Türk Telekom Yılbaşı Kampanyası 2022

Türk Telekom yılbaşı bedava internet 2022 paketlerini inceleyerek 1 Ocak 2022 günü itibari ile yılbaşı internet kampanyalarına göz atıyoruz ve bu sayede ücretsiz internet hesabımıza aktarılıyor.

Tüm operatörler yılbaşında kullanıcılara özel bedava internet dağıtıyorlar, Türk Telekom kullanıcıları da yeni yılda bedava internet nasıl kazanılır onun hakkında bilgiler ve paketleri sunacağız.

Türk Telekom Yılbaşı Bedava internet 2022 Paketi

Türk Telekom’dan 2022 yılına özel bedava internet paketlerini aşağıda paylaştık, bunlardan size uygun olanını seçerek başvurun ve onay sonrası kullanıma başlayın.

Türk Telekom yılbaşı bedava internet sayesinde kullanıcılar güler yüzlü halde yeni yıla giriş yapıyorlar, sizlerde bu kampanyalar ile birlikte resim veya videolarınızı bol bol bedava internet kullanarak paylaşın.

Türk Telekom 2022 Bedava internet Paketleri

Türk Telekom’un yapmış olduğu 2022 kampanyalarını buradan inceleyerek, başvuru yapabilirsiniz.

Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom 2022 Yılbaşı 1 GB Bedava internet

Türk Telekom 2022 özel 1 GB bedava internet kazanmak isterseniz bunun için telefonunuza 30 TL üzeri bir yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu yükleme sonrası “MOR HEDIYE” yazın ve 4545’e gönderin. Gönderim sonrasında onay mesajından sonra hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir.

Türk Telekom 2022 Bedava internet Paketleri

Türk Telekom 2022 Yeni Yıl 10 GB Bedava internet

Türk Telekom 2022 yılbaşı kampanyasından bir tanesi olan 10 GB bedava internet sayesinde doya doya internetiniz bitmeyecek şekilde kullanımın sağlayabileceğiniz hediyenizi alabilmek için “GIGA” yazın ve 5555’e gönderim sağlayın. Eğer belirtilen şartlara uygun iseniz sizin de hattınıza 10 GB bedava internet paketi yüklenecektir.

Türk Telekom 2022 Yılbaşı 4 GB Bedava internet

Türk Telekom’un 4 GB bedava internet paketinden yararlanmak isterseniz bunun için Türk Telekom kullanıcısı olmanı taktirde yeni geçiş yapanlara özel verilen hediye için “BALLI 4GB” yazın ve bu mesajınızı 2070 numarasına gönderin. Hattınıza yüklenecek 4 GB bedava internet hediyenizi istediğiniz gibi kullanın.

Türk Telekom 2022 yılbaşı bedava internet paketlerini incelediğimize göre daha fazla Türk Telekom bedava internet için Türk Telekom 1GB Bedava İnternet yazımıza ve sitemizde yer alan diğer yazılara da göz atabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet sorularınızı bize yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

Türk Telekom Yılbaşı Özel Yorum Yap İnternet Kazan

Türk Telekom yılbaşı özel olarak aşağıda bulunan yorum kısmından 2 cümlelik yorum yaparak sizlerde internet paketi kazanacak kişiler arasında olabilirsiniz. Haftalık olarak gönderilecek internet paketi eğer size çıkarsa bilgilendirme yapılacaktır.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu