Turkcell 23 Nisan 2022 Bedava İnternet

Turkcell 23 Nisan bedava internet kampanyası sayesinde bizlere Çocuk Bayramı özel fırsatı ile Turkcell bedava internet paketleri dağıtımı yapıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kampanyasından sizlerde yararlanmak istiyorsanız Turkcell 23 Nisan bedava internet 2022 nasıl yapılır öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Turkcell 23 Nisan 2022 Bedava internet Paketleri

Turkcell 23 Nisan bedava internet 2022 hediyeleri

Turkcell 23 Nisan bedava internet paketini bizlere sunması ile birlikte gelen güzel fırsattan çocuklar yani biz gençler yararlanarak güzel bir 23 Nisan pazartesi günü geçirebileceğiz. Hem okul derdi olmadan hemde tatil gününün pazartesi gününe gelmiş olması ile birlikte arkadaşlarımızla dışarıda gezerken bir yandan’da sosyal medyadan haberdar olmak için internet lazım olacaktır.

Turkcell 23 Nisan bedava internet sayesinde bu durumu ortadan kaldırarak bizlere büyük bir kolaylık ve sevinç sağlıyor.

Turkcell 23 Nisan Bedava internet kazanmak istemez misiniz?

Bedava İnternet Paketleri

Cevabınız evet der gibi duruyor biliyoruz, bunun için buradayız. Sizlere 23 Nisan gününde bedava internet paketi vereceğiz.

Turkcell 23 Nisan Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell özel günlere ait olarak paylaşmış olduğu bedava internet paketleri ile biz Turkcell kullanıcılarını sevindiriyor. Ancak bazı durumlarda bu özel paketler çıkmayınca’da üzülmüyor değiliz. Bu gibi durumlarda hemen Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak 23 Nisan günü bedava internet var mı? ya da Turkcell 23 Nisan bedava internet dağıtımı yapacak mı gibi araştırmalar yapıyoruz.

Bulamadığımız durumlarda ne oluyor peki?

Turkcell 23 Nisan bedava internet

Bu gibi durumlarda bedava internet kazanamasak bile haftalık olarak bedava internet alabileceğimiz Salla Kazan sayesinde bir şeyler kazanmaya çalışıyoruz diyebiliriz.

Turkcell Bedava internet konusunda oldukça bol keseden veren bir operatör olduğu için bu özel günleri’de es geçmeyerek bedava internet paketleri sunuyor ve bizlerde kolay yoldan yararlanıyoruz.

Nasıl Mı?

Turkcell 23 Nisan Bedava internet Kampanya’ya Katılım

Bu sefer kampanyaya katılım işlemi oldukça basit bir şekilde işliyor merak etmeyin.

Turkcell 23 Nisan Bedava internet kampanyasına katılım için;

Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününde yapmanız gereken işlem olarak anasayfa’da bulunan herhangi bir kampanya var mı göz atmak. * Kampanya 2022 yılı için aktif değildir.

** 22 Nisan Güncelleme **

Turkcell 23 Nisan bedava internet kampanyası şu anlık çıkacak gibi gözükmüyor ancak Turkcell bir güzellik yaparak çocuklara özel 23 Nisan gününde “dergilik, Turkcell TV+” gibi uygulamalarında çocuklara yönelik içerikler sunacak.

Ayrıca sunulacak hediyeler sadece Premium hesaplar için değil, normal kullanıcılar içinde 3 gün ücretsiz olacaktır. Turkcell 23 Nisan kampanyası için bu şekilde gözükmekte.

Eğer kampanya gözükmüyor mu? Bu sefer yapmanız gereken işlem ise;

Üzülmeden hemen Turkcell Hesabım üzerinden sağ üstteki menü sayesinde Turkcell Bana Özel bölümüne giriş yapın ve orada bulunan herhangi bir 23 Nisan kampanyası ile alakalı fırsat var ise tıklayın.

Turkcell bedava internet konusunda kesin bir işlem koymadığı için 23 Nisan bedava internet dağıtımı hakkında da son güne kadar bir bilgimiz olmuyor ama bir ihtimal olarak çocuk bayramına özel bir hediye 1 GB bedava internet paketi bizlere sunabileceğini söyleyebiliriz.

Turkcell kampanyaları ile birlikte 23 Nisan bedava internet paketinden yararlanan kullanıcılar ne mi yapmalı?

Bizlere aşağıdaki yorumlar bölümünden ulaştırarak bildirirler ise bizlerde en kısa sürede bedava internet paketlerinde bir güncelleme yaparak sizlere daha yararlı olmaya çalışabiliriz.

Not: Kampanya 2022 yılı için güncelleme gelebilir, beklemede kalın.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorumlar

 1. Cihat dedi ki:

  Gerçekten Turkcell den çok memnunum hediyelerle bizleri şaşırtıyor herkese tavsiye ederim

 2. Erman Kiltok dedi ki:

  23 nisan kampanyasına nasıl katıldınız acaba?

 3. Kübra Dostur dedi ki:

  Turkcell 23 nisan bedava internet kazandım, kampanya var inceleyin.

 4. Korkut Yalın dedi ki:

  Turkcell 23 nisan bedava internet sayenizde kazandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu