Şanslı Çark 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Şanslı Çark Bedava internet 2021 kampanyası ile birlikteyiz. Sizlerde Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom abonesi olun fark etmeden Şanslı Çark uygulaması sayesinde hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

şanslı çark 2020

Şanslı Çark ile birlikte 4 GB bedava internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar için yapmaları gereken bir kaç işlem bulunuyor. Bu işlem sayesinde çark çevirme ile hediye internet 2021 paketi veya birbirinden değişik hediyeleride kazanabiliyorlar. İşte bu kampanyanın tüm detaylarını sizlere paylaşıyoruz hemen incelemeye başlayın.

Şanslı Çark Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Şanslı Çark kampanyası Doğuş Yiyecek ve İçecek firmasının başlatmış olduğu bir kampanyadır, bu kampanya Milli Piyango İdaresi tarafından kabul görmüş bir hediye çarkı kapsamaktadır.

Şanslı Çark ile birlikte ne türk hediyeler kazanabilirim?

Bedava İnternet Paketleri
  • Şanslı çark kampanyası ile birlikte kazanabileceğiniz hediyeler şöyledir;
  • Digitürk-Digiplay Eğlence Paketi
  • Fizy müzik uygulaması
  • Steam cüzdan kodu

Turkcell kullanıcıları için;

  • Günlük 100 MB ,Günlük 250 MB, Günlük 1 GB, Aylık 4 GB bedava internet ve Günlük 30 dk konuşma paketi.

Türk Telekom kullanıcıları için;

  • Günlük 100 MB ,Günlük 250 MB, Haftalık 500 MB , Haftalık 1 GB , Aylık 4 GB bedava internet ve Günlük 30 dk konuşma paketi

Vodafone kullanıcıları için;

  • Günlük 100 MB , 8 saatlik 250 MB , 8 saatlik 500 MB , 8 saatlik 1 GB , 8 saatlik 2 GB , Aylık4 GB bedava internet paketi ve Günlük 30 dk konuşma paketi

Şanslı Çark Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Şanslı çark kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar için promosyonlu olan Cipso, Patos, Çerezos ve Chips Master ürünlerinin Süper, Süper Plus, Parti Boy paketlerinden bir tanesini satın alarak içinden çıkan şifreyi ister sanlicark.com üzerinden istersenizde Şanslı Çark mobil uygulaması üzerinden girerek kampanya’ya katılabilirsiniz. Ayrıca kampanya’ya katılan 3 kişiye iPhone XR 128 GB telefon hediye verilecektir.

bedava internet 2020

Kampanya’ya katılım sağladıktan sonra sizlerde 4 GB bedava internet için çarşı çevirin ve size çıkacak hediyeyi kazanın. Kampanya için son katılım tarihi olarak 31 Ocak bilgisi verilmiş. Daha sonra bu tarih uzatılabilir mi kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Şanslı Çark Bedava İnternet Paketi

Turkcell şanslı çark ile 4 GB bedava internet kazanma şansı için çarkı çevirin ve Turkcell hediyelerinden bir tanesini kazanma olanağını yakalayın. Kazandığınız hediye en geç 24 saat içinde mesaj yoluyla bildirilmektedir.

Vodafone Şanslı Çark Bedava İnternet Paketi

Vodafone şanlı çark kullanıcıları ise 4 GB bedava internet paketi için çarkı çevirin, gelen hediyeyi 24 saat içerisinde kazanın.

Türk Telekom Şanslı Çark Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom şanslı çark sayesinde 4 GB hediye internet kampanyası için çarkı çevirmeye başlayın. 24 Saat içerisinde ücretsiz hediyenin sahibi olun.

Şanslı çark bedava internet 2021 kampanyası ile birlikte hediye kazanmak bu kadar basit, şanslı çark hakkında sorularınızı bizlere yorum bölümünden ileterek daha fazla internet kazanmak için yorum bırakmayı unutmayın.

  • Kampanya 2021 yılı için geçerli olmayabilir.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

5 Yorum

  1. 3 Kere çevirdim, 1inde 100 MB diğer 2si de 250 MB verdi günlük. Ayrıca her katıldığım kampanyada iPhone 11 çekiliş hakkı verdi.

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu