Turkcell 24. Yıl Bedava internet Hediyesi

Turkcell 28 Şubat 1994 tarihi ile birlikte vermiş olduğu başlangıç sinyalinden sonra yılı itibariyle 28 Şubat tarihinin Turkcell açısından büyük bir önemi var çünkü artık Turkcell 24 yaşında. 24. yaşını kutlayan Turkcell sosyal medya hesaplarından bunu bir video ile birlikte kutladı ve 1994’ten başlayan tarih sayımı Türkiye üzerinde gösterdi. 24 yıldır uzun bir serüven geçiren GSM operatörü Turkcell yapmış olduğu kampanyaları ile birlikte de müşterilerine daima kesintisiz ve hızlı bir hizmet vermeyi amaçlamış durumda. Turkcell yılından sonra da bu kesintisiz Metin devamını sürdürmek adına müşterilerine daha fazla bedava internet kampanyası, bedava dakika ve bedava sms gibi birbirinden farklı ücretsiz hediyeler de atmaya devam ediyor. Turkcell bedava internet 2023 kampanyaları nı sitemizde bulabilir ve güncel olarak yılı içerisinde çıkmış olan kampanyalara göz atabilirsiniz, Turkcell 24. yaş günü hediyesini alabilmek için yapmamız gereken işlemi aşağıda görebilirsiniz.

Turkcell 24 yıl Bedava internet Kampanyası

Turkcell 24 Yaş Hediyesi

Turkcell 24. yıla özel bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için yapmanız gereken işlem Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza yükleyerek 28 şubat tarihinde uygulama içerisinde giriş yaparak karşınıza çıkacak 24 yıla özel bedava internet kampanyasından sizler de başvuru yaparak katılabilirsiniz. Turkcell yapmış olduğu 24. yıla özel bedava internet fırsatından tüm müşteriler yararlanamayabilir. Bu yüzden sizler de o şanslı kullanıcılardan biriyseniz gün içerisinde Turkcell hesabım uygulamasını birkaç kez giriş yaparak hediye internet gelmiş mi veya gelmemiş mi inceleyebilirsiniz.

Turkcell 24 Yaş Hediyeleri

Turkcell hesabım uygulamasından 24 yaş hediyesi için katılım başvurusu gönderen kullanıcılara, gün içerisinde gelecek olan sms bilgilendirmesi sayesinde 1 GB bedava internet, 2 GB bedava internet, 500 dakika konuşma, 500 sms ve daha fazla farklı türdeki hediyeleri şansınıza göre kazanabilirsiniz.

Turkcell 24 yıl özel kampanyasından yararlanan müşteriler gelene sms de kazanmış olduğu hediyelerin kullanım süresine dikkat ederek onların ücretsiz bir şekilde kullanabilirler. Eğer Turkcell 24. yıl hediyelerinden faydalanamamış iseniz üzülmeyin. Turkcell bedava internet kampanyalarından bir farklısı olan Turkcell Bip 2023 Bedava internet başlıklı yazımız ile Bip sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Bip uygulaması ile 1 GB bedava internet dağıtmaya devam ediyor, yararlanmak için hemen göz atın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir