Türk Telekom Yılbaşı Hediyeleri 2024

Türk Telekom yılbaşı bedava internet 2024 yılında sürpriz kampanyalara başlamış durumda. Sizlerde Türk Telekom kullanıcısı iseniz ister Faturalı ister Faturasız hat fark etmez. Aşağıdaki kampanyalardan yararlanarak bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu paketler sayesinde Yeni Yıl özel hediyelerini kaçırmayın.

Türk Telekom bedava internet 2024 fırsatları ile daha önce paylaştığımız kampanyalara ek olarak farklı paketler ortaya çıktı. Sizlerde akıllı telefon ve 4.5G hattınız ile bu fırsatları yakalayın. 2024 internet kampanyaları şu şekildedir.

Türk Telekom Yılbaşı Özel 30 GB İnternet

Türk Telekom sil süpür kampanyası ile birlikte yılbaşı özel 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile birlikte Online İşlemler uygulaması sayesinde sizlerde hediye internet paketine sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirin ve sil süpür oyununu açarak her hafta hediye kazanmaya başlayın.

Türk Telekom 2024 Yılbaşı Kampanyası

türk telekom yılbaşı bedava internet

Türk Telekom 2024 yılbaşı paketi ile de internet keyfini yeni yıl günü çıkarmak istiyorsanız. 1 GB – 4 GB ve 10 GB internet paketi ile birlikte kullanıcılarına hediyeler veriyor. Ballı tarifeye özel, GIGA tarifelerine özel ve Mor paketler için yapılan bu kampanyalara ek olarak sürpriz bir fırsat paketi daha gelebileceği düşünülüyor.

Selfy 1 GB Hediye İnternet Paketi

Selfy kullanıcılarına özel olarak yapılan kampanya ile birlikte sizlerde Tambu uygulaması ile birlikte gerekli şartları sağladıktan sonra 1 GB bedava internet paketini kazanabilirsiniz. 2024 yılbaşı özel kampanyaya ek olacak bu kampanya ile birlikte sizlerde internet keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yeni Yıl Hediye Çark 4 GB İnternet Paketi

şanslı çark hediye internet kampanyası

Türk Telekom hediye çark ile birlikte 4 GB bedava internet paketi sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem çarkı çevirerek çıkan hediyeyi gelecek mesaj ile hattınıza tanımlanmasını beklemek olacaktır. Bu paket ile birlikte Türk Telekom yılbaşı hediyeleri 2024 yılında da hız kesmeden devam edecek.

Türk Telekom 2024 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet 2024 yılında nasıl yapılır bilmeyen kullanıcılara özel içerik ile birlikte bu yıl sizlerde bol bol internet kazanın. Ayrıca daha fazla internet paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar için; Aşağıda yer alan bölümden konuya yorum yaparak internet kazanan kullanıcılar arasında şans kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Yılbaşı Yorum Yap İnternet Kazan

Türk Telekom yılbaşı bedava internet kampanyası ile birlikte daha fazla internet kazanmak için aşağıda bulunan yorum kısmına detaylı 2 cümle yazarak hediye internet kazanabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Anonim dedi ki:

  çok güzel bir uygulama herkese tavsiye ederim

 2. Fazlı dedi ki:

  türk telekomdan çok memunum

 3. Ahmet Turan dedi ki:

  Çok güzel bir uygulama.

 4. 2023 dedi ki:

  Çok memnunum.
  Süper gidiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir