanya Detayları

  • Hediyeler gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında kullanıma başlamaktadır.
  • Kampanyadan Türk Telekom Faturasız ve Faturalı kullanıcılar yararlanabilir.
  • Kullanılmayan paketler belirtilen süre sonunda hattınızdan silinmektedir.
  • Kazanılan paketler sadece yurt içinde geçerlidir.

Sil Süpür Ne Kadar İnternetim Kalmış Öğrenme

Türk Telekom sil süpür bedava internet paketinizde ne kadar kullanım kalmış öğrenmek için “Online İşlemler” uygulamasını açarak kalan kullanımlar menüsünden internet paketinizi öğrenebilirsiniz.

Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl İptal Edilir?

Sil süpür iptal etmek isteyen kullanıcılar bunun için Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine ulaşarak oradan gerekli bilgiler ile birlikte iptal talebinde bulunabilirler.

Türk Telekom bedava internet 2024 paketleri ile birlikte daha fazla internet kazanmak için aşağıdan yorum bırakmanız yeterli olacaktır. yorum sonrasında sizlerde hediye internet paketi kazananlar arasında olabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir