Türk Telekom Yılbaşı Kampanyası 2022

Türk Telekom 2022 bedava internet paketlerini inceleyerek 1 Ocak 2022 günü itibari ile yılbaşı internet kampanyalarına göz atıyoruz ve bu sayede ücretsiz internet hesabımıza aktarılıyor.

Tüm operatörler yılbaşında kullanıcılara özel bedava internet dağıtıyorlar, Turkcell ve Vodafone gibi operatörlerin yılbaşı kampanyalarını sitemizde duyurmuştuk. Ufak bir site araması yaparak bu konularımıza ulaşabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz. Bu konumuzda ise Türk Telekom kullanıcıları yeni yılda bedava internet nasıl kazanılır onun hakkında bilgiler ve paketleri sunacağız.

Türk Telekom 2022 Yılbaşı Bedava internet Paketi

Türk Telekom’dan 2022 yılına özel bedava internet paketlerini aşağıda paylaştık, bunlardan size uygun olanını seçerek başvurun ve onay sonrası kullanıma başlayın.

Türk Telekom yılbaşı bedava internet sayesinde kullanıcılar güler yüzlü halde yeni yıla giriş yapıyorlar, sizlerde bu kampanyalar ile birlikte resim veya videolarınızı bol bol bedava internet kullanarak paylaşın.

Türk Telekom 2022 Bedava internet Paketleri

Türk Telekom’un yapmış olduğu 2022 kampanyalarını buradan inceleyerek, başvuru yapabilirsiniz. *Bu konuda belirtilen kampanyalar bir önceki yıldan kalma olabileceğinden dolayı tüm fırsatlar geçerli olmayabilir.

Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom 2022 Yılbaşı 1 GB Bedava internet

Türk Telekom 2022 özel 1 GB bedava internet kazanmak isterseniz bunun için telefonunuza 30 TL üzeri bir yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu yükleme sonrası “MOR HEDIYE” yazın ve 4545’e gönderin. Gönderim sonrasında onay mesajından sonra hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir.

Türk Telekom 2018 Bedava internet Paketleri

Türk Telekom 2022 Yeni Yıl 10 GB Bedava internet

Türk Telekom 2022 yılbaşı kampanyasından bir tanesi olan 10 GB bedava internet sayesinde doya doya internetiniz bitmeyecek şekilde kullanımın sağlayabileceğiniz hediyenizi alabilmek için “GIGA” yazın ve 5555’e gönderim sağlayın. Eğer belirtilen şartlara uygun iseniz sizinde hattınıza 10 GB bedava internet paketi yüklenecektir.

Türk Telekom 2022 Yılbaşı 4 GB Bedava internet

Türk Telekom’un 4 GB bedava internet paketinden yararlanmak isterseniz bunun için Türk Telekom kullanıcısı olmanı taktirde yeni geçiş yapanlara özel verilen hediye için “BALLI 4GB” yazın ve bu mesajınızı 2070 numarasına gönderin. Hattınıza yüklenecek 4 GB bedava internet hediyenizi istediğiniz gibi kullanın.

Türk Telekom 2022 yılbaşı bedava internet paketlerini incelediğimize göre daha fazla Türk Telekom bedava internet için Türk Telekom 1GB Bedava İnternet yazımıza ve sitemizde yer alan diğer yazılara da göz atabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet sorularınızı bize yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

3 Yorum

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu