Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2023

Türk Telekom Sil Süpür hilesi ile birlikte sizlerde Türk Telekom bedava internet paketi kazanma şansınızı ikiye katlayın. 30 GB hediye internet paketine ek 30 GB bedava internet kazanmak istemez misiniz?

Türk Telekom Sil Süpür ile birlikte sizlerde internetin tadına doyamayacaksınız. Dilediğiniz kadar kullanım sağlayabileceğiniz bol internet sil süpür hilesi ile birlikte cebinize gelecek. Türk Telekom sil süpür hilesi 2023 yılında güncel hali ile birlikte sizlere sunuyoruz, bu sayede sizlerde haftada 2 kere sil süpür kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür 2023 Hilesi Nasıl Çalışır?

Türk Telekom sil süpür hilesi yapmak isteyen kullanıcılar için ilk olarak sil süpür yapabilmek amacıyla telefonumuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklememiz gerekiyor. Online İşlemler uygulaması telefonunda yüklü olan kullanıcılar ise hesaplarına giriş yaparak Sil Süpür bölümüne gelmeleri gerekmektedir.

Türk Telekom sil süpür 2023 haftada sadece 1 kere geçerli olmak şartıyla çarşamba gününde yenilenmektedir. Eğer her çarşamba geldiğinde sil süpür yapmak isterseniz sadece 1 kere olmak şartıyla hediyenizi alabiliyorsunuz.

Türk Telekom sil süpür hilesinde ise haftada 2 kere bu işlemi yapabiliyorsunuz. Ancak bu işlem her telefonda geçerli olmamak şartıyla Online İşlemler güncelliğinde olmadığını bildirmek isteriz.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2023 Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sil süpür hilesi çalışma mantığını öğreteceğimiz bu alanda sizlere 2 tane telefon gerekmektedir. Hem kendi telefonunuz hem de tanıdığınızın telefonunu alarak 2 telefon içerisine de Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yükleyin.

Uygulamayı yükledikten sonra her iki telefonda da aynı uygulamayı açarak Sil Süpür bölümüne gelelim. Bu bölümde sil süpür işlemini yapmadan önce telefonlardaki internet bağlantısının aktif olduğunu gördüğümüz durumda her iki telefonda da aynı anda sil süpür işlemini gerçekleştirelim.

İşlemler sonrasında sil süpür ile her iki telefon üzerinden de yaptığımız işlemin gerçekleştiğini görebilir ve bu sayede 30 GB + 30 GB internet paketine sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Taktikleri Nelerdir?

Türk Telekom sil süpür hilesi dışında taktiklerini de öğrenmek isteyen kullanıcılar için Türk Telekom sil süpür yapıyorum ama bedava internet çıkmıyor gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Türk Telekom sil süpür bedava internet kazanmak için Çarşamba günü ilk yenileme zamanına denk gelen kullanıcılar için genelde hediye internet çıktığı belirtilmektedir.
  • 30 GB internet paketini yakalamak isteyen kullanıcıların ise genel olarak gündüz erken saatlerde veya akşam geç saatlerde sil süpür işleminin yapıldığı söylenmektedir.
  • Türk Telekom sil süpür hediyeleri bedava internet dışında bedava dakika, sürpriz hediyelerde karşınıza çıkabileceğini unutmayın.

Türk Telekom bedava internet 2023 ile sizlerde sitemiz üzerinden daha fazla pakete ulaşabilir ve hediye internet kazanabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir