Turkcell 2 GB Bedava internet Kazan

Turkcell bedava internet 2023 kampanyalarında hızlı bir şekilde yükselişe geçti, paylaşmış olduğu kampanyalar sayesinde müşteriler mutlu bir hal aldı. Turkcell bedava internet ile diğer operatörler bir adım geride kaldı.

2023 yılbaşı kampanyalarından sonra yeni bir kampanya olan Turkcell fatura otomatik ödeme ile 2 GB bedava internet kazanma şansını yakalayın. Eğer sizde Turkcell abonesi iseniz faturanızı otomatik ödemeye verin ve ilk ödemeniz ile birlikte 2 GB bedava internet kazanın.

Turkcell Bedava 2 GB İnternet Paketi

Turkcell hesabına Turkcell internet sitesine girerek faturalar bölümünde yer alan faturanızı otomatik ödeme olarak talimatını seçin. Daha sonra hangi kartı otomatik ödeme talimatı vermek istiyorsanız o kartın bilgilerini girin. Bu sayede artık Turkcell faturanız otomatik ödeme talimatı verilmiş bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Bu talimatı verdikten sonra Turkcell den ilk fatura ödemenize 2 GB bedava internet kazanacaksınız.

Turkcell Bedava 2 GB internet

Turkcell hesabınıza giriş yaparak faturanıza otomatik ödeme talimatı veremiyorsanız bunun için Turkcell müşteri temsilcilerini aramanız gerekmektedir Turkcell müşteri temsilcisini arayarak yeni bir otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Turkcell bedava internet kazanma şansı olan otomatik fatura ile herhangi bir sorun yaşamazsınız. Otomatik fatura ödeme talimatı ile ilgili bir gecikme olursa bankanın size bilgilendirme yapacaktır. Bu bilgilendirme sonrası otomatik ödeme talimatını yenileyebilirsiniz. Ancak Turkcell bedava internet kampanyası sadece ilk otomatik fatura ödeme ile gerçekleşmektedir. Yani otomatik fatura talimatı verdikten sonra ilk otomatik ödemeniz sonrası hesabınıza bedava 2 GB internet yüklenecektir.

Turkcell Otomatik Ödeme Bedava internet

Turkcell otomatik fatura ödeme talimatını iptal etmek istiyorsanız bunun için hesabınıza girerek faturalar bölümünden otomatik fatura ödeme talimatını iptal et seçeneğini seçin eğer seçenek sizde çıkmıyor ise bunun için Turkcell bayisine giderek otomatik fatura talimatını iptal edebilirsiniz.

Turkcell hani fatura talimat vererek bedava 2 GB internet kazanma şansını sizlere gösterdik. Daha fazla Turkcell bedava internet kazanmak istiyorsanız şurada yer alan makalemizi inceleyebilirsiniz; Turkcell Bip 2023 Bedava internet

Ayrıca Turkcell fatura ile 2 GB bedava internet kazanma kampanyasında kafanıza takılan bir soru işareti varsa bizler yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir