Turkcell 21 GB Bedava İnternet

Turkcell 21 GB bedava internet paketi ile büyük bir mutluluk karşısında sizlere güzel bir kampanya gösteriyoruz.

Turkcell yapmış olduğu Futbol takımları destek paketleri sayesinde bu kez Galatasaray takımı destek paketinde 21 GB Bedava internet hediye ediyor.

Turkcell internet paketlerinde GS Hedef 21 Kampanyası adı altında vermiş olduğu 21 GB Turkcell Bedava internet paketinden nasıl yararlanılır ve hediye internet nasıl alınır inceleyerek güzel bir 20 Mayıs günü geçirmenize olanak sağlayabilir.

Turkcell 21 GB Bedava internet Paketi (GS Hedef 21 Kampanyası)

Turkcell 21 GB bedava internet kampanyası aslında Galatasaray paketinden gelmektedir, 21. Şampiyonluk maçını 19 Mayıs tarihinde yapacak olan Galatasaray takımı, maçı yenmesi ya da diğer takımların kaybetmesi ile şampiyonluk yolunda bir adım daha atacak.

Galatasaray bu sene şampiyon görünmesi ile birlikte de hemen Turkcell operatörü bunu değerlendirerek (Galatasaray Takımı ile ortak bir iş olabilir) hediye internet dağıtıyor.

GS Hedef 21

Turkcell Ramazan bedava internet paketleri ile birlikte kullanılabilen 21 GB bedava internet kampanyası sadece 1 gün geçerli olmak suretiyle tüm Turkcell kullanıcıları yararlanabilir.

Galatasaray paketine destek sonrasında hediye edilen pakete nasıl katılacağını hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki aşamada görebilirsiniz.

Turkcell GS Hedef 21 Hediye internet Nasıl Yapılır?

Turkcell GS Hedef 21 kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar bu aşamada ilk olarak GS9 mesajını 2200 numarasına göndermeleri gerekmektedir, bu aslında pakete sahip olan herkese 21 GB Bedava internet diyebiliriz, bu hediye internet bağlamında alınan bir ücret değildir.

Turkcell GS Hedef 21

Galatasaray takımına destek paketi olarak zaten önceden çıkarılan pakettir ve fiyatı 9 TL’dir. Siz bu bağlamda pakete yeni destek olsanız dahi 20 Mayıs tarihi itibari ile çıkarılacak GS Hedef 21 bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. (Kampanya 2023 yılı için aktif değildir.)

Turkcell Galatasaray Şampiyonluk Paketi otomatik olarak tanımlanacaktır, herhangi bir mesaj gönderimi yukarıdaki destek paketi haricinde yoktur.

Turkcell bedava internet için GS Hedef 21 Kampanyasına katılım işlemini yukarıdaki pakete girerek yaparsınız ve 20 Mayıs tarihinde 21 GB Bedava internet hattınıza gelecek olan bilgilendirme mesajı ile başlayacaktır.

Turkcell 21 GB Bedava internet Kampanyası Detayları

 • GS Şampiyon Pakete geçen kullanıcılar 21 GB Bedava internet kampanyasından yararlanabilirler.
 • Kampanyaya katılmak için 9 TL ücret verirsiniz ancak 21 GB bedava internet kampanyasından herhangi bir ücret alınmamaktadır.
 • Turkcell 21 GB Bedava internet kampanyası başlangıcı 20 Mayıs tarihi gün içerisinde gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında aktif olmaktadır.
 • Turkcell GS Hedef 21 Kampanyası 24 saat geçerli olmaktadır.
 • GS Hedef 21 paketini iptal etmek için “Müşteri Hizmetlerini” aramanız gerekmektedir.
 • Turkcell 21 GB paketinde hattımda ne kadar internet kalmış öğrenmek istiyorsanız “KALAN” mesajını 2200’a gönderebilirsiniz.
 • Turkcell Hedef 21 paketinde harcamaların fazla ve 21 GB’a yakın bir harcama yaptığınızda paketin %80 dolmasıyla Turkcell sizlere bilgilendirme mesajı atacaktır.
 • Kampanya sadece 1 gün geçerli olduğundan dolayı daha sonra devretmemektedir.
 • Hediye 21 GB internet sadece yurt içinde kullanılmaktadır.
 • Paket bitiminde otomatik olarak yenilenmez.
 • 21 GB bedava internet sonrasında kullanıcılar yine eski paketlerinden ücretlendirilmektedir.

Turkcell Galatasaray Şampiyon Paket ile alakalı kafanıza takılanları ve 21 GB bedava internet ile neler yapmayı düşündüğünüzü bizlere yorum atarak bildirebilirsiniz.

Turkcell 21 GB Bedava internet kazanan kullanıcılar hem takımlarını destekliyorlar hem de ücretsiz internet keyfinin tadına son gaz devam ediyor.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir