Turkcell 24 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler kampanyası ile birlikte kullanıcılarına 24 GB bedava internet hediyesi dağıtmaya başlıyor. Turkcell bedava internet 2023 paketlerine bir yenisini daha ekleyerek bu pakette ev interneti alan kullanıcılara taahhütlü bir şekilde her ay 2 GB internet olmak üzere toplam 24 GB mobil internet hediyesi veriyor.

Yani seçecek olduğunuz paket ile birlikte 12 ay taahhüt verdiğiniz durumda toplamda 24 GB internet telefonunuza yüklenmiş oluyor. (Her ay 2 GB internet 12 ay sonu toplam 24 GB internet verilir.) Turkcell 24 GB internet kampanyası nasıl yapılır öğrenmek için hemen bakın;

Turkcell 24 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell 24 GB bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar bunun için Turkcell Fiber Evden Cebe internet paketini satın almaları gerekmektedir, eğer evde kullandığınız interneti değiştirecekseniz veya yeni ev interneti alacaklar için birebir güzel fırsat olan bu kampanya sayesinde sizlerde cep telefonunuzda geçerli olacak 24 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell ev interneti mobil internet kampanyası

24 GB internet kazanmak isteyen kullanıcılar sırasıyla aşağıdaki işlemleri uygulamaları gerekmektedir;

 • Turkcell Superonline müşteri hizmeletini arayarak ya da superonline.net veya Turkcell Superonline yetkili satış servislerinden kampanya’ya katılabilirsiniz. (Kampanya adı Fiber Evden Cebe internet’tir.)
 • Kampanya’ya katılmanız dahilinde sizlerin paket seçmeleri gerekir bu durumda aşağıda yer alan paketleri inceleyin.

25 Mbps Süper Paket – AKN ve Kota Yok – 89,90 TL
35 Mbps Platin Paket – AKN ve Kota Yok – 99,90 TL
50 Mbps Platin Paket – AKN ve Kota Yok – 129,90 TL
100 Mbps Platin Paket – AKN ve Kota Yok – 199,90 TL

 • Bu paketlerden size uygun olanı seçerek 12 ay kalma sözü verdiğiniz taktirde aylık 2 GB Turkcell mobil internet hediyesi verilecektir. Bu hediyeyi kazanabilmek için ise şu adımları takip edebilirsiniz;

Bu kampanya’yada bakmayı unutmayın: Turkcell 10 GB Hediye internet Paketi

 • Yukarıdaki işlemleri yaparak ev interneti satın almanız durumunda cep telefonunuza kampanya kodu gönderilmektedir.
 • Bu kampanya kodunu Bip uygulamasına girerek keşfet bölümünde yer alan “Turkcell Fiber” kanalını takip etmeniz durumunda “Evden Cebe Taşan Kampanya” alanına girerek buradan kampanya kodunu ileterek her ay 2 GB internet toplamda ise 24 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Fiber Evden Cebe Kampanyası Detayları

Turkcell Fiber Evden Cebe fırsatına katılacak olan kullanıcıların aşağıdaki detayları bilmesi gerekmektedir, bu detaylar sayesinde yapmanız gereken ve kampanya hakkındaki diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Kampanya dahilinde hediye edilen internet aylık 2 GB olmakla birlikte 12 ay sözüne 24 GB toplam hediye internet verilir.
 • Kampanyaya katılabilmek için oturmuş olduğunuz alanda Fiber internet desteği ve Turkcell Superonline altyapısı yer alması gerekmektedir.
 • Kampanya geçerlilik tarihi 15 Ocak ile 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyanın taahhütsüz seçeneği yoktur.
 • Kurulum ücreti bulunmamaktadır.
 • Modem ücreti 8 TL olup yukarıda yer alan fiyatlar içerisinde dahildir, kampanya taahhüt bitiminde uzatılmaması durumunda modem geri teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya içerisinde yer alan paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.
 • İptal edilmesi durumunda belirtilen ve kullanılan taahhüt üzerinden çarpılma ile çıkan ücret ödenmesi gerekir.

Turkcell Fiber evden cebe kampanyası ile 24 GB bedava internet hediyesi hakkında sorularınız veya kampanya hakkındaki düşüncelerinizle alakalı paylaşımları bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Hamit dedi ki:

  Hiç internetim kalmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir