Türk Telekom Yeni Yıl Fırsatı 15 GB İnternet Paketi

Türk Telekom yeni yıl fırsat paketi olan 15 GB internet'li bu pakete geçmeye ne dersiniz?

Türk Telekom yeni yıl 2020 kampanyaları başlamış görünüyor. Türk Telekom kullanıcıları karşılaştıkları kampanyalar sayesinde yılbaşı gelmeden internet kat sayılarını arttırıyorlar. Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları dışında böyle güzel paketlerde geldikçe hem kullanıcılar hemde bizler mutlu oluyoruz.

Türk Telekom yılbaşı kampanyaları olacak mı henüz bilinmiyorken karşımıza çıkan bir paket bizleri çok şaşırttı ve bir o kadarda sevindirdi. Eğer sizlerde bu paketten yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken işlem aşağıdaki adımları takip ederek 15 GB internet paketi olan bu tarifeye geçiş yaparak hem bol hem uygun bir seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Yıl 2020 Kampanyası

Türk Telekom yeni başlatmış olduğu 2020 yeni yıl size özel fırsat paketi ile bazı kullanıcılarına özel 15 GB internet + Her Yöne 1000 dakika + Her Yöne 1000 SMS kampanyası sadece 35 TL’ye sizlere sunuyor. Bu kampanya ile birlikte internet kullanımınızı doya doya yapabileceğiniz yeni yıl fırsatı ortaya çıkıyor, isteyenlerin kaçırmaması gereken güzel bir fırsat.

türk telekom hediye internet 2020

Türk Telekom yeni yıl kampanyası aylık 35 TL olurken bu paket faturalı kullanım sağlamakla birlikte ayrıca 12 ay kalma sözü içermektedir. Ancak hal bu şekilde olsa’da 35 TL gibi bir miktara 15 GB internet paketi gayet güzel görünüyor.

Türk Telekom 2020 Paketine Nasıl Katılırım?

Türk Telekom yeni yıl özel paketine katılmak isteyen kullanıcılar için şartlar internet üzerinden belirtilmiş durumda değil. Sadece Türk Telekomun bazı kullanıcılara özel olarak başlatmış olduğu bu kampanya’ya “Türk Telekom Online İşlemler” uygulaması içerisinde dolaşarak karşınıza çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Bu kampanya karşınıza Online İşlemler uygulamasında birden ekrana düşmekte ve kabul butonuna tıklayarak Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinin sizi aramasıyla başlatılan bir paket olduğu’da bilgilendirme mesajında belirtilmiş durumda. (Sahip olmak isteyen kullanıcılar Online İşlemler uygulamasını son sürümünü yükleyerek uygulama içerisinde gün ve gün gezmelerini önermekteyiz.)

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Paketleri Nedir?

Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları’da yavaş yavaş netleşmeyi bekliyor olacak. Türk Telekom yeni yıl için başlatmış olduğu erken kampanyalar ile 2020 yılına özel yılbaşı kampanyası ve ondan sonra olacak yeni yıla özel hediyeler ile bunu süslemesini bekliyoruz.

türk telekom hediye internet paketleri 2020

Türk Telekom müşterileri bizleri takip ederek hediye internet 2020 paketlerini öğrenebilirler ve ücretsiz internet sahibi olabilirler. Ayrıca bu internet paketi hakkında sormak istediğiniz soruları bizlere aşağıda bulunan yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bedava internet Paketleri

Yorum Yap

Yorumunuz moderatör onayından sonra gözükecektir.