Türk Telekom Yılbaşı Hediyeleri 2022

Türk Telekom yılbaşı hediyeleri ile birlikte 2022 yılında sürpriz kampanyalara başlamış durumda. Sizlerde Türk Telekom kullanıcısı iseniz ister Faturalı ister Faturasız hat fark etmez. Aşağıdaki kampanyalardan yararlanarak bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu paketler sayesinde Yeni Yıl özel hediyelerini kaçırmayın.

Türk Telekom bedava internet 2022 fırsatları ile daha önce paylaştığımız kampanyalara ek olarak farklı paketler ortaya çıktı. Sizlerde akıllı telefon ve 4.5G hattınız ile bu fırsatları yakalayın. 2022 internet kampanyaları neler gelin inceleyelim.

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Bedava İnternet 2022

Türk Telekom sil süpür kampanyası ile birlikte yılbaşı özel 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile birlikte Online İşlemler uygulaması sayesinde sizlerde hediye internet paketine sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirin ve sil süpür oyununu açarak her hafta hediye kazanmaya başlayın.

Türk Telekom 2022 Yılbaşı Kampanyası

türk telekom yılbaşı bedava internet

Türk Telekom 2022 yılbaşı paketi ile de internet keyfini yeni yıl günü çıkarmak istiyorsanız. 1 GB – 4 GB ve 10 GB internet paketi ile birlikte kullanıcılarına hediyeler veriyor. Ballı tarifeye özel, GIGA tarifelerine özel ve Mor paketler için yapılan bu kampanyalara ek olarak sürpriz bir fırsat paketi daha gelebileceği düşünülüyor.

Bedava İnternet Paketleri

Selfy 1 GB Hediye İnternet Paketi

Selfy kullanıcılarına özel olarak yapılan kampanya ile birlikte sizlerde Tambu uygulaması ile birlikte gerekli şartları sağladıktan sonra 1 GB bedava internet paketini kazanabilirsiniz. 2022 yılbaşı özel kampanyaya ek olacak bu kampanya ile birlikte sizlerde internet keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hediye Çark ile 4 GB İnternet Kazan

şanslı çark hediye internet kampanyası

Türk Telekom hediye çark ile birlikte 4 GB bedava internet paketi sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem çarkı çevirerek çıkan hediyeyi gelecek mesaj ile hattınıza tanımlanmasını beklemek olacaktır. Bu paket ile birlikte Türk Telekom yılbaşı hediyeleri 2022 yılında da hız kesmeden devam edecek.

Türk Telekom 2022 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet 2022 yılında nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılara özel içerik ile birlikte bu yıl sizlerde bol bol internet kazanın. Ayrıca daha fazla internet paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar için; Aşağıda yer alan bölümden konuya yorum yaparak internet kazanan kullanıcılar arasında şans kazanabilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu